رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات بانک و دزدی از بانک

Mahler

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تیم کارکنان آرساکیا

بنده میخواستم پیشنهاداتی من بابِ بانک و دزدی از بانک بدم

از اونجایی که من خیلی وارد مسائل ساخت و ساز و اسکریپتینگ و غیره نیستم، درست نمیدونم که آیا پیاده کردن این موضوع براتون ساده هست یا نه ( اما ۱۰۰٪ شدنی هست ) (‌ و هم تیم مپینگ و اسکریپتینگ رو درگیر میکنه )‌ 

اول میریم سراغ مسئله ی بانک:

یکی از بزرگترین مشکلاتی که تا حدی باعث افت عملکرد اقلیتِ گار امنیت ملی هم بوده و همچنین دزدی از بانک، مسئله ی ورود به بانک هست؛ درستِ که تیمِ مپینگ وقت زیادی صرف ساخت بانک کرده و تیم اسکریپتینگ صرف ساختن کد ها و غیره، اما باید قبول کنیم که مشکلات زیادی در عمل بوجود اومده

حالا ایده ی من من بابِ حل این موضوع چی هست؟ ایده ای که نه تنها هیجان رابری رو بشتر میکنه بلکه تا حد زیادی مشکل اقلیت گارد امنیت ملی و دزدی از بانک رو از بین میبره ! 

ساختن یک بانک که در دنیای اصلیِ‌ بازی !

منظور من این هست که همانند جزیره ها، یک بانک ساخته بشه که در واقع نیازی نیست که توی اون /enter کنیم، و در واقع محیط بانک یک interior نباشه، مثلا برای درِ ورودی میشه از در هایی که داخل interior خانه ها هست استفاده کنیم‌! و اینطوری که در محل بانک کنونی، بانک هارو حذف و با استفاده از خلاقیتِ‌ تیمِ مپر ها، یک بانک دیگه جای بانک الان بسازیم (‌نیازی نیست خیلی شلوغ و سنگین باشه)

( برای رفع مشکل entering fee میتونیم این موضوع رو برای بانک به cmd استفاده از بانک انتقال بدیم که این Business از بین نره‌ )‌

حالا فواید این کار چی هست؟‌

1. مشکل فریز بودن هنگام ورود از بانک از بین میره !
  2. میتونیم برنامه نویسی جدیدی داشته باشیم که اگر دزد ها فکر میکنن نمیتونن از پسِ‌ دزدی بر بیان، خودشون رو تسلیم کنن و از تایم زندانشون کم بشه‌! ( چون بانک توی دنیای اصلی هست،‌ مامورین میتونن از خارج از محیط بانک انواع و اقسام /m هارو بدن )
  3. میتونیم سقف برای بانک تعبیه کنیم که درگیری از هنگام دزدی شروع بشه و تنها داخل بانک صورت نگیره بلکه به بیرون بانک، روی سقف و غیره انتقال پیدا کنه! ( اقلیت گارد ملی میتونه از سقف وارد بانک بشه! ) ( اینطوری دیگه نیازی به محدود کردن افراد به role خاصی نیست ! بلکه همه میتونن چه داخل چه خارج از بانک درگیر بشن و تا حد امکان جون سالم به در ببرن و با هر وسیله ای که میخوان فرار کنن!‌ مثلا میتونن سوار ۲ تا Sultan بشن و در برن!‌ یا یک Maverick و ۲ تا NRG و ... ‌)
  4. همکاری ها درون دزدی چه بین دزد ها و چه اقلیت گار ملی به شدت افزایش پیدا میکنه و داستانِ دزدی از بانک به شدت جذاب تر میشه
  5. میتونیم اقلیتِ New Reporter رو در این مطلب دخیل کنیم طوری که مثلا افراد رنک +۳ بتونین گزارش زنده ای از وضعیت بانک و درگیری ها بدن! 

شاید فک کردن به مطالب گفته شده کمی کار سخت و بلند پردازانه ای باشه !‌ اما ۱۰۰٪ شدنی و به شدت جذاب هستن

• مرسی 2

ryw4_background_(2).pngltzp_final-removebg-preview.png

Rachmaninoff.png

Mahler.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...