JoeBarbaro

لیدر های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  164
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

12 خوب

12 دنبال کننده

درباره JoeBarbaro

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 04/01/2000

آخرین بازدید کنندگان نمایه

807 بازدید کننده نمایه
 1. JoeBarbaro

  @rNEMESISr درود، متاسفانه شما شرایط ورود به تاکسی را ندارید. دلیل: سطح شما پایین است. @amirkord @AliwolfMD درود با درخواست شما عزیزان موافقت به عمل امد، آماده ازمون باشید. عناوین تست: 8 سؤال از قوانین عمومی. 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم. 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت. پ.ن: در فرصت مناسب ارتباط با شما برای تست، برقرار خواهد شد.
 2. JoeBarbaro

  @maral درود بر شما، درخواست استعفاء شما قبول شد، شما با 10FP خارج خواهید شد. تشکر از تمامی زحمات شما در این مدت. @Amin2050 درود بر شما، درخواست استعفاء شما قبول شد، شما با 10FP خارج خواهید شد. تشکر از تمامی زحمات شما در این مدت.
 3. خیلی هم هماهنگ نیستنا. خسته نباشی دلاور ساسی رو که همه آشنا هستن باهاش.
 4. JoeBarbaro

  @AmooBIG درود خدمت شما، درخواست مرخصی شما رد شد، موفق باشید. دلیل: اطلاعات کاربری شما نادرست نمی باشد. جهت اطلاع: این خوب است که شما اطلاع میدی که نیستی، ولی معمولا برای یک روز مرخصی گرفته نمی شود، شما تا سه روز می توانید غیبت داشته باشید و اگر بیشتر بشه از اقلیت خارج می شوید.
 5. JoeBarbaro

  @barxakhy درود، متاسفانه شما شرایط ورود به تاکسی را ندارید. دلیل: شما محروم هستید. @Milad1118 درود با درخواست شما موافقت به عمل امد، آماده ازمون باشید. عناوین تست: 8 سؤال از قوانین عمومی. 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم. 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت. پ.ن: در فرصت مناسب ارتباط با شما برای تست، برقرار خواهد شد.
 6. JoeBarbaro

  @xxxmmdkhatar درود با درخواست شما موافقت به عمل امد، آماده ازمون باشید. عناوین تست: 8 سؤال از قوانین عمومی. 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم. 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت. پ.ن: در فرصت مناسب ارتباط با شما برای تست، برقرار خواهد شد.
 7. پس شما چطور داشتی رانندگی میکردی شیطون؟
 8. JoeBarbaro

  @Ali83 @AwMiRCjm @rabert @HenRiiK درود با درخواست شما عزیزان موافقت به عمل امد، آماده ازمون باشید. عناوین تست: 8 سؤال از قوانین عمومی. 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم. 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت. پ.ن: در فرصت مناسب ارتباط با شما برای تست، برقرار خواهد شد.
 9. JoeBarbaro

  درود خدمت رانندگان محترم و زحمت کش تاکسی. جلسه هفتگی در روز پنج شنبه (2020/4/9) در ساعت 16:00 برگزار می شود. همه ی اعضا ملزم به رعایت قوانین جلسه هستند. قوانین جلسه: - اعضا موظف هستند ۱۰ دقیقه قبل از شروع جلسه حاضر باشند. - رعایت نظم و همکاری در جلسه الزامی است. - صحبت بی مورد و بحث در جلسه ممنوع است. - اعضا در پایان جلسه می توانند با گرفتن اجازه [Wave 1/] سوالات و پیشنهادات خود را بیان کنند. - حضور نداشتن در مکان جلسه در ساعتی که معین شده است غیبت در جلسه محسوب میشود. - در زمان جلسه گوشی باید در حالت Off/Airplane باشد و اعضا به مدیر جلسه توجه کنند. - هرگونه AFK کردن در زمان جلسه طبق قوانین مجازات به همراه دارد و ممنوع است. نکته: حضور نداشتن در جلسه بدون مرخصی باعث دریافت اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق می شود. پ.ن: جهت اطلاع از اخبار و زمان دقیق رویداد های درون اقلیت، در بازی [Motto/] را بررسی کنید.
 10. JoeBarbaro

  @AliwolfMD @AmirT درود با درخواست شما عزیزان موافقت به عمل امد، آماده ازمون باشید. عناوین تست: 8 سؤال از قوانین عمومی. 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم. 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت. پ.ن: در فرصت مناسب ارتباط با شما برای تست، برقرار خواهد شد.
 11. JoeBarbaro

  @LOST @KurdBoy درود با درخواست شما عزیزان موافقت به عمل امد، آماده ازمون باشید. عناوین تست: 8 سؤال از قوانین عمومی. 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم. 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت. پ.ن: در فرصت مناسب ارتباط با شما برای تست، برقرار خواهد شد.
 12. JoeBarbaro

  @CALLL درود بر شما، درخواست استعفاء شما قبول شد، شما با 10FP خارج خواهید شد. تشکر از تمامی زحمات شما در این مدت. @yezi درود بر شما، درخواست استعفاء شما قبول شد، شما با 10FP خارج خواهید شد. تشکر از تمامی زحمات شما در این مدت. @AliKey درود بر شما، درخواست استعفاء شما قبول شد، شما با 10FP خارج خواهید شد. تشکر از تمامی زحمات شما در این مدت. @huntermana درود بر شما، درخواست استعفاء شما قبول شد، شما با 10FP خارج خواهید شد. تشکر از تمامی زحمات شما در این مدت.
 13. JoeBarbaro

  @GodSouth درود، متاسفانه شما شرایط ورود به تاکسی را ندارید. دلیل: شما در اقلیت دیگری حضور دارید. @Ker98 @AmooBIG درود با درخواست شما عزیزان موافقت به عمل امد، آماده ازمون باشید. عناوین تست: 8 سؤال از قوانین عمومی. 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت. توجه: به علت کمبود ظرفیت برای عضویت متقاضیان محترم، شما عزیزان با توجه به مهارت ها و تجربیات در اولویت قرار میگیرید و با شما تماس گرفته میشود.
 14. JoeBarbaro

  @Amin2050 درود، درخواست استعفاء شما به درخواست خودتان رد شد. موفق باشید. @Taraneeee درود بر شما، درخواست استعفاء شما قبول شد، شما با 10FP خارج خواهید شد. تشکر از تمامی زحمات شما در این مدت.
 15. JoeBarbaro

  @AmiRSpoR1 درود بر شما، درخواست استعفاء شما قبول شد، شما با 60FP خارج خواهید شد. تشکر از تمامی زحمات شما در این مدت.