رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اطلاعات خرید، ویژگی و قوانین هاستر ها

Glares

ارسال‌های توصیه شده

• 2 سال بعد...
  • مؤسس

هاستر سطح 6 فعلاً تا اطلاع ثانوی قابلیت ظاهر کردن لامبورگینی را دارند اما حق ندارند به کسی لامبورگینی بدهند و در صورت مشاهده 10 روز از Hoster Days کم خواهد شد.

• دوست دارم که 1
  • ناراحت 5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 8 ماه بعد...
  • مؤسس

اضافه شدن قانون زیر به هاسترها:

در در ۱۳۹۸/۲/۳ در 18:43، Glares گفته است:

هاستر ها در صورتی که خود را در یک دسته متوسط ML/ کرده‌اند و در رقابت شرکت کردند، باید با دیگر اعضای آن اقلیت هماهنگ باشند و رقابت را بهم نزنند و به هیچ عنوان زمانی که در یک رقابت خود را در یک اقلیت ML کرده اند در دسته متوسط مقابل در حین رقابت ML/ نکنند.

لینک به دیدگاه

• مؤسس

اضافه شدن شرایط زیر:

برای هاستر شدن شما باید حداقل 16 سال سن داشته باشید.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 11
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • مؤسس

اضافه شدن مورد زیر:

مقام Community Sponsorship یا Owner:

این مقام دارای قابلیت های خاص و لیست دستورات ویژه می‌باشد. (دستورات شامل تولید پول یا تخریب روند بازی نیست)

برای دریافت این مقام باید 6 ماه الی 1 سال از مجموعه هاستر 6 خریداری کنید و در صورتی که فعالیت شما مفید و بی دردسر باشد (موجب ایجاد اذیت برای بازیکنان نشوید و قوانین را رعایت کنید) به صلاحدید مؤسس می‌توانید به این مقام برسید.

این مقام صرفاً جهت تشویق هاستر ها به رعایت کردن قوانین، جلوگیری از ایجاد اذیت برای بازیکنان و همچنین پشتیبانی قوی‌تر مالی مجموعه ایجاد شده است و دریافت این مقام نشانی گرانقدر بودن فرد برای مجموعه آرساکیا گیم می‌باشد.

پس از کسب صلاحیت این مقام، قابلیت ها، لیست دستورات و قیمت در صورت درخواست به شما اعلام خواهد شد.

• دوست دارم که 3
  • مرسی 3
  • هاها 8
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
  • مدیریت

اضافه شدن بخش زیر:

در ۱۳۹۸/۲/۳ در 18:43، Glares گفته است:

هاسترها تنها در صورتی می‌توانند در یک رقابت شرکت کنند که تمام افراد حاضر در هر دو اقلیت راضی باشند (حتی اگر یک نفر ناراضی بود باید بلافاصله از آن اقلیت خارج شوند)

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مدیریت

قانون زیر اضافه شد:

در ۱۳۹۸/۲/۳ در 18:43، Glares گفته است:

هاسترها حق استفاده از Frisk/ را ندارند.

• دوست دارم که 5
  • مرسی 1

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...