رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ناعدالتی rock game

mohamadTIGGER

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B.MR.%5Dmohamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RockGame.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: سلام ایشون خیلی جالبه من شکایت از ممبرش کردم که در ماشین frisk میکنن الانم تا دلتون بخواد از نصف ممبر های ایشون مدرک دارم fp60 شن ولی کار با ممبرهاشون ندارم!

ایشون شکایت منو رجکت کردن الکی چون من فکردم اقای gambull میخواد بیاد ماشینم g کنه دروباز کردم بعد قفل کردم گفتن  مدرک شما دوروغیه چون سریع مثل جن از ماشین پیاده و سوار شدید!

در صورتی که من مدرکم از قبل frisk و بعد frisk دارم 

شکایت دوم: ایشون درخواست منو reject  کردن به دلیل سوع پیشینه و سواستفاده یعنی تمام دوستان من که fbi هستن وانتد کر کردن بی مورد میشه سواستفاده که شک نکنین کردن دوستان من

اونا چطور در fbi هستن   ولی از روی لج با من من رو reject میکنین!

MR.]mohamad.]

درخواست شما برای ورود به اقلیت رد شد. (به دلیل سوء استفاده های قبلی از اقلیت و محرومیت های در همین باره.)

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدرک فیلمی که الکی رجکت شد:

http://s9.picofile.com/file/8292099668/avc_gta_sa_2017_04_13_09_58_06_292.mp4.html

فیلمی که میبینید در عکس ها هم داده شده به دلیل این که من زود گرفتم فیلم رو رجکت شده من نمیدونستم واقعا ایشون میخوان منو فریسک کنن

هل کردم هم ss شد هم فیلم گرفتم ازون لحظه

این مدارک ss از همون لحظه:sss_2.jpg

sss_1.jpg

ویرایش شده توسط mohamadTIGGER
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
1. در مورد شکایت از افسر گرامی Gambull بنده شکایت شما رو رد کردم و در بازی هم پرسیدید چرا دلیل رو بهتون گفتم و گفتم اگر فیلم از قبل از سوار شدن و بعدش دارید بدهید تا بنده رسیدگی کنم.
2. در مورد درخواست عضویت شما بنده نمیتوانم ریسک کنم و درخواست شما رو قبول کنم و شما هم مانند قبل دوباره کار های خود را تکرار کنید.
با تشکر از شکایت شما
™ RσcкGαмє ᴾᵒᵘʳᶤᵃ

• دوست دارم که 1

RockGame.png

Everybody dies, but not everybody lives

لینک به دیدگاه

اصلاح میکنم بمن دروغ گفتن که با جناب macavel هماهنگ شده 

در راستای حرف جناب rockgame بنده از قصد وانتد کلر ندادم من 2هفته حقوق نگرفتم نه لیدر بود نه ساب لیدر من اومدم خودمو کیک بدم که بن! شدم

لطفا این کار منو برای خودتون امتیاز نکنید !

لینک به دیدگاه

با سلام
1. بنده به شما نگفتم که Manager گفتند.
2. در هر صورت هم باشد کار شما اشتباه بوده و شما سابقه از قبل هم دارید که 3 ماه از دپارتمنت محروم شدید، دلیل نمیشود که لیدر نداشته باشید همچین کار هایی انجام دهید.
3. بنده حتما به Manager مشورت میکنم که ایا درخواست شما رو قبول کنم یا نه

با تشکر از شکایت شما
™ RσcкGαмє ᴾᵒᵘʳᶤᵃ

RockGame.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده با اینف درحال گذر بودم که ایشون اومدن پیاده شدن من فکردم اومده سوار ماشینم شه  n زدم دیدم فریسک کرد بستم ماشینو هم از قبل فریسک بود هم بعدش ایشون بعدش هم این کارو کرد ازتو ماشین بنده رو فریسک کرد ولی من مدرکشو نمیدم که خدایی نکرده fw نگیرن چون با ایشون دیگه مشکلی ندارم ولی اگه بخواید مدرکشو دارم!

درضمن اگه دقت کنید بالا توضیح دادم چرا از فکشن کیک شدم

لینک به دیدگاه

با سلام
1. بنده با Manager صحبت کردم و حق را به بنده دادند.

2. در مورد شکایت از افسر Gambull بنده شکایت شما رو رد کردم و وقتی تو بازی گفتید گفتم که فیلم بدهید تا بنده بررسی کنم هنوز هم اگر میخواهید میتوانید فیلم از قبل از سوار شدن و تا بعد Frisk رو در قسمت شکایت اعضا قرار دهید.
در ضمن شما در اینجا گفتید که فیلمی که رد شد در صورتی که شما فیلم ندادید و فقط اسکرین شات بودند.
با تشکر از شکایت شما
™ RσcкGαмє ᴾᵒᵘʳᶤᵃ

RockGame.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...