Perfect

ادمین های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  66
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

3 عادی

3 دنبال کننده

درباره Perfect

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد 06/06/1999

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Perfect

آخرین بازدید کنندگان نمایه

169 بازدید کننده نمایه
 1. Perfect

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله. - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ برای تنوع. - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: عالی.
 2. Perfect

 3. Perfect

 4. Perfect

 5. Perfect

 6. Perfect

 7. Perfect

  با این حرفت داری میگی تجمع نکنیم دیگه, پس با این وضع موقعه راب که 6 نفر تو بانک هستن سریع تر جونشون کم میشه. اصلا دلم میخواد تو بازی جای شلوغ باشم , تو واقعیت که نمیشه جای رفت بعد ما توی بازی هم از هم فاصله بگیریم دوباره تنها باشیم؟؟ خداوکیلی چه قدر فکر کردی رو این موضوع؟ هر دفعه هم هی باید بریم ماسک بزنیم اونم بعد از هر بار اومدن به بازی . , شما حوصله ات زیاده من حسش ندارم. بعدم هزینه ماسک هم به فرض 0$ باشه ولی هزینه ورود به فروشگاه لباس چطور؟ هردفعه فقط برای یه ماسک بریم فروشگاه لباس؟ احیانا خودت فروشگاه لباس نخریدی؟؟ فقط با همین که ماسک به toys/ اضافه بشه موافقم و با بقیه ی نظرت کلا مخالفم.
 8. Perfect

  بیکاریم مگه هی 15 دقیقه توی بیمارستان معطل بمونیم . خیلی ها با هم شوخی دارن الکی به هم تیر میزنن , یا طرف یه جایی هست که وسیله نیست و خودشو میکشه که بره از توی خونه اش یا HQ در بیاد بعد حالا 15 دقیقه هم معطل بمونه که حالا به واقعیت نزدیک تر بشه. اصلا ایده ی خوبی نیست.
 9. Perfect

  خیلی ها با این بازی خاطره دارن و با همین بازی بزرگ شدن. در کل بازی پیشرفت بکنه چه عیبی داره ؟
 10. Perfect

  با یه شغل جدید توی بازی موافقم , ایده ات هم خوب بود.
 11. Perfect

  یه عده زیادی مولتی میسازن برای گرفتن 30 یا 40 تا ماشین دور خانه اشون. حتما لازم نیست برای پول در آوردن توسط مولتی ببریش یه اقلیت و جای بقیه رو اشغال کنی , میتونی مثل بقیه با مولتی بری راب بزنی پول در بیاری که جا برای بقیه توی اقلیت ها باز بشه. به با این ایده موافقم.
 12. Perfect

  با اپدیت جدید لانچر , دیگه اونایی که سیستم ضعیف دارن میتونن قابلیت مود ماشین ها رو خاموش کنن. بعدم شاید یکی رفیقش سیستم ضعیفی داشته باشه و فقط بتونه باهاش توی سمپ بازی کنه.
 13. Perfect

  کلا مخالفم , چه کاریه آخه.
 14. Perfect

 15. Perfect