رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا لایقی در مدیریت ! .Single.

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  .Single..png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: AlBerT.png

• توضیحات: سلام من هیچی ندارم واسه گفتن ایشون الان یکی دو هفتس لیدر شده ، نه دوئل مدیک گذاشته ن چیزی :| هیچ کاری نکرده تازه با مدیک ها رفتار بدی داره  و ب البرت تو /r فحش میده، ساب لیدرشم که هفته ای یه بار آنلاین میشه ، تازه یه روز اومد میدیک ک ساب لیدرش کرد اونم چون یارو فقط دختر بود الانم به من از دیشب 2 تا فکشن وار داد و الانم یه av ک کیکم کرد
یکی گف ککیلم بده اسکین عوض کنم ، لول یک بود منم کیلش دادم که اسکین عوض کنه بعد اون یارو هم کال داد هم به این اقا گفت ایشون هم فک کردن من الکی کیلش دادم و رفتن یه FW دادن من
الان دقیقن من چرا بمونم تو این فکشن ؟ هم ساب لیدر نداره نه دوئل نه مسابقات نه هیچی
مائده هم دوئل میزاشت هم رفتارش فوق العاده بود ، من در زمان مائده هیچ fp av fw ای نداشتم ! اما ایشون با رفتار بدشون و بی تجربگی در لیدری مدیک رو ریختن بهم ، ایشون هم موقع تست با 3 av منو رد کرد کل اعضا شاهدن که ایشون ن دوئلی میزاره ن هیچی ! رفتارشم هیچ

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_000.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 19 ساعت قبل، laststorm گفته است :

فرم:

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  .Single..png

• توضیحات: سلام من هیچی ندارم واسه گفتن ایشون الان یکی دو هفتس لیدر شده ، نه دوئل مدیک گذاشته ن چیزی :| هیچ کاری نکرده تازه با مدیک ها رفتار بدی داره  و ب البرت تو /r فحش میده، ساب لیدرشم که هفته ای یه بار آنلاین میشه ، تازه یه روز اومد میدیک ک ساب لیدرش کرد اونم چون یارو فقط دختر بود الانم به من از دیشب 2 تا فکشن وار داد و الانم یه av ک کیکم کرد
یکی گف ککیلم بده اسکین عوض کنم ، لول یک بود منم کیلش دادم که اسکین عوض کنه بعد اون یارو هم کال داد هم به این اقا گفت ایشون هم فک کردن من الکی کیلش دادم و رفتن یه FW دادن من
الان دقیقن من چرا بمونم تو این فکشن ؟ هم ساب لیدر نداره نه دوئل نه مسابقات نه هیچی
مائده هم دوئل میزاشت هم رفتارش فوق العاده بود ، من در زمان مائده هیچ fp av fw ای نداشتم ! اما ایشون با رفتار بدشون و بی تجربگی در لیدری مدیک رو ریختن بهم ، ایشون هم موقع تست با 3 av منو رد کرد کل اعضا شاهدن که ایشون ن دوئلی میزاره ن هیچی ! رفتارشم هیچ

با سلام بنده هم این موضوع رو تأیید میکنم ایشون خیلی نا حقی میکنند و ساب هم هفته ای 1بار آنلاین میشه

لینک به دیدگاه

با سلام.
شما مجاز به کشتن کسی نیستید 
و در صورت نیاز بنده مدارک کشتن بی دلیل شهروند و گرفتن AV شما را به MaCaVel ارسال خواهم کرد.

ویرایش شده توسط LaNtOuR
تغیر*
لینک به دیدگاه

در در 4/22/2017 در 16:11، laststorm گفته است :

فرم:

سلام 

منم میخواستم از اعضای مدیک دفاع کنم ..این ss بدم 

photo_2017_04_15_09_56_57.jpg 

که پست ساب لیدرشون تایید نشده چه جوری جوین شدن تو فکشن ساب شدن ایشون هر روز یه دختر اینوایت میدن ساب میکنن این حق اعضای رنک بالا هست

طبق قانون باید ساب از رنک های بالا انتخاب شه منم ایشالا بتونم کمکی کرده باشم به اعضای مدیک  تا به حقشون برسن.

لینک به دیدگاه

من کسی را الکی کیل نمیدهم مخصوصن وقتی مدیکم که سابقم از کل اعضاش بیشتر بود

اون کسی که کشتم گفتند کیلم بدید که اسکین عوض کنم منم واسه همین کیلش دادم الکی کسی رو کیل ندادم حتی دین امبروز 7 هم شاهدم هست

لینک به دیدگاه

همچنین پسته ساب لیدر شما هنوز تایید نشده که از یک هفته پیش بدون اینکه پستش تایید بشه و تست بگیرید ازش ، ساب لیدرش کردید

در صورتی که رنک های 3 4 هم بود !

به نظر من شما لایق نیستید و حقتون اخراج هست تا حقوق مدیک هم داده بشه 

شما همچنین در دادن حقوق هم تاخیر زیادی میکنید

تمام شکایت هایه از شما 3 av رو حق شما هست در غیر این صورت حق مدیک ها خورده میشه که باید برای 100 اسکرین و 50 کا24 ساعت انلاین باشند تازه اگر کسی بیاد سوار امبولانس بشه

شما حتی پسته ساب لیدرتون رو تایید نکردید ولی ساب لیدرش کردید و این در حق مدیک ها واقعا بد هست

من درخواست اخراج شدن شما را یا حداقل av دارم چون شما کیل و dm زیادی میکنید همچنین یکی را کشته اید و همچنین به مدیک ها توهین کردید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...