رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن الکی Ghelion

Alireza5262

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: alireza5262.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ghelion.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ------

• توضیحات: با سلام و خست نباشید خدمت پرسنل ارساکیا.بنده طبق معمول وارد سرور شدم و دیدم که FTP هستش.رفتم که وانتد هارو کیل بدم.بعد از اینکه FTP  تموم شد ادمین سرور Ghelion گفتن بریم Check PC بنده قبول کردم و رفتم  Check PC بد از اینه چک پیسی تموم شد و هیچ چیتی  داخل PC بنده پیدا نکردن گفتن که تموم شد . خودشون همونطور که داشتن سیستم بنده رو چک میکردن بازی رو بستن و همینطور از Anydesk اومدن بیرون.بنده اومدم داخل بازی که دیدم ایشون اومد پیش من و به من گفت چرا از بازی /Q کردی.جالبه:ایشون خودشون بازیو بستن بعد اومده به من میگه بازیو بستی و برنامرو Crash دادی.بعد از اون میگع عدم همکاری 7 روز بن داره.خیلی جالبه ایشون از مشکلی که با من داشتن قبلا دارن سر من تلافی میکنن.که مدارکش هست میتونم تحویل بدم.بعد از اون به من گفت ID تلگرامتو بده کارت دارم منم ایدی دادم.اومده میگه بیا تی اس فلان کارت دارم.منم رفتم بعد از اون برای اینکه من یه وقت مدرکی نداشته باشم با اسم فیک وارد تی اس شده و همچنین مایکم نمیگیره.اومده میگه یا 1.5 Trans  میکنی یا بنت میکنم.خیلی جالبه که ادمینه سرور میخواد تلافی کنه و از بنده باج گیری کنه.مدارک این قسمت هم موجوده ولی مدارک از تی اس و تلگرام هستش.اگر خواستین میتونم به تیم مدریت ارسال کنم.لطفا پیگیری بشه با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): در صورت لزوم میتونم به مدریت ارسال کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده از ایشون مدرکه اینکه من همکاری نکردم و بازیو بستم رو میخوام.اگر نیاز باشه شما میتونید هزار بار دیگع PC بنده رو چک کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم:

@Alireza5262 لطفا مدارک خود را در همین تاپیک ارسال فرمایید.

ادمین مربوطه هم مدارک لازمه رو لطف کنند برای بنده ارسال کنند.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم:

با توجه به مدارکی که شما برای بنده ارسال کرده اید ادمین مربوطه از تیم کارکنان اخراج میشود.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...