رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد شکایت-leaopard

Omid

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UTM_Joker.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Leopard.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با عرض سلام خدمت مدیریت محترم وقتی ایشون لیدری بلد نیست چرا باید لیدر باشه؟ وایسادم هنوز /MT سوم رو نداده وایسادم تا بیاد /Ticket بده /MT میده بعد وانتد باید بدانیم وقتی کسی /Wa میده وانتد C-6  هست نه C-7 درصورتی C-7 میشه که /MS بدیم و مجرم گوش نکند والا R5 PD یک میتینگ مونده بود لیدر شدیم فرق وانتد C-6 و C-7 و انگار نمیدونم Low Level نیستیم نوبم نیستیم

1- طبق مدرک خودتون چیزی که نشون بده شما سرویس داشتید مشخص نیست.

باشه گیرم بگیم من مدیک نداشتم خب چرا قبل اینکه اخطار سوم رو بگیرم وایسادم؟ بعد اومد وانتد داد 

بعد C-7 نبودم باید /Arrest میشدم Kill داده انگار لیدری بلد نیستی؟

2- طبق آپدیت جدید سیستم پلیس وقتی که وانتد شما C-7 باشه وقتی که کشته شدید به زندان نمیرید.

اگه اینطوری باشه NG موقع راب اگه طرف W6 باشه باید بره اونو /Arrest  کنه? پس نتیجه میگیریم بعد اینکه شما راب بزنی در صورت Sample شدن یا Fail شدن راب شما /Wa 6 میشید در نتیجه C-7  میشی 

3- طبق مدارک ارسالی از طرفه افسر ایشون به مدت 4 دقیقه در شهر به دونباله شما بوده و شما مداوم درحال فرار بودید و برای اینکه اخطار 3 رو دریافت کردید یک جا توقف کردید.

وات د فاز یا سیدی؟! من وایسادم اخطار سوم رو داده بعد /Wa داده انگار نمیبینی؟

@LearninG لطفا شما رسیدگی کنید سپاس

• مدارک (فیلم یا عکس): 

7djb_capture_2020_06_08_02_10_50_936.png

توضیحات و مدارک بنده که شکایت کردم از فرد خاطی 

• توضیحات: با عرض سلام خدمت لیدر محترم بنده عضو فکشن مدیک هستم و موقع /service Medic نمیتوانم صبر کنم چون باید سریع به فردی که نیاز به کمک داره برسم و اژیر ماشین هم روشن بود بنده از /SpeedC جناب AdnaN رد شدم و ایشون 2 بار به بنده /MT دادن بنده برگشتم سر جای اول که از SpeedC ایشون رد شدم ایستادم و ایشون به بنده /wa داد 

سپس Kill کرد در صورتی که بنده Wanted Kill نبودم 

پس شکایت اول : /Wa بی دلیل 

شکایت دوم : Kill بی دلیل

• شاهد ها: نیازی نیست

• مدرک/عکس یا فیلم:

فیلم اول :

http://uupload.ir/view/12m0_wanted.mp4/

فیلم دوم:

http://uupload.ir/view/yip_wanted_2.mp4/

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

سلام و درود خدمت دوستان عزیز.

با توجه به مدارک و شواهد موجود و مدرک @Leopard مامور مربوطه پس از اخطار سوم نباید بلافاصله اقدام به دادن وانتد می‌کرد.

و کشتن ایشون هم اشتباه بود.

شکایت شما تایید شد.

با عضو مربوطه طبق مقررات برخورد می‌شود.

لیدر هم اخطارهای لازم را دریافت می‌کند.

بسته شد.

• مرسی 1

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...