رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن اقلیت Drugs Farmers

ارسال‌های توصیه شده

سلام بر جمع مذکر و مونث آرساکیا باز

یه پیشنهاد دارم که شاید عملی شدنش توی آرساکیا احتمالش ۱ از ۱۰۰ هستش ? ولی میگم ?

اقلیت هایی که میتونن جالب باشن:

اقلیت Drugs farmers اقلیتی مثل آژانس هیتمن ولی کاری پیچیده تر 

توضیح کامل تر: این اقلیت مثه شغل کشاورز که توی سرور خودمون هم وجود داره با Combine فعالیت میکنه بعد از تولید مواد مخدر میتونن اون مواد مخدر رو به Drughouse واقع در LS نزدیک Grove.ST ببرند و تحویل دهند و سعی کنند که فدرال اونارو نبینه و /Frisk نکنه که اگه بکنه به تصمیم خوده تیم آرساکیا یه وانتدی میگیره 

به نظر من این اقلیت توی سرور اضافه بشه واقعا جذاب و یکم تنوع به خرج داده میشه دیگه همه بازیکنان انتظار جای خالی برای اقلیت های محبوب و تکراری رو نمیکنن 

من حاضرم هرگونه کمکی که اگه تیم آرساکیا در این مورد یا هر مورد دیگه ای خواستند انجام بدهم 

انتقاد در مورد پیشنهادم بود بگید

KoMaiL/کمیل

پیشنهاد برای وسایل نقلیه این اقلیت:

*Burrito*

ID: 482

Rank 1

*Picador*

ID: 600

Rank 2

*Slamvan*

ID: 535

Rank 3

*Yosemite*

ID: 554

Rank 5

به هر ماشینی یه مقدار مواد مخدر برای تحویل دادن بده سیستم

مثلا برای Burrito   هشتاد و پنج تا 

مثلا برای Picador صد و پنج تا 

----------------------------------------------------

به نظر من این اقلیت توی سرور اضافه بشه واقعا جذاب و یکم تنوع به خرج داده میشه دیگه همه بازیکنان انتظار جای خالی برای اقلیت های محبوب و تکراری رو نمیکنن 

من حاضرم هرگونه کمکی که اگه تیم آرساکیا در این مورد یا هر مورد دیگه ای خواستند انجام بدهم 

----------------کمیل/KoMaiL----------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود، در این صورت شما کار فدرال رو راحت میکنی و باید شاهد این جمله ها از طرف فدرال باشی. 

Ez

GG

خوب چطور انقدر راحت فدرال اینکارو میکنه؟ 

میزنه /Factions اگر به قول خودتون کسی از اقلیت  Drugs farme آنلاین باشه TAB میزنه با استفاده از رنگ اسم اون  فرد اقلیت رو پیدا میکنه /find میکنه،/Mfrisk میزنه و به زندان با جمله های Ez, GG و Noob بدرقه میکنه. 

ممنون که وقت گزاشتی و این فکر رو کردی اما ایده ی خوبی نیست، البته این نظره منه

❤️?

ویرایش شده توسط makhmal
کامل کردن جمله

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

به این اقلیت اسلحه داده میشه

یجور دسته متوسط هستش ولی دسته متوسطیی که مواد مخدر رو خودش پخش میکنه و بهتره بازی یکم طبیعی بشه

چون فقط توی سرور خودمون فقط یه Drughouse بود و میرفتی مواد مخدر تهیه میکردی و میرفتی 

خب کسی اصلا نیست که بیاد مواد مخدر این تجارت رو تهیه کنه

چندین مود داخل سایت های معروف مود سازی جی تی ای سن آندریس وجود داره که میتونه خیلی کار تیم آرساکیا رو راحت کنه

مثلا این اقلیت مثه شغل کشاورزی با Comine میتونه بره کشاورزی کنه 

یا نه واقعا با سیستم  کاشت و پرورش مواد مخدر که کافیه توی گوگل سرچ کنید ببین توی آفلاین چقدر جذابه

و ضمناً با این پیشنهاد من تغییرات زیادی لازم داره مثلا در زمینه اینکه فدرال میتونه کلا همه بازیکنان این اقلیت رو در لیست دوستان خودش قرار بده و بره هی از اونا Activity تهیه کنه واقعا ایراد بزرگی میتونه واسه این اقلیت بشه

ولی در کل اگه تیم آرساکیا پذیرفت که میشه حتی  ۱  از ۱۰۰ درصد هم این اقلیت اضافه بشه و یه تنوعی ایجاد بشه برای پلیر ها 

اگر هم نشد که میریم توی لیست انتظار برای ورود به اقلیت های تکراری و پر تقاضا

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۹ در 02:31، KoMaiL گفته است:

سلام بر جمع مذکر و مونث آرساکیا باز

یه پیشنهاد دارم که شاید عملی شدنش توی آرساکیا احتمالش ۱ از ۱۰۰ هستش ? ولی میگم ?

اقلیت هایی که میتونن جالب باشن:

اقلیت Drugs farmers اقلیتی مثل آژانس هیتمن ولی کاری پیچیده تر 

توضیح کامل تر: این اقلیت مثه شغل کشاورز که توی سرور خودمون هم وجود داره با Combine فعالیت میکنه بعد از تولید مواد مخدر میتونن اون مواد مخدر رو به Drughouse واقع در LS نزدیک Grove.ST ببرند و تحویل دهند و سعی کنند که فدرال اونارو نبینه و /Frisk نکنه که اگه بکنه به تصمیم خوده تیم آرساکیا یه وانتدی میگیره 

KoMaiL/کمیل

پیشنهاد برای وسایل نقلیه این اقلیت:

*Burrito*

ID: 482

Rank 1

*Picador*

ID: 600

Rank 2

*Slamvan*

ID: 535

Rank 3

*Yosemite*

ID: 554

Rank 5

به هر ماشینی یه مقدار مواد مخدر برای تحویل دادن بده سیستم

مثلا برای Burrito   هشتاد و پنج تا 

مثلا برای Picador صد و پنج تا 

----------------کمیل/KoMaiL----------------

باو Job 

باشه جالب تره

.R. I. P

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۱۶ در 01:40، Gloomy گفته است:

باو Job 

باشه جالب تره

job جایه خودش مثلا مواد job تمام شده یه نفر از این فکشن که دوستموم گفت باید بیاد مواد این job رو پر کنه 1 نوع هم نباشه چندین نوع باشه 

واسه Activity فدرال هم اینجور میشه گفت که هرکی داخل این فکشن هست (راب نتونه بره) و تا وقتی درجه تعت تعقیب نداشته باشه  فدرال نتواند ان را find کنه

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...