Yamach

پاسخ گوی شکایات
 • تعداد ارسال ها

  751
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  8

آخرین بار برد Yamach در October 14 2018

Yamach یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

199 حرفه ای

درباره Yamach

 • گروه های دیگر ادمین های محیط کاربری
 • درجه
  ناظم
 • تاریخ تولد 01/05/1999

آخرین بازدید کنندگان نمایه

4157 بازدید کننده نمایه
 1. Yamach

  @MSina با سلام خدمت شاکی محترم ، مدارک به مدیریت ارسال شده است ، من موندم وقتی اینترنتتون قطع میشه چجوری هنوز تو بازی میتونید حرکت کنید.
 2. Yamach

  • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: مهدی • اسم واقعی: 20 • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان ولی عصبی • روزانه چقدر بازی می کنید؟ بالای 4 ساعت • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): تایم مشخصی نداره • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدرش بودم • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بخاطر هادی • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هادی هست • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +100
 3. Yamach

  با سلام خدمت تمام اعضای Hitman Agency جلسه این هفته روز جمعه مورخ 2020/03/27 ساعت 15:00 برگزار میشود. حضور نداشتن در این جلسه بدونِ درخواست مرخصی، اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق به دنبال خواهد داشت.
 4. Yamach

  @RoM1X در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @b3hiba در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @AliGhelion در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @Eh3an176fff در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @Alione درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما در اقلیت دیگری هستید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 5. Yamach

  @AlBeRTدر خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @iMiLaD در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @HosiDark در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @GodKinG درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی ( رنک 2 دسته ملایم) برای ورود به این اقلیت نیستید. @GodSouthدرخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی متوسطه + رنک 2 دسته ی ویژه + رنک 2 دسته ملایم) برای ورود به این اقلیت نیستید. توجه: تعداد درخواست کنندگان برای ورود به این اقلیت بالاست ، در صورت خالی شدن ظرفیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد. توجه: تعداد کسانی که در صف قرار دارند نیز بسیار بالا می باشد ، لطفا کمی صبور باشید ما بهترین افراد را برای این اقلیت در نظر خواهیم گرفت ، حتما قوانین ها را خوب مطالعه بفرمایید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 6. Yamach

  @HaftKhat با تشکر از تمامیه زحماتی که تا کنون برای این اقلیت کشیدید ، با درخواست استعفاء شما موافقت شد ، سربلند باشید.
 7. Yamach

  با سلام خدمت تمام اعضای Hitman Agency جلسه این هفته روز جمعه مورخ 2020/03/20 ساعت 15:00 برگزار میشود. حضور نداشتن در این جلسه بدونِ درخواست مرخصی، اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق به دنبال خواهد داشت.
 8. Yamach

  @TheKinG با سلام خدمت شاکی محترم ، شکایت خود را در قسمت شکایت از اعضا (لینک کامل آن زیر همین پست گذاشته شده است) مطرح کنید ، موفق باشید. فرم شکایت از اعضا: شکایت از اعضا:
 9. Yamach

  @KhonTKaR در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @SWAT در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @Kingwizard در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @Teenager در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @OverLord در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @BiHan در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @Scarlet درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما در اقلیت دیگری هستید. @AraGorN درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی متوسطه + رنک 2 دسته ی ویژه) برای ورود به این اقلیت نیستید. توجه: تعداد درخواست کنندگان برای ورود به این اقلیت بالاست ، در صورت خالی شدن ظرفیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد. توجه: تعداد کسانی که در صف قرار دارند نیز بسیار بالا می باشد ، لطفا کمی صبور باشید ما بهترین افراد را برای این اقلیت در نظر خواهیم گرفت ، حتما قوانین ها را خوب مطالعه بفرمایید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 10. Yamach

  @ElioT با تشکر از تمامیه زحماتی که تا کنون برای این اقلیت کشیدید ، با درخواست استعفاء شما موافقت شد ، سربلند باشید.
 11. Yamach

  @imanParaZite درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی متوسطه) برای ورود به این اقلیت نیستید. @Aech درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای تنبیه اقلیت هستید. @Conquest در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @ATABOOM در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @BASSOUR در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. توجه: تعداد درخواست کنندگان برای ورود به این اقلیت بالاست ، در صورت خالی شدن ظرفیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد. توجه: تعداد کسانی که در صف قرار دارند نیز بسیار بالا می باشد ، لطفا کمی صبور باشید ما بهترین افراد را برای این اقلیت در نظر خواهیم گرفت ، حتما قوانین ها را خوب مطالعه بفرمایید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 12. Yamach

  @JoeBarbaro با سلام خدمت شاکی محترم ، شکایت شما پذیرفته شده و فردِ مربوطه تنبیه شد ، ممنون از توجه و شکایتتون ، سربلند باشید.
 13. Yamach

  @HadiNT با درخواست مرخصی شما موافقت شد.
 14. Yamach

  @Killzone در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، آماده تست باشید. @parsabarfehie درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی متوسطه) برای ورود به این اقلیت نیستید. @kya81 درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی متوسطه + رنک 2 دسته ی ویژه) برای ورود به این اقلیت نیستید. @HoMeR درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی ویژه) برای ورود به این اقلیت نیستید. توجه: تعداد درخواست کنندگان برای ورود به این اقلیت بالاست ، در صورت خالی شدن ظرفیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد. توجه: تعداد کسانی که در صف قرار دارند نیز بسیار بالا می باشد ، لطفا کمی صبور باشید ما بهترین افراد را برای این اقلیت در نظر خواهیم گرفت ، حتما قوانین ها را خوب مطالعه بفرمایید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) که باید 80 درصد خون را ببرید. همچنین باید 3 عدد Paintball با تفنگ Sniper شرکت کنید و باید حداقل یکی از این Paintball ها را ببرید. (Paintball فقط با 5 عضو از Hitman برگزار می شود)
 15. Yamach

  با سلام خدمت تمام اعضای Hitman Agency جلسه این هفته روز جمعه مورخ 2020/03/13 ساعت 15:00 برگزار میشود. حضور نداشتن در این جلسه بدونِ درخواست مرخصی، اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق به دنبال خواهد داشت.