رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناداوری در ایونت

PabloEscobar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%5BThomas%5DShelby.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

2Pac.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام!

ایشون نوشته بود که car jack=ekick بعد من تو ماشین نشسته بودم که پلیر NG اومد ماشین منو jack کرد ، بعد من رفتم گفتم چرا اون باید ماشین سمت چپی بشینه من ماشین سمت راستی میگه چون اول اون نشسته بود رو ماشین سمت چپی!!!

که در نهایت باعث باخت من شد

خوب اولا از ابتدای ایونت یک کلمه هم در مورد car jack چیزی نگفت ایشون و بعد از اینکه نوشت car jack NAKONID =ekick (نکنید فعل جمعِ پس با من تنها نبود و حریف منم هی  jack میکرد)، من دیگه ماشین جک نکردم و توماشینم نشسته بودم که پلیر NG اومد ماشین منو jack کرد ، پس دیگه در این لحظه باید کیک میشد ؛ ولی  بعد از اینکه صحبتایی ردوبدل شد بین اون دوتا ، با پارتی بازی ماشینی که در موقعیت بهتری داره رو داد به اون بازیکن !

درخواست رسیدگی دارم 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

فیلم

عکس

ویرایش شده توسط Tommy

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

ربطی به موقعیت ماشین نداره دوتا ماشینا در یک خط قرار گرفته بودند و دلیل باخت شما درست رانندگی نکردن بود، الکی هی به خودتون تلقین نکنید که چون تو فلان ماشین نشستم بنابراین من باختم، خیر همچنین چیزی نیست

درضن اول آقای علیرضا سوار ماشین شد بعد شما ایشون را از ماشین پیاده کردید

پ ن: کسی که برنده ایونت شد هم در ماشین سمت شما نشست و برنده شد، پس گردن جایگاه ماشین نندازید

• دوست دارم که 2

Some things never changes

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم:

ادمین مربوطه مدارک لازمه را برای بنده ارسال کرده است و همانطور که در مدارک ایشون هست مشاهده میشود که اول آقای علیرضا سوار ماشین شده هست و توجه کنید که برنده شدن هیچ ربطی به اینکه در کدام ماشین نشسته اید ندارد زیرا هر دو ماشین از یک نوع بود.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...