رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی احترامی Salatin

WeReWolF

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BKing%5DDiamond.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SaLaTiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Royaaa.png

• توضیحات: با سلام. خدمته دوستانه عزیز.من قبل از این Sceern که ندارم برای خودم داشتم تیر اندازی می کردم و ایشون و یک دفعه تیرم می خوره به ایشون و منو Kick میکنه من اصن از قصد هم نزدم و ایشون اومده منو Kick می کنه. بگذریم.من اینجا اومدم دارم به Admin رویا حرف می زنم و دارم اخه وقتی کسیو از عمد Kick می کنی پوول گیرت میاد Activi میگیری ؟ بعد ایشون هم می بینید توی عکس واضه هست اومدند دارن به من میگن به نووبا رو بدی پرو میشن اخه من با ایشون شوخی دارم؟ من دارم با Admine  رویا حرف می زنم و ایشون و ایشون اومده به من میگه نووب.لطفا رسیدگی کنید. با تشکر.

• مدکارک (فیلم یا عکس): sa_mp_165.pngsa_mp_166.png

ɪ'ᴍ ᴘᴀᴛɪᴇɴᴛ, ʙᴜᴛ ʏᴏᴜ ʙᴇᴛᴛᴇʀ ɴᴏᴛ ᴛᴇsᴛ ɪᴛ

HaMeD.png

Chiliboy.png

⭐j1a9_text.gif⭐

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

نقل قول

نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها):
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

Admin.png

helper.png

leader.png

Bє A Lιgнt Iη Tнє Dαяк

18608.png
Wяιtєя Oƒ Mу Oωη Lιƒє, Bσѕѕ Oƒ Mу Oωη Sσυℓ

WAKE.png

لینک به دیدگاه

خوب ایشون اومدند به من میگن نوب__ ایشون داره میگه به نوب رو بدی پرو میشه بعد هم Admine Royaaa هم شاهده.

HaMeD.png

Chiliboy.png

⭐j1a9_text.gif⭐

لینک به دیدگاه

سلام

نقل قول

نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها?
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.

@WaKe ممنون اما نیازی نیست وقت بزارید برای افرادی که فقط دنبال شکایت های بی دلیل هستند.

@snap کسی که شاهد قرار دادید واقعا شاهد هستند و موافقت کردن که جزو شاهد ها قرار بدید؟ (ایشون گفتند که بدون رضایت قرار دادید).

Good luck babe

Try and fail, but never fail to try 

Salatin.png

لینک به دیدگاه

عزیز من حالا شاید اون شاهد نباشه ولی من داشتم با Admin Royaaa حرف می زدم و ایشون پریدن وسط و اسمه نوووب اینا اووردند. من در کول میگم شما Admin  ها هوای همو دارین و پشت همدیگرو زمین نمیندازین.

HaMeD.png

Chiliboy.png

⭐j1a9_text.gif⭐

لینک به دیدگاه

@Salatin شما که ادمین هسی باید حواست باشه که چیزی نگی و من الان من به شما گفتم نووب؟ یا من باهاتون شوخی دارم ؟

HaMeD.png

Chiliboy.png

⭐j1a9_text.gif⭐

لینک به دیدگاه

عزیز من شاید کسی نیاد ولی خودت ببین که چقدر ازت شکایت شده.شما داری به من میگی نوب.

HaMeD.png

Chiliboy.png

⭐j1a9_text.gif⭐

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...