رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Again banned for abus refferal

saeed844

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XxxSAEEDxxX.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 2Pac.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام. بنده بخاطره abus refferal یک بار بن شدم! چرا؟ چون 2اکانت ساختم و رفرال اکانت اولی رو روی دومی زدم و بن شدم! کاملا صحیح و درست...اما حالا که unban شدم بازی بن شدم بخاطر abus refferal بدون اینکه من دوباره این کار رو کنم! و جالبه دوباره همون اکانت هایی بن شدن که دفعه ی قبلی هم بن شده بودن! اینجور که معلومه بعد از آن بن شدن به محض وارد شدن به سرور دوباره بن میشم :) خیلی خیلی ممنونم از پیگیری هایی که میکنید... و همچنین سرعت عملتون :) توی n/ هم کمک خواستم که بهم جواب دادن باید مدرک داشته باشم که حرفم ثابت بشه ! @Ali لطفا توی قوانین اولیه سرورتون بنویسید نداشتن فیلم هنگام بازی کردن بن داره :) چون خیلیا نمیدونن که اگه فیلم نگیرن هین بازی کردن ممکنه بن بشن و نداشتن مدرکشون برای بی گناهیشون باعث بن موندنشون بشه :) بازم تشکر فراوان...

• مدارک (فیلم یا عکس): bandicam_2019_03_20_23_47_06_405.jpg

bandicam_2019_03_20_23_43_11_991.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوست عزیز،

بن کردن بنده کاملا درست بوده و هیچ مشکلی نداشته، جالب اینجاست که شما هم میدونید که خلاف کردید و با این حال بازم شکایت در راجب با من اقدام کردید،

شما باید این پست را در قسمت مشکلات بازیکنان میذاشتید نه در این قسمت

بدرود.

• دوست دارم که 3

Some things never changes

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم:

ادمین مربوطه مدارک لازمه را برای بنده ارسال کرده اند.

محرومیت شما از سرور به حق بوده است.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...