رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Fireborn - رجکت کردن بی دلیل شکایت

mohamadTIGGER

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B.MR.%5Dmohamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FireBorn.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: با سلام بنده با مشورت با هلپر های عزیز ممبرهای خود فکشن fbi و ادمین  این شکایت میکنم    ایشون ششکایت ملجلب fw این ممبر میشه رو با دلیل خیلی جالبی REJECT میکنن خیلی جالبه قانون جدیدی هست

.mrmohamad شکایت شما رد شد. دلیل: ممبر فرصت کافی برای عملکرد درست را نداشته است.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://forum.arsacia.ir/topic/48-گزارش-اعضا/?page=8

مدارکی هم که میخواید از مشورت با کسانی که گفتم بدم به شما نگید الکی شکایت کردم

- شما نمی توانید کسی که Wanted دارد را Frisk کنید.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛ بله درسته نمی توانیم کسی که وانتد دارد را frisk کنیم ولی وقتی در حال تقیب و گریز هستی کار سخت تر است. ممبر زمانی شما را frisk کرده که 8 ثانیه قبلش شما وانتد گرفتی اونم در حال فرار. پس ممبر وقت و فرصتی نداشته که متوجه وانتد گرفتن شما بشود.

لینک به دیدگاه

عزیز من ممبر باید هواسش جمع باشه این 1!

اگه من بودم که حتما FW میگرفتم این 2!

ایشون جوری دنبال من بودن که خودشون هم دیدن وانتد دارم مدرک میبینید قبلش بهش گفتم وانتد دارم گفت np و علامت پوکر داد این 3!

خطا کار باید مجازات بشه وگرنه پارتی بازی حساب میشه    !

تقضی میشه به درستی با قوانین حرف بزنید نه از رو دل سوزی! 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در در الجمعة, جوان 02, 2017 در 21:17، mohamadTIGGER گفته است :

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B.MR.%5Dmohamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FireBorn.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: با سلام بنده با مشورت با هلپر های عزیز ممبرهای خود فکشن fbi و ادمین  این شکایت میکنم    ایشون ششکایت ملجلب fw این ممبر میشه رو با دلیل خیلی جالبی REJECT میکنن خیلی جالبه قانون جدیدی هست

.mrmohamad شکایت شما رد شد. دلیل: ممبر فرصت کافی برای عملکرد درست را نداشته است.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://forum.arsacia.ir/topic/48-گزارش-اعضا/?page=8

مدارکی هم که میخواید از مشورت با کسانی که گفتم بدم به شما نگید الکی شکایت کردم

- شما نمی توانید کسی که Wanted دارد را Frisk کنید.

با سلام خدمت شما  درسته که این شکایت ربطی به من ندارد اما این درست نیست که شما شکایات ما را الکی رد کنید بنده کاملا شکایت آقا محمد را قبول دارم و تقاضا اینکه لیدر مجازات شود را دارم و در UCPکاملا موجود است که ایشون چند بار در لیدری FBI اخراج(Demote)شده اند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...