رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری و بی خیالی ادمین ناظر EazyE

SirMehdi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Sir.Mehdi.png

.elcapo..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

EazyE.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام قرار شد یک معامله اکانت .elcapo.  که قبلا اسمش addict بود با طلا و ماشین و موتور داشته باشیم ادمین
EazyEهم نظارت کرد در فیلم مشخصه موقع گفتن اطلاعات اکانت فرد گفته رنک 2 دسته متوسط داره داخل ucpهم زده اما چند ثانیه بعد از گزفتن رنک 2  rank down شده ادمین هم ازش پرسیده که ایا رنک 2 داره؟ و فرد هم تایید کرده اما برای copکه درخواست دادم گفتن نداره به ادمین هم گفتم تایید کرد که نداره اخر معامله هم که کار تمام شده بود کاری از دستمون بر نمیومد گفت که اکانت 14 روز suspend دسته متوسط هست  راجب این هم مدرک دارم به ادمین گفتم این مشکل نداشتن رنک 2 هست ادمین هم تایید کرد که رنک 2 نداره بازیکن رو حاضر کرد اما یهو ادمین غیبش زد تماس میگیرم جواب نمیده فقط میگه مشکل از خودتونه که دقت نکردین منم قبول دارم اما ادمین چون پرسید از فروشنده که ایا رنک رو داره یا نه/ و اون هم تایید کرد اما ادمین به عنوان ناظر باید پیگیر دروغ گویی بازیکن باشه که نیست میگه با سوپروایزر صحبت کردم میگه اشتباه از خریداره

• مدارک (فیلم یا عکس): فیلم از اطلاعات اکانت که توسط فروشنده گفته شده

لینک دانلود:http://uplod.ir/a2wc30y9z4hm/gta_sa_2020-05-21_19-54-21-454.avi.htm

لینک دانلود برای انجمن:gta_sa 2020-05-21 19-54-21-454.avi -  31.3 MB

عکس از سوال پرسیدن ادمین و تایید کردن اطلاعات از سوی بازیکن:

vuhvfkguk7ng.jpg

qhasowtjsanr.jpg

ویرایش شده توسط mehtiheh2
اشتباه در تعیین فرد مورد شکایت
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام!

عزیزم شما فرض کن یه ماشین دست دوم میخوای بخری! بعد طرف بهت چنین مشخصاتی رو داده و شما هم گفتید اوکی!! هرچند میتونستید از UCP  همه چیزو چک کنید که سرتون کلاه نره و نکردید! من به عنوان ناظر باید حواسم به این باشه که اکانت و پول جا به جا شده نه اینکه بعد از ست رنک طرف رنک دَون شده! اینکه اکانت ساسپند باشه که اصلا راجع بهش صحبت نشده تو معامله! 
شما میخوای یه اکانتیو بخری طرف اسمشم بهت گفت از UCP چک کردی از همه چیش راضی بودی اکانتم خریدی اومد دستت بعد میای میگی اکانت فلانه؟! من باید چک میکردم رنک 2 داره یا شما؟

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

با سلامی دوباره

در مورد این موضوع با سوپروایزر سرور صحبت شده بود و گفتند که باید خودتون چک میکردید

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

عزیز حرف شما اصلا منطقی نیست تو عکس ها مشخصه که شما اطلاعات رو گفتید و اون هم تایید کرده اما این اطلاعات غلطه پس شما راجب این موضوع مسئولید حالا من اکانت رو پس دادم رفت خودتون هم تایید کردید که رنک2 نداره و دارید از زیر بار مسئولیت فرار میکنید توی قسمت شکایات دیده بودم فردی ماشین خرید خریدار گفت بیمه ها کامله فروشنده میتونست نگاه کنه که ایا داره یا نه اما بعد مشکل بیمه داشت شکایت کرد و قبول هم شد این ماجرا هم شبیه این اتفاقه فروش ماشینه

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما در حال بررسی میباشد.

لطفا صبور باشید.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...