رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ خرید طلا

ElioT

ارسال‌های توصیه شده

- توضیح کامل باگ:باسلام.من از اقای @arsaloon خواستم که برای من 200 عدد gold بگیرند که من به ایشون پس ورد رو دادم و ایشون که خرید انجام شد.من دو دقیقه صبر کردم که گلد برام بیاد.1-هیچ گلدی نیومد. 2-پول از حساب ایشون هم کم شد. من از ایشون پرسیدم که ایا برای اکانتی که من گفتم رو خریده؟  اونم گفت بله. خواهش مندم که گلد رو بریزید به حسابم ممنون.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم)---

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم)--

2_azaz0909_2.png

ArSaLoOn.png

ویرایش شده توسط azaz0909
غلط املایی
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت شما عزیز ، جناب Arsaloon در حقیقت به شما دروغ گفته که از شما مبلغ ک قرار داد داشتید رو بگیره ، ایا شما مدرک یا اطمینان دارید ایشان واقعا گلد خریده برای شما؟؟ ((با سوال کردن که چیزی اثبات نمی شود)) .

اگر این موضوعی را ک شما گفتید صحت داشته باشد !! و اگر پول را برای Arsaloon انتقال داده اید ، در واقع Arsloon از شما کلاهبرداری کرده است. 

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام.

مشکلی از این لحاظ وجود ندارد، احتمالاً کلاه برداری از سمت طرف صورت گرفته! از طریق تراکنش های خود بررسی کنید.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...