رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Crew (/CR) - Suggestion

ارسال‌های توصیه شده

باسلام خدمـتِ مدیریـتِ محترمـ،

پیشنهاد میکنم که بجز رهبر، یک جانشین برای او توسط رهبر در دسته انتخاب شود تا اگر لیدر کرش شد، جانشین جای رهبر رو بگیرد،

اکثرِ مواقع وقتی لیدر کرش میشه رهبری دست یک فردِ ناشی میوفته و گروه رو منحل میکنه و یا

با کلک لیدرم کن تا افراد بیارم برای دزدی، رهبری رو به دست میگیرند و پس نمیدهند و یا باز منحل میکنند دسته رو، >:(

میشه برای جانشین هم دستورات لیدر رو در گروه گذاشت تا مشکلی پیش نیاد،

موفق باشید. X_X

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

-کاری کنید که برای دعوت کردن نیازی به نزدیک بودن به شخص مورد نظر نباشه که تو چت به لیدر بگیم کیو دعوت کنه و اون هم اینکارو بکنه.

-Co-Leader به انتخاب رهبر اضافه بشه.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱ در 00:50، LeyToM گفته است:

پیشنهاد میکنم که بجز رهبر، یک جانشین برای او توسط رهبر در دسته انتخاب شود تا اگر لیدر کرش شد، جانشین جای رهبر رو بگیرد،

اکثرِ مواقع وقتی لیدر کرش میشه رهبری دست یک فردِ ناشی میوفته و گروه رو منحل میکنه و یا

با کلک لیدرم کن تا افراد بیارم برای دزدی، رهبری رو به دست میگیرند و پس نمیدهند و یا باز منحل میکنند دسته رو، >:(

موفق باشید. X_X

اگه منظورتون من بود بدونین که دارم به NG کمک میکنم :|

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱ در 00:50، LeyToM گفته است:

موفق باشید. X_X

با پیشنهادت کاملا موافقم اینجوری کسی نمیتونه Crew رو خراب کنه

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خیلی خوبیه .

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...