رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد فکشن جدید

ارسال‌های توصیه شده

خوب با یک پیشنهاد دیگه اومدم.?

می دونم که پیشنهاد هام اکثر مورد توجه قرار نمی گیره? ولی بازم پیشنهاد هامو می گم که گفته باشم حداقل(می دونم که مشکل از من که پیشنهاد هام زایاد مفید نیست ولی سعی می کنم پیشنهاد های بهتری بدم.)

خوب حاشیه رو ول کنیم بریم سراغ اصل ماجرا?

بنظر من (فقط من شاید هیچکس با نظر من موافق نباشه)توی سرور یک فکشن کم داریم یعنی هست ولی باید اصلاح شه خوب کدوم فکشن؟؟؟فکشن : شهردار بله. شهردار که شهردار امسال جناب _MojreM_ هستند. این فکشن این جوری اصلاح بشه که مثل فکشن های دی پلیر های دی گه هم با پست گذاشتن عضو این فکشن بشن بعد اقای mojrem هم لیدر این فکشن بشن و کار های اداری شهر ها به دست این فکشن باشه مثل دادن مجوز آزادی به بازی کنان نظارت بر فکشن های دیگر  نظارت بر بانک ها و کار هایی این چنین مقر این اقلیت هم می تونه تلار شهر باشه.

امیدوارم مفید باشه.=)):ph34r:

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نظارت همیشه بر عهده شهرداره اما میشه گفت که یسری ''کارگر های شهردار'' اضاف شن که کارهای کوچیک رو در نبود شهردار انجام بدن. (البته همین الانم شهردار خیلی راحت میتونه از پس کارهای خودش بربیاد) 

واگر میخواین اینکارو بکنین پیشنهاد میکنم که کلا سیستم Mayor عوض شه و امکاناتی بهش اضافه شه که سرور رو به RP نزدیک کنه. 

❤️?

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...