رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Milad

AmirMohammadKhoshboo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ice_GiRL..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Milad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:
ما همیشه بخاطر ad/ هامون کیک میشیم، منم میخواستم ببینم CMD وجود داره که بتونیم ADـه خودمون را قبل از show شدن ببینیم و اشتباهمون را اصلاح کنیم؟
بنده report دادم و Milad گفتن همچین CMD وجود نداره و شما باید بزارید ADتون show بشه.
اگه show بشه چطور میتونیم بعدش اشتباهمون رو اصلاح کنیم؟؟
تازه تو report از (dige) باید استفاده می کرد، نه (dg)!
من از Sorena و SaLaTiN پرسیدم، گفتن همچین CMD وجود داره و myad/ را به من معرفی کردن.

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_004.png
http://s9.picofile.com/file/8360003934/sa_mp_001.png

ویرایش شده توسط AmirMohammadKhoshboo
--
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوست عزیز @MiLaD021 
میتونم بپرسم با کی کار دارین؟ الان این شکایتی که از شما شده توسط شخص خوشبو چه ربطی به من داره؟ به چه دلیل و با چه حقی به من تهمت زدید؟ اصلا برای چی اسم بنده رو آوردید؟ خداوند عقده هارو کمتر کنه!

• دوست دارم که 1

Snow.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، God گفته است:

سلام خدمت دوست عزیز @MiLaD021 
میتونم بپرسم با کی کار دارین؟ الان این شکایتی که از شما شده توسط شخص خوشبو چه ربطی به من داره؟ به چه دلیل و با چه حقی به من تهمت زدید؟ اصلا برای چی اسم بنده رو آوردید؟ خداوند عقده هارو کمتر کنه!

خدا همه ی عقده ای هارو( که با فشاره دیموت شدن رو به رو هستن و میخوان خالی کنن ولی نمیتونن( کم کنه راس میگی.

q0lx_gta_sa_2019-05-10_02-05-45-523.jpg

شما بچه ای هستی که مادر زادی بد دهن بار آوردنت و متاسفانه شعور خونوادگیتو همه جا نمیان میکنی

انقدر فشار زندگی روت هست که نمیدونی از چه روش هایی ابراز کنی متاسفانه

چند روز هست این فشار رو تحمل میکنی

با فحاشی دوست داری خالی کنی چون خوانوادگی اینجوری هستید شما ها.

امروز بهت مجده بدم من استعفا دادم و دیگه فشاری روت نیست

یا حق

ویرایش شده توسط MiLaD021
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

میتونم بپرسم چرا داخل شکایتی که به من مربوط نیست اسم من رو میارید؟ میتونم بپرسم چرا وارن ادمینی رو لو دادید؟ من داخل کلن صحبت کردم، جزء تیم کارکنان نیستم و میتونم آزادانه صحبت کنم، فکر نمیکنم این موضوع به شما مربوط باشه! چیز خوری اینکه مادرزادی منو چجوری بار آوردن هم به شما مربوط نیست دوست عزیز سرتون داخل مسائل خانوادگی خودتون باشه تا زندگی نامه تون رو به صورت شاهنامه نگفتم!

• دوست دارم که 2

Snow.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، God گفته است:

میتونم بپرسم چرا داخل شکایتی که به من مربوط نیست اسم من رو میارید؟ میتونم بپرسم چرا وارن ادمینی رو لو دادید؟ من داخل کلن صحبت کردم، جزء تیم کارکنان نیستم و میتونم آزادانه صحبت کنم، فکر نمیکنم این موضوع به شما مربوط باشه! چیز خوری اینکه مادرزادی منو چجوری بار آوردن هم به شما مربوط نیست دوست عزیز سرتون داخل مسائل خانوادگی خودتون باشه تا زندگی نامه تون رو به صورت شاهنامه نگفتم!

زندگی نامه شما اگر به صورت شاهنامه هست مال بقیه نیست.

موقعی که من اینجا بازی میکردم شما داشتی باش بازی میکردی ( با اسباب بازی هات) پس تیریپ بر ندار.

جای پسرم میمونی و نمیدونی من اصلا کی هستم میخوای زندگی نامه منو بگی؟ ( اون شبه بارونی ؟ اگه بگی که برا خود بد میشه).

بای

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم:

شکایت شما تایید شد متاسفانه ادمین مربوطه از تیم کارکنان رفته اند.

+بسته شد.

ویرایش شده توسط PedraM
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...