رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر دسته متوسطه TMF

WaTchDogs

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  

.Ebi..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

TigoniS.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

Lock_Down.png

• توضیحات: سلام من در تاریخ 11/5/2020 حدود ساعت 6 عصر پستم تایید شد و 2تا جا خالی برای عضو پذییری داشت با این وجود زنگ نمیزد برای تست و خودم به همراه دوستم رفتم کنارش و بهش گفتم بار ها و بار ها گفتم اما اون بی محلی می کرد فقط از ایور به ان ور میپرید . این رسمش نیس

(Leader باید هنگام قبول کردن درخواست عضویت بازیکنان، میان آن ها فرق نگذارد و در صورت محدود بودن ظرفیت اعضاء درخواست بهترین فرد را از نظر شرایط کلی سطح بیشتر، نداشتن تاریخچه در UCP و ...قبول نماید.) و اگر همه هم سطح بودن یا فرقی نمی کند به ترتیب پست گذاشته تست گرفته شود 

از مدیریت خواهشی دارم به بند بالا جنسیت هم اضافه نمایند!!

مدرک بی محلی کردنش gyy4_gta_sa_2020-05-12_02-31-26-306.jpg

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1- عزیز دل شما حدود ساعت 3 بامداد اومدی بالا سر بنده و گفتی تست بگیر در صورتی که 6 عصر پستت اکسپت شده! یعنی حتی 12 ساعت هم طول نکشیده!
2- این تایم بنده میرم سحری اماده کنم که فرداش به عبادتم برسم دلیل نمیشه که هروقت شما گفتید تست بنده بگم چشم قربان همین الان بریم تست!
3- شما همین الان برین توی این لینک ببینید از این 18 ممبر بنده کدومشون دختر هستند بعد از این وصله ها به بنده بچسبونین!
4- ادمین @Phyco هم همون تایم به بنده گفتن که پلیرا از این موضوع شاکی هستند و بنده توضیحاتیو بهشون در باب این مطلب دادم!

به هر حال کسی دنبال ضایع کردن حق شما نیست و هیچ کدوم از کسایی که بعد شما پست گذاشتند ازشون تست گرفته نشد و در زمان مناسب از همه تست میگیرم 100 در صد.

ویرایش شده توسط Hesamii

TigoniS.png
!?What about day dreaming

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم.

لیدرِ مربوطِ از تیم کارکنان خارج شدند.

جهت گرفتن تست ورودی به لیدر جدید این اقلیت مراجعه کنین.

+بسته شد.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...