رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییراتی در نحوه عملکرد Duty

Mahler

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت کارکنان تیم آرساکیا

بنده خواستم پیشنهاداتی من بابِ نحوه عملکرد Duty بدم

1.  محل /duty فقط در HQ ها موجود باشه
  2.  زمانی که مأموری خارج از انجام وظیفه هست، لباس شخصی به تن داشته باشه، فرضا خارج از انجام وظیفه اسکین ID ۲ رو داره و وقتی از /duty استفاده میکنه، اسکین مربوط به رنک فرد یا چیزی که خودت انتخاب کرده عوض بشه 

حالا دلایل این کار چی هست:

1.  از آنجایی که این سرور، یک سرور Role Play هست و باید رفتار ها تا حدی به دنیای واقعی شباهت داشته باشه، شما توی کدوم فیلم دیدید که فردی از داخل خونه لباس کار بپوشه و بدون اینکه به محل کارش بره شروع کنه به گشت و انجام وظیفه؟‌ 
  2. از آنجایی که داخل سرور خودمون فرد Off Duty نه توانایی دادن وانتد و گزارش فردی رو داره، پس چه بهتر که هنگام Off Duty لباس شخصی داشته باشه و حتی میشه رنگ بازی کن رو به سفید تغییر داد، لذا یک مامور تا وقتی در حال انجام وظیفه نیست و نشان و لباس کارشو نداره، مقدور به انجام هیچ کاری نیست (توی سرور خودمون هم همینطور هست) و تا حدی با یک شهروند عادی برابر هست یا فرضا اگر مأموری بخواد برای مدتی Off Duty باشه و با دوستاش یه گشتی بزنه قطعا با لباسِ کار که نمیره ? (مطمئنا منظور رو از حرفم متوجه شدید، نیاز به مثال نیست دیگه)

مطمئنا اگر به این مطالب فکر کنید، موضوع جالبی میتونه باشه.

ویرایش شده توسط Rachmaninoff
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1

ryw4_background_(2).pngltzp_final-removebg-preview.png

Rachmaninoff.png

Mahler.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد جالبی دادین ولی cops یک سری استسنا داره که بقیه ندارن و duty کردن داخل HQاید خوبی نیست.

(معمولا بعضی اوقات برای FTPداخل بانک میریم house چهار راه رو رنت میکنیم) 

( یا فرض کنید NG&FBI از LSبرن HQ  تا duty کنند یکم از منطق خارج میشه) 

کلا cop باید ی فرق هایی داشته باشه چون یک سری شرایط پیش میاد اصلا نمیشه بری HQ  بخاطر duty غیر منطقی میشه برای صحبتتون در مورد لباس شخصی یکم بیشتر در موردش فکر کنید شاید ی  چیز خیلی خوبی در اومد ازش.

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

@Alirreza منظور من از HQ تمامی HQ های دپارتمان بود و مسئله ی spawnchange و rent کردن house زیاد ربطی به این مسئله نداره، شما فقط برای On Duty باید برید HQ بعد از اون میتونید از هرجا که بخواید بیاید و برای Off duty هم میتونید توی همون خونه Off Duty کنید و فقط On Duty نیاز حضور شما در یکی از HQ های دپارتمان رو داره

ویرایش شده توسط Rachmaninoff

ryw4_background_(2).pngltzp_final-removebg-preview.png

Rachmaninoff.png

Mahler.png

لینک به دیدگاه

عزیزم شما هرکاری کنید HQ  PD هم زیاد نزدیک نیست گفتم پلیس یک سری شرایط خاص داره نسبت به بقیه. 

در 9 ساعت قبل، Rachmaninoff گفته است:

از آنجایی که این سرور، یک سرور Role Play هست و باید رفتار ها تا حدی به دنیای واقعی شباهت داشته باشه، شما توی کدوم فیلم دیدید که فردی از داخل خونه لباس کار بپوشه و بدون اینکه به محل کارش بره شروع کنه به گشت و انجام وظیفه؟‌ 

شما اگه اطلاع داشته باشید اکثر پلیس ها لباس کارشون همراهشونه طبیعتا داخل خونه لباسشون هست و البته اسلحه شخصی هم دارند.

اگه پلیسی به قول شما به خود وقت بگزرونه میتونه Duty نکنه و اونجوری مسعولیتی هم نداره. 

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

منم  یه فکری درباره hq ها دارم ! فرض کنید شما NG هستید و تو SF هستید مجرم شما تو شهر LS هست شما spawnchange کنی میری LV  ولی میتونیم با یه تغیر ساده در 

/spawnchange بدیم

مثلا زمانی که /spawnchange  میزنیم معلوم بشه کی کدوم اچ کیو میخوایم بریم اف بی ای این طوری با یه حرکت ساده کار کاپ ها اسون تر میشه !

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۸ در 23:40، MiNViSiBle گفته است:

منم  یه فکری درباره hq ها دارم ! فرض کنید شما NG هستید و تو SF هستید مجرم شما تو شهر LS هست شما spawnchange کنی میری LV  ولی میتونیم با یه تغیر ساده در 

/spawnchange بدیم

مثلا زمانی که /spawnchange  میزنیم معلوم بشه کی کدوم اچ کیو میخوایم بریم اف بی ای این طوری با یه حرکت ساده کار کاپ ها اسون تر میشه !

موافقم ?

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...