رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناتوانی در پاسخ هلپ می TeroriX

Hajisnow

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BH%5Daj_%5BS%5Dnow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TeroriX.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام به مدریت محترم

همون طور که در اسکرین شات می بینید ایشون پاسخ بنده ندادن(بلد نبودن که جواب بدن) و حتی گفتن می رم پیدا می کنم جواب گوتو می کنم می دم و من تا الان منتظر بودم و هیچ جوابی ندادن و تو یو سی پی معلومه که 5مین بعد اف کردن و رفتن و جواب ندادن دیگه و گوتو صورت نگرفت 

• مدارک (فیلم یا عکس):

Screenshot_1507_.png

Screenshot_1510_.png

Screenshot_1512_.png

Screenshot_1514_.png

Screenshot_1515_.png

Screenshot_1517_.png

Screenshot_1523_.png

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 1
  • چی چی 1
  • ناراحت 1

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول باید بهتون بگم به دوست خوبتون hossein1241379 (حالا نیک عوض کرده) بگید بنده در جریان هستم میان به شما میگن بیاید واسه ایجاد مزاحمت برای تیم کارکنان الکی درخواست هلپ کنید و بیان داخله فروم برای شما شکایت تنظیم کنن حالا به این حرفا کار نداریم میریم سره موضوع بنده کاملا حرفی که مدیریت زده بودن رو به شما گفتم بقیه توضیحات هم به مدیریت داده میشه.

شهلا خدا وکیلی 100 تومن میدم بهت می خوای بیام اونجا بدم؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، TeroriX گفته است:

اول باید بهتون بگم به دوست خوبتون hossein1241379 (حالا نیک عوض کرده) بگید بنده در جریان هستم میان به شما میگن بیاید واسه ایجاد مزاحمت برای تیم کارکنان الکی درخواست هلپ کنید و بیان داخله فروم برای شما شکایت تنظیم

خب خدمت شما عرض کنم که بنده ایشون رو نمی شناسم و تهمت نزنید و خوب نیست واسه رهایی از مشکلات دروغ بگید و تقصیر گردن بقیه بندازید

در 7 ساعت قبل، TeroriX گفته است:

کاملا حرفی که مدیریت زده بودن رو به شما گفتم بقیه توضیحات هم به مدیریت داده میشه.

عزیز مدریت گفته بنده اسیر خودتون کنید و تا 4صبح منتظر جواب شما باشم بنده که مسخره شما نیستم و زشته که کاری بلد نیستید می ندازید گردن مدیریت یا بقیه 

دیگر جا بحث نمی ماند و منتظر جواب مدیریت  هستم

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، TeroriX گفته است:

اول باید بهتون بگم به دوست خوبتون hossein1241379 (حالا نیک عوض کرده) بگید بنده در جریان هستم میان به شما میگن بیاید واسه ایجاد مزاحمت برای تیم کارکنان الکی درخواست هلپ کنید

با سلام خدمت شاکی و متهم

الان چی شده که پایه بنده به این شکایت باز شده؟ از من به عنوان شاهد یاد شده من توی مدارک هستم یا؟؟؟ توضیح بدید با تشکر

چرا من مسخره میکنید؟ دلیل این مسخره کردن شما چیه؟ بنده اسمم عوض کردم و این هیچ مشکلی نداره چرا باید شما من را مسخره کنید؟

من اقای حاج اسنو نمیشناسم و اشنایت با ایشان ندارم فقط چندین بار تو سرور ایشون ریپورت یا هلپ می دادند که بنده جواب بهشون دادم و مشکل حل شد اینکه شما همچین چیزی میگید واقعا دور از شماست

و باید خدمتتون عرض کنم که تجدید نظر کنید و الکی تهمت نزنید من با شما اشنایت کمی از طرف دوست مشترکمون (پدرام) دارم و هیچ وقت هم با شما مشکلی نداشتم و ندارم

از اقای شاکی تقاضا دارم که برای جلوگیری از سو تفاهم پیش امده و حل ماجرا شکایت خود را از ایشان پس بگیرید چون ایشان تازه ادمین شدند و هنوز زیاد ب مسایل اشنای و امادگی کافی نداشتند و باعث بروز این مشکل شده و شما شاکی شدید اگر بنده را قبول دارید تقاضا دارم شکایت را پس بگیرید با تشکر

• دوست دارم که 1

ما همینیم که هستیم ?

شاخ نیستیم چون گاو نیستیم ?

خاص نیستیم چون عقده نداریم ?

بالا نیستیم چون پرچم نیستیم ?

فقط یه آدمیم, چیزی که خیلیا نیستن ...?

JeRjiS.png

تا اومدین گرگا رام کنیم سگا شاخ شدن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hajisnow گفته است:

خب خدمت شما عرض کنم که بنده ایشون رو نمی شناسم و تهمت نزنید و خوب نیست واسه رهایی از مشکلات دروغ بگید و تقصیر گردن بقیه بندازید

بله ایشون رو نمیشناسید و همچنین یادتون باشه من اصلا با شما حرفی ندارم که بخوام دروغ بگم بعدشم این بازیه رهای مشکلات اینا نداره دادگاه که نیومدی 

در 4 ساعت قبل، Hajisnow گفته است:

عزیز مدریت گفته بنده اسیر خودتون کنید و تا 4صبح منتظر جواب شما باشم بنده که مسخره شما نیستم و زشته که کاری بلد نیستید می ندازید گردن مدیریت یا بقیه 

بنده حرف هایه خودمو به مدیریت می زنم دیگه حرفی با شما ندارم 

در 3 ساعت قبل، JeRjiS گفته است:

من اقای حاج اسنو نمیشناسم و اشنایت با ایشان ندارم فقط چندین بار تو سرور ایشون ریپورت یا هلپ می دادند که بنده جواب بهشون دادم و مشکل حل شد اینکه شما همچین چیزی میگید واقعا دور از شماست

121.gif

• هاها 5

شهلا خدا وکیلی 100 تومن میدم بهت می خوای بیام اونجا بدم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...