رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

MR.M031N-ترکوندن ماشین

Omid

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UTM_Joker.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MR.M031N.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  با عرض سلام ایشون خلاف اومدن بعد ماشین بنده رو ترکوندن بنده ازشون خواستار پول بیمه شدم اما ندادند امیدوارم مجازات شوند یا پول بیمه رو بگیرم

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s6.picofile.com/file/8389803042/MR_m031n_Madrk.mp4.html

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همونطور که توی مدرکه ایشون میبینید بنده به عمد نزدم به ماشینش. بلکه فقط به خاطر اینکه سرعت زیاد بود .نشد ماشین رو جمع کنم و هرچی خواستم تلاش کنم ماشین رو نگه دارم نشد.

ماشین ایشون ترکید درست اما ایشون از ماشین پیاده نشد و وقتی ترکید به من 2 وانتد داد به دلیل مردنش.

که تقصیر من نبود.

من از عمد نزدم بازم میگم.

ولی ایشون به من الکی وانتد داد.

و اینکه حتی خوده ایشون هم می خواد این مسیر رو بره از همینجا میره.از کجا مگه باید رفت؟ 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Mowein گفته است:

همونطور که توی مدرکه ایشون میبینید بنده به عمد نزدم به ماشینش. بلکه فقط به خاطر اینکه سرعت زیاد بود .نشد ماشین رو جمع کنم و هرچی خواستم تلاش کنم ماشین رو نگه دارم نشد.

ماشین ایشون ترکید درست اما ایشون از ماشین پیاده نشد و وقتی ترکید به من 2 وانتد داد به دلیل مردنش.

که تقصیر من نبود.

من از عمد نزدم بازم میگم.

ولی ایشون به من الکی وانتد داد.

و اینکه حتی خوده ایشون هم می خواد این مسیر رو بره از همینجا میره.از کجا مگه باید رفت؟ 

مورد اول

از عمد یا غیر عمد به من ربطی نداره شما خلاف اومدی مثل اینه که تو واقعیت بری بزنی به یکی بعد به افسر بگی از عمد نبوده نتونستم کنترل کنم ماشینو 

مورد دوم

اگه بخوام برم راه داره خلاف نمیرم

مورد سوم

وارن وانتد کیل اومد در نتیجه تقصیر خودت بوده

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، djamer گفته است:

مورد اول

از عمد یا غیر عمد به من ربطی نداره شما خلاف اومدی مثل اینه که تو واقعیت بری بزنی به یکی بعد به افسر بگی از عمد نبوده نتونستم کنترل کنم ماشینو 

مورد دوم

اگه بخوام برم راه داره خلاف نمیرم

مورد سوم

وارن وانتد کیل اومد در نتیجه تقصیر خودت بوده

من هنوز گواهینامه نگرفم اصلا ?

که بشینم پشت ماشین .

اون وارن هم محدوده ایه یعنی اگه شما بمیری اون وارن برای همه کسایی که اطرافت هستن میره مثل وانتد زدن به ماشین پلیس

من ای طرف خیابون واستاده بودم تو ماشین خاموش یکی زد به ماشین پلیس ماشینش ترکید اون گزینه وانت برخورد برای من هم اومد 

بعد که پلیسه مرد وانتد کیل کاپ هم اومد برای من .

لینک به دیدگاه

با سلام.

طبق مدارک خودتون پلیس هستین و میتونین فردی که سرعت بیشتر میره یا قوانین رانندگی را نقض میکنه برخورد کنین.

شکایت شما به ظور خودکار رد شد.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...