رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری Ehsan_Rvs

azom

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pinkgirll.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EhSaN_RvS.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم.

• توضیحات: 

با عرض سلام خدمت ادمین محترم این فرد به من گفت ماشین infernusمیده اگه من ماشینمو بدم میره با اکانت دیگش میده ولی اینطوری نکرد وقتی مااشین گرفت افلاین کرد بعد چند دقه و من 2 ساعت صبر کردم که بیاد اما نیومد خدارو شکر از لحظه دادن ماشین دو عدد فیلم گرفتم و اینکه سرم کلاه گذاشت با دروغش حتی من ماشین infenus دیدم اما دروغ گفت شما در فیلم چتارو نگاه کنید مشخصه با تشکر فروان از تیم مدریتی خوبتون 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://s7.picofile.com/file/8383360176/Kolah_bardari.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما به دلایل زیر رد شد!

1.در مدارک شما تاریخ مشخص نمیباشد.

2.هیچ چتی در رابطه با اینکه شما یک ماشین به Ehsan_RvS میدهید و ایشون هم باید پس از آن به شما یک ماشین دیگر بدهند در مدارک شما نبود.

3.هیچ مدرکی هم که همکاری ای نکردند و از بازی خارج شدند نبود (به طور کلی در مدارکی که ارسال کردید همه چیز بدون هیچ مشکلی پیش میرفت).

• شما باید با استفاده از دستور /TradeCar ماشین خود را با ماشینی دیگر معاوضه کنید.
  • جهت یک تجارت امن حتما با استفاده از دستور /Report از یک ادمین برای نظارت درخواست کنید.

+بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...