رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن الکی iSina

AlCaTRaZ

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما  از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: aLcAtRaZ%282%29.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iSina.png

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

توضیحات: با سلام ایشون وسط تست یهو گفتند تو ردی و وقتی پرسیدم چرا گفتن AFK کردی ( و فیلم هم دارم). منم اون موقع بهش گفتم که من AFK نکردم و سیستمم ضعیف هست و وقتی که بیشتر از 30 دقیقه تو سرور میمونم FPS میاد رو 20 یا پایین تر. و وقتی شما فهمیدی حرفم درسته بازم قبول نکردی و گفتی AFK کردی.تو فیلم خود شما هم همین موضوع ر میتونید ببینید و مطمئن هستم کل سرور تو شرایط لودینگ و هنگ  قرار گرفتند (مگه اینکه یکی ابررایانه داشته باشه). تازشم ججوری ممکنه کسی که تقریبا کل سوالارو درست میگه و حتی یک AV هم نداره AFK کنه بره؟ تقاضای مجازات دارم.

مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_025.png

sa_mp_024.png

ویرایش شده توسط AlCaTRaZ
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام بنده فیلم از AFK شدن شما دارم ولی وقتی شما خودتون داخل شکایت میگید AFK شدید دلیل نمیبینم فیلمی آپلود کنم ( در صورت لزوم اگر ادمین بگه آپلود خواهم کرد )

طبق قانون کسانی که AFK میکنن داخل تست درجا رد میشوند.

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

ببینید شما مثل اینکه حتی نمیتونید تشخیص بدید فرق اینکه طرف AFK بشه یا برای شما حالت AFK نشون بده.
میگم که من فریم پایینی دارم و مدام هنگ میکنم. نمیدونم چجوری حتی به این هم فکر نکردید.
دلیلی هم برای AFK کردن خودم نمیبینم وقتی تمام سوالارو جواب میدادم 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

فیلم زیر همه چیز رو توضیح میده از AFK شدن شما تا گفتن چیزایی که الان نمیگید!

http://s9.picofile.com/file/8335173734/AlCaTRaZ.wmv.html

در فیلم میتونیم ببینیم که ایشون میگه 10 دقیقه Gro/ کنی AFK میشی و گفتم همچین چیزی نیست و بعدش گفت شاید خودت لگ بودی منو AFK دیدی که در موقع AFK ایشون رو دیدید که بنده پیامی دادم داخل سرور که اگر لگ بودم پیامم نمیرفت!

ولی ایشون الان میگن که هنگ کرد کامپیوتر ام. چرا جواب ها یکی نیست؟ چرا حرف هایی که به من زدید رو اینجا نمیگید؟

اعضای تیم استف کاری نمیکنند که برایشان بد تمام شود و طبق قانون عمل میکنند لطفا وقتتون رو برای شکایت های الکی طلف نکنید.

• دوست دارم که 1

217.png

Valor.png

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

ببینید من حرفی که اونجا زدم رو اینجا نمیزنم چون: 
1_اونجا همه احتمالات رو در نظر گرفتم و به بهترین احتمال رسیدم که همون هنگ شدن من بود.(لگ شدن و ...)
2_بهترین احتمالو همینجا گفتم و از حرف های بیهوده صرف نظر کردم.
بعدشم شما اگه کل فیلم رو ببینید ممکنه دوباره لحظاتی از AFK شدن من رو ببینید. فیلم شما هم جز همین چند ثانیه هنگ کردن لپتاپ من چیزی رو نشون نمیده. 
با تشکر

ویرایش شده توسط AlCaTRaZ
لینک به دیدگاه

باید بگم که چه هنگ کنید AFK بشید چه خودتون AFK کنید در هر صورت رد میشود.

لطفا تا جواب ادمین مربوطه صبر کنید.

217.png

Valor.png

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

اینجور که شما الان پست دادی معلومه که حرف منو قبول کردی الانم چون دیگه عدله ای نداری میگی کلا رد شدم.
اگه اینجوریه پس قوانین باید توش یه فیلم برداری موقع تست اضافه کنند که. :D:D
تقاضای مجازات دارم.

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره همین الان یادم افتاد که بگم:

شما وقتی در تست رد شدید یا بهتره بگم: وقتی فیلمی که گذاشتم تموم شد تقریبا 2 دقیقه بعد شما ظاهرا report/ دادید و ادمین .SauroN. جواب دادن و شما گفتید که پیش شما بیاد و ایشون هم پیش شما آمد و شما بهش حرف هاتون رو زدید و حتی گفتید که کامپیوترتون خراب هست و خود به خود AFK میشید که این موضوع هم هنوز معلوم نیست و شاید خودتون AFK میکردید، به هر حال من همان موقع به ایشون گفتم که شما AFK شدید و شما دوباره گفتید که کامپیوترم خرابه و هنگ میکنه و ایشون هم به من گفت از AFK شدن آقای AlCaTRaZ فیلم دارید و بنده هم گفتم بله و ایشون گفتن کار iSina‌ درست بوده و شما میتونید شکایت کنید و ایشون هم مدرکشونو بزارن و بعد ایشون رفت!

ولی شما باز حرف ادمین سرور رو باور نکردید!

از @Sauron درخواست تایید حرف هایم رو دارم!

ویرایش شده توسط SiNaGaMeR

217.png

Valor.png

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

همه این حرفا درسته. 
ولی وقتی من دوباره ریپورت دادم ایشون به من گفتن ممکنه حرف من درست باشه و بهتره که با شکایت کردن و طی روال قانونی حرفم رو به عمل بیارم. 
همچنین من بازم میگم که این سیستم رو 10 ساله که دارم و ضعیف هست ولی مثل اینکه من هرچی میگم شما با تکرار کردن حرف خودت و شاهد گیر آوردن میخوای خودت رو به کرسی کنی

ویرایش شده توسط AlCaTRaZ
لینک به دیدگاه

با سلام،

متاسفانه مدرکی نیست که ثابت کند بازی شما هنگام تست Freeze شده باشد، همچنین مدرک لیدر رو هم نمی شه نادیده گرفت.

با این حال شما می توانید مجددا درخواست داده و مجددا تست بدید.

با لیدر نیز در این باره صحبت خواهد شد.

شکایت بسته شد/

skin3.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...