رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن الکیOG] Matrix

gangester

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: CapitanJackSparow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MatriX.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهدی وجود ندارد مدارک فیلم و عکس قرار داده شده.

• توضیحات: سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان و دوستان عزیز  راستش ادمین ماتریکس بنده رو خیلی مورد خشونت قرار داده بنده 1 ذشق وقتی روب بود رفتم تو بانک که پول برداشت کنم بعد ایشون به بنده 1 وارن دادن و 15 روز بن کردن من بخشیدمشو و شکایت نکردم تا امروز انبن شدم رفتم cnn و ad/  گذاشتم ad need accunte level 20 rayeghan/ ایشون ad/ بنده رو کنسل کرد باید بنده رو kick میکردند که تا اینجا یه اشتباه کردند و  بنده دوباره دستم  خورد و همون ad/ رو گزاشتم این سری هم بدونه دلیل  و بدونه kick  کردن بنده منو 5 روز بن دادن در صورتی که امروز از 15 روز بن قبلی ایشون درومدم تز ایشون شکایت دارم ایشون با بنده رفتاره خوبی ندارند و دشمنی دارند بنده بعده این که 5 روز بن دادن ریپورت دادم صحبت کنم و به ایشون بگم که دلیله بن چیبوده ؟ و بگم که ایشون اشتباه کردند بدونه توجه به صحبت های بنده close کردند خیلی بد چون 2 بار دیگه ریپورت دادم بازم close  کردند سری قبل هم که 15 روز بن دادند همین رفتار و همین کار رو کردند در مدارک زیر مشخص و واضح که بدونه دلیل و بدونه 1 بار kick  و بدون جواب دادن به ریپورته بنده منو بن کردند الان تعداد warn های بنده 4 تا شده است و 5 روز بن شدم تمام. متشکرم از تمامی زحمات ادمین های عزیز و دوستان گرامی از جمله علی و پدرام جان عزیز خسته نباشید. 3> 3> 3> [در خواست_unban]   اینم بگم عزیزان چطور شد سری قبل که warn های بنده 3 تا بود 15 روز بن شدم الان که الکی 4 تا کردند 5 روز بن کردند این ادمین عزیز فکر  کنم تا الان 4 5 تا اشتباهاتش رو فقط بنده مطرح کردم توجه کنید ممنون از رسیدگی ادمین های عزیز خسته نباشید . اگر تو عکس 2 یا پایینی  توجه کنید god یک اد گذاشته دقیقا منظور بنده رو تو اد مترح کرده .

• مدارک (فیلم یا عکس):  http://uupload.ir/files/aak3_screenshot_(202).png 

ntzz_screenshot_(211).png

ویرایش شده توسط gangester
اضافه کردن مدرک
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدا
با سلام خدمت شاکی و بازدید کنندگان محترم

در ۱ ساعت قبل، gangester گفته است:

وقتی روب بود رفتم تو بانک که پول برداشت کنم بعد ایشون به بنده 1 وارن دادن و 15 روز بن کردن من بخشیدمشو و شکایت نکردم

تو بانک راب نبوده من ریپورت داشتم شما بنده رو کیل دادی (ایجاده مزاحمت برای ادمین درحال انجام وظیفه) و شاهد هم داریم که اونجا بودن!

رفتم cnn و ad/  گذاشتم ad need accunte level 20 rayeghan/ ایشون ad/ بنده رو کنسل کرد باید بنده رو kick میکردند

من وقتی تبلیغ شما رو کنسل کردم شما مکررن /AD همین مطلب رو گذاشتین و بنده هم طبق قانون با شما بر خورد کردم.

منو 5 روز بن دادن در صورتی که امروز از 15 روز بن قبلی ایشون درومدم تز ایشون شکایت دارم ایشون با بنده رفتاره خوبی ندارند و دشمنی دارند بنده بعده این که 5 روز بن دادن ریپورت دادم صحبت کنم و به ایشون بگم که دلیله بن چیبوده ؟

1- شما این تحمتو دارین به ادمینی میزنین که با هیچکسی دشمنی نداره و تا بحال ازش شکایتی نشده!
2- دلیل نمیشه چون شما تازه از بن درومدی از اشتباهاتتون چشم پوشی کنیم!
3- اگر مدرکی دارید که توهین یا برخورد بدی از طرف من انجام شده خاهش میکنم بذارین همینجا!
4- بنده طبق
قانون عمل کردم و منیجر و فوندر شاهد همه چیز بودن با این حال اگر مدرک بخوان دارم و بهشون ارسال میکنم!

بگم که ایشون اشتباه کردند بدونه توجه به صحبت های بنده close کردند خیلی بد چون 2 بار دیگه ریپورت دادم بازم close  کردند سری قبل هم که 15 روز بن دادند همین رفتار و همین کار رو کردند در مدارک زیر مشخص و واضح که بدونه دلیل و بدونه 1 بار kick  و بدون جواب دادن به ریپورته بنده منو بن کردند الان تعداد warn های بنده 4 تا شده است و 5 روز بن شدم تمام.

1- بنده به حرف های شما گوش دادم و جوابتونو به صورت کامل دادم (در مدارک خودتون مشخصه)
2- میشه لطفن
مدرک بدید که 2 بار ریپورت دادین من جواب ندادم؟
3- عزیزم چند چندی با خودت شما
کی توسط من 15 روز بن شدید؟ 
4- شما توسط ادمین بات بن شدید که دلیلشم وارن بوده من مستقیمن که شمارو بن نکردم من طبق قانون وارن دادم!
5- این عادیه دسته من نیست توسط
ادمین بات بن شدید!
6- عزیزم متوجهی چی میگی؟ شما توسط ادمین بات بن شدید و هر
دوبار هم 5 روز بن شدید. اگه درست نمیبینید بدین یه نفر دیگه براتون بخونه خب.
مدارک: (
http://agsa.arsacia.ir/players/banlog/CapitanJackSparow و 
وارن هاتون)

ویرایش شده توسط MaTrix
  • دوست دارم که 1

تو روزگار من که نفس زندانیه!!
لعنت به من، اگه نجنگم یه ثانیه.

لینک به دیدگاه

قوانین عمومی سرور:

1- اطلاعیه‌ها و تبلیغات عمومی (ad/):

موارد غیرمجاز (مجازات: Kick)
- استفاده از نام بازیکنان یا شماره تلفن آن ها بدون کسب اجازه از آنها.
- برگزاری مسابقات.
- استفاده از شکلک‌ها (مانند: ":D"، ":))"، ":|"، ...)، کلمات مختصر (مانند: mat, inf, fs و ...) و استفاده بیش از حد از نشانه‌های نگارشی (مانند: !!!!!!!!!!!)
- Caps Lock بیش از حد.
- تبلیغات ساختگی و آزاردهنده.
-برقراری ارتباط شخصی با بازیکنان دیگر.
- ترویج کانال‌ها یا لینک‌هایی که متعلق به خود سرور نیستند (مانند تبلیغات برخورد خواهد شد)
- پیدا کردن دوست.
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...)
- التماس کردن.

در صورت تکرار مستقیماً مجازات فرد اخطار خواهد بود.

2- ایجاد مزاحمت برای کارکنان و بازیکنان:

شما مجاز به ایجاد مزاحمت برای بازیکنان هنگام کار کردن، انجام فعالیت، دزدی از بانک، امتحانات مجوزها، مسابقات و ادمین‌ های در حال انجام وظیفه نیستید (مجازات: Kick)
در صورت تکرار مستقیماً مجازات فرد اخطار خواهد بود.

• دوست دارم که 1

تو روزگار من که نفس زندانیه!!
لعنت به من، اگه نجنگم یه ثانیه.

لینک به دیدگاه

شما از نظر بنده خیلی هم عزیزی ببخشید بنده فکر کردم 15 روز بن شدم اما 5 روز بود اما شما بنده رو 1 بار هم kick  نکردید و مستقیم بن شدم بنده متوجه نشدم که ad/ بنده رو کنسل کردید به حرحال ببخشید اما بخاطر یه ad/ که بنده حواسم نبوده به خودم اخطار میدادید که متوجه شم یا kick میکردید تا اشتباهم رو بفهمم اره درسته با توجه به level شما زحمات زیادی کشیده اید ماهم از شما ناراضی نیستیم اما درخواست unban دارم چون kick نشدم یا کسی به بنده اخطار نداد ادمین ماتریکس بنده حرف شما رو سند میدونم و نیازی به مدرک ندارم شماهم وظیفه خودتون رو انجام میدید . [ با تشکر از تمامی زحمت کشان ]

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت شاکی محترم @gangester

شکایت شما رد شد.

توضیح: کنسل شدن Ad/ شما نوعی اخطار هست ما داخل دلیل کنسل مینویسیم که چرا کنسل شده Warn ها ممکن هست بر اساس نوع Ad/ شما بهتون داده بشه موارد ذکر شده شامل:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:
  • اطلاعیه‌ها و تبلیغات عمومی (ad/):

موارد غیرمجاز (مجازات: Kick)
- استفاده از نام بازیکنان یا شماره تلفن آن ها بدون کسب اجازه از آنها.
- برگزاری مسابقات.
- استفاده از شکلک‌ها (مانند: ":D"، ":))"، ":|"، ...)، کلمات مختصر (مانند: mat, inf, fs و ...) و استفاده بیش از حد از نشانه‌های نگارشی (مانند: !!!!!!!!!!!)
- Caps Lock بیش از حد.
- تبلیغات ساختگی و آزاردهنده.
-برقراری ارتباط شخصی با بازیکنان دیگر.
- ترویج کانال‌ها یا لینک‌هایی که متعلق به خود سرور نیستند (مانند تبلیغات برخورد خواهد شد)
- پیدا کردن دوست.
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...)
- التماس کردن.

در صورت تکرار مستقیماً مجازات فرد اخطار خواهد بود.

در در ۱۳۹۸/۳/۳۰ در 21:44، gangester گفته است:

ad need accunte level 20 rayeghan/

اما چیزی که شما دادید بر خلاف چیز هایی هست که داخل قوانین ذکر شده ما نیز این حق رو داریم بیشتر یا کمتر مجازات رو اعمال کنیم و بر اساس نوع Ad/ شما مجازات اعمال شده.

همچنین شما از قبل 2Warn داشتید که با گرفتن سومین Warn به مدت 5 روز بن شدید.

با تشکر.

• بسته شد •

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...