رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت میلاد

Hajisnow

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: labo_dahan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام به مدیریت محترم 

همین طور که مدارک من می بینید ایشون سوال من توضیح ندادن و یه لینک دادن و من هرچه گفتم لطفا خودتون توضیح دهید ایشون می گفتن توضیح دادم و در اصل توضیح ندادن  به بنده و لینک دادن  و بعد این که پرسیدم لینک چطور کپی کنم و ایشون از سرور رفتن و اسپم می کردن می گفتن امر دیگه و فقد می خواستن هلپ می ببندن، ایشون گفتن در حال بریف هستن لطفا مدارک بریفشون رو بگرید.

درخواست رسیدگی هرچه سریع تر این شکایت دارم.با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): Screenshot_1065_.png

Screenshot_1066_.png

Screenshot_1067_.png

Screenshot_1072_.png

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و روز خوش خدمت مدیریت محترم.

مدیریت محترم لطفا به این قسمت از حرف های من توجه کنن.

1_ بنده در پست قبلی که مشکل لانچر و اینترنت دارم توضیح دادم که چرا کرش میخورم و از بازی میپرم بیرون وسط جواب ها که منتظر مدیریت هستم برای راه حل.

2_ تمامیه مدارک باید واضح و شفاف باشند و در غیر این صورت شکایت اتوماتیک رد خواهند شد.

مدارک:

برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

شما در مدارک خود اصلا نزاشتید از من چه سوالی پرسیدید که بنده لینکی دادم یا نه؟ , و وسط شکایت و جواب بنده در عکس هاتون Edit هست!

3_ بنده جوابه شما رو دارم و لطفا سعی بر شکایت fake نکنین!!!

شما از بنده لینکه چگونه فرار از زندان رو خواستید و بنده دقیق لینکی رو گزاشتم که تمام توضیحات داده شده و داخل /HL نمیگنجه که بخوام توضیح بدم ! و هنوز لینکشم هست :http://yon.ir/bj9Nh

اینم مدرک که به ایشون جواب دادم اینم لینکش: http://uupload.ir/files/ypsu_madareke_2.jpg

به ایشون جواب رو دادم  و توضیح دادم که برن لینک و توضیحاتش بسیار طولانی بود. و خودشون با رفتن به لینک میفهمیدن چقدر زیاد هست. و توضیح دادنه من و رفتن به لینک فرقی نداشت!

ولی میگه بلد نیستم برم به لینک_ خب اینجا 2 تا مورد پیش میاد. اول اینکه شما با اکانت Haj_Snow با لول بالا بلد نیستی بری لینک ؟ بلدی و قصد شکایت الکی کردید! و بار ها برای این بن شدید!

دوم اینکه لینک کپی کردن شما و گزاشتنش ( بلد بودید و شکایت الکی ایجاد کردید) یک مهارت شخصی هست و به هلپر مهارت های کامپیوتر مربوط نیست چون به هر صورتی میتونستید این کار رو انجام بدید!

3_ بنده وقتی بهتون گفتم در حالت Brief هستم دروغی در کار نبود بنده به 3 نفر دز عین واحد در حال کمک رسانی بودم! و هلپ می شما فقط و فقط زربه به استف و سرور رو زد که مارو اذیت کنین باز با این حال جوابتون داده شد.

لینک برایف به 3 نفر: http://uupload.ir/files/ocgj_gta_sa_2019-06-18_06-54-23-071.jpg

هر 3 نفر تازه وارد و مشغول برایف براشون.

4_  هنگام کرش شدن بنده از آخرین چتم اسکرین دارم وقتی CMD رو داشتم تایپ میکردم کرش خوردم!http://uupload.ir/files/08us_gta_sa_2019-06-18_06-57-55-483.jpg

درست طبق آخرین اسکرین شما!

جالبه نه؟ من از همه چیز مدرک گ زاشتم ولی شما با fake و صحنه سازی سعی بر اختلال بر نظم سرور دارید

مدیریت لطف کنین توجه به سابقه ی ایشون بر اساس شکایات fake و دروغین  و مدارکه کامل بنده شکایت رو رسیدگی کنن.

یا حق

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MiLaD021 گفته است:

2_ تمامیه مدارک باید واضح و شفاف باشند و در غیر این صورت شکایت اتوماتیک رد خواهند شد.

عزیز من شما چرا سعی دارید شکایت ها رو از مسیر خودشون ببرید بیرون بنده از این که به شما گفتم که نمی تونم وارد لینک شم و اگه می شه توضیح دهید و گف ها ید بریف هستید شما که در حال اموزش هستید چرا SARان می کنید

3_ بنده جوابه شما رو دارم و لطفا سعی بر شکایت fake نکنین!!!

شما و جواب سوال دوم بنده ندادین و حتی توضیح ندادن چطور لینک کپی کنم و وارد اون شم و منم گفتم نمی تونم توضیح ندادن

ولی میگه بلد نیستم برم به لینک_ خب اینجا 2 تا مورد پیش میاد. اول اینکه شما با اکانت Haj_Snow با لول بالا بلد نیستی بری لینک ؟ بلدی و قصد شکایت الکی کردید! و بار ها برای این بن شدید!

بله بنده هنوزم می گم بلد نیستم یه لینک که در بازی ارسال شده کپی کنم و فک نکنم این بلدی ربطی به لول اکانت بنده داره 

جالبه نه؟ من از همه چیز مدرک گ زاشتم ولی شما با fake و صحنه سازی سعی بر اختلال بر نظم سرور دارید

عزیز من شکایت بنده هیچ کدوم دروغی. و فک نبوده چرا سعی در صحنه سازی رو دارید

4_  هنگام کرش شدن بنده از آخرین چتم اسکرین دارم وقتی CMD رو داشتم تایپ میکردم کرش خوردم!http://uupload.ir/files/08us_gta_sa_2019-06-18_06-57-55-483.jpg

شما می دونستید نباید وارن ادمینی هارو لو بدید و به پلیر های عادی مثل بنده نشون بدید

3_ بنده وقتی بهتون گفتم در حالت Brief هستم دروغی در کار نبود بنده به 3 نفر دز عین واحد در حال کمک رسانی بودم! و هلپ می شما فقط و فقط زربه به استف و سرور رو زد که مارو اذیت کنین باز با این حال جوابتون داده شد.

عزیز من موقع بریف نباید SAR ان کنید که و ای سه خودتون و بنده ا بغل جاد مشکل کنید

ویرایش شده توسط Hajisnow
.

به ما نمی خوری?

%5BHaj_Snow%5D.png

ولی برامون شاید✌?

?

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت شاکی محترم @Hajisnow

شکایت شما رد شد.

توضیح: 

در در ۱۳۹۸/۴/۱ در 21:53، Hajisnow گفته است:

ایشون سوال من توضیح ندادن و یه لینک دادن و من هرچه گفتم لطفا خودتون توضیح دهید

مدارکی که دادید کامل نیست و تنها از صحبت های آخر ایشان بر علیشان استفاده کردید، حتی نگفتید که درمورد چه چیزی سوال کردید و چه پاسخی دریافت کردید.

چیزی که شما سوال پرسیدید درمورد چگونگی فرار از زندان بود که هیچوقت آپدیتش نیومد و فقط یک پست از نحوه ی چگونگی عملکرد آن در فروم باقی ماند شما Helpme/ میدید تا بهتون راهنمایی و کمک بشه چیزی که داخل سرور قرار نگرفته توقع دارید هلپر به شما پاسخگو باشه؟

در در ۱۳۹۸/۴/۱ در 23:37، MiLaD021 گفته است:

ایشان لینک را برایتان کوتاه کردند تا بتوانید به راحتی بنویسید داخل Browser و پیدا کنید بدون اینکه نیاز به Copy داشته باشید.

با تشکر.

• بسته شد •

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...