رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بند اشتباهی اکانت NPRO_ALPHA

naser

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NPro_Alpha.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام...

فکر کنم ی ی اشتباهی شده ی کم پرس و جو میکردید من رفتم خونه پسر خالم اکانتم رو برای نیم ساعت بازی کردم اومدم خونه دیدم بنده!!!!

منم ولش کردم 6 ماه گذشت حوس کردم دوباره بازی کنم ولی از وقتی از اول بازی کردم ی حسی بهم گفت حقت خورده شده! لطفا اکانتم رو بهم بدید منم نازک نارنجی ولتون کردم حق الناس به گردنتونه شما تنها چیزی که مشاهده کردید پریدن اکانت روی ی دستگاه دیگست ولی ندیدید داره میره سرجای خودش  لطفا اکانتم رو پس بدید حال ندارم دوباره بازی کنم 6 ماه تا بشم لول 9 قول میدم رو سیستم خودم بازی کنم که سوء تفاهم نشه ... 

• مدارک (فیلم یا عکس): -

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ادمین مورد نظر دیگر در تیم کارکنان حضور ندارد

در مورد صحبت های شما: ما فقط حساب کاربری را میشناسیم و کاری نداریم که چه کسی با حساب کاربری آنلاین میشود، در نتیجه وقتی کسی اشتباهی انجام میده ما با حساب کاربری شخص برخورد میکنیم

در مورد این که شما مدعی هستید که با سیستم کسی دیگه ای آنلاین شدید هم باید عرض کنم، اشتباه خودتون بوده و اکانتتون رو با سیستم کسی آنلاین کردید که خریدوفروش انجام داده

ما سیستمی داریم که نشون میده کی با سیستم کی آنلاین شده و با اون حساب کاربری برخورد میکنیم

بسته شد.

• ناراحت 1

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...