رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ادمینِ وار - Romel

Sharjer

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mohammad.nice.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RoMeL.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

FaVier.png

SamaN.GH.png

• توضیحات: 

ایشون بعد از اتمام وار اومدن چنل که تا اینجا اوکی.

بعد توی چنل به جای اینکه حرف بزنن و تایم بگن شخصِ دیگری داره تهمت چیت به ما میزنه که تا ایجا هم اوکی.

بعد Nazli فحش مادر به ما میده بنشون نمی کنن از تی اس میگه رنک ندارم.

خوب یعنی چی شما رنکِ ادمینی توی تی اس دارین و پسورد دادین نازلی بیاد الکی تهمت بزنه و به مادرِ بنده که هیچ گناهی نکرده و مادر خودشون با این تربیت کردن این شخص گناه کاره به بنده فحش میدن!

ایشون نه درون وار بودن نه ما با دختر های بد که تا ساعت 4 بیدارن سرو کار داریم ولی انگاری خیلی پر رو هستن!

ایشون اینجا همکارست طبق گفته ی خودشون حالا چرا؟ (دانلود)

چون رمل پارتی بازی می کنن و کاری به ایشون ندارن!

بجای اینکه تایم بدن یا حرف بزنن مثل یک ممبر ساکت توی چنل هستن!

در خواست پیگیری و جواب قانع کننده ی دارم!

در ضمن بنده از پوریا هیچ گونه شکایتی ندارم.

به دلیل اینکه بهم فحش دادین دیگه ماه پشت ابر نمیمونه!

ویرایش شده توسط MoHaMMaDNICEeE
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اول اینکه من شمارو بن نکردم چون داشتم صحنه هایی که تیم حریف ازتون خواستن رو نگاه کنم و اگه مشکوک بود از شما بگیرم

دوم شما که به ظاهر دوست در میای و جلو ادم یجوری پشت ادم یجور دیگه تورو با این خصوصیت تنها میزارم

سوم من گفتم دلیل بن نکردنم اینه که میخوام از شما فیلم بگیرم و اگر شمارو بن میکردم نمیتونستم فیلم بگیرم

چهارم من نگفتم رنک ندارم و شما گفتی password دادی امدن داخل اول اینکه password من ندادم دوم اینکه چنل ادمین کس دیگه هست و چنل ایشون بود میخواست کیک کنه میکرد

پنجم ایشون بن شدن بعد از اینکه فیلم هارو از شما گرفتم

ششم من که نزدیک به 2 یا 3 صحنه خودم ازت فیلم گرفتم بعد من هیچکاری نیمکردم؟

7_ من به شما فحش ندادم و اینکه لطفا لطفا یه شکایت میکنی کامل توضیح بدین مدرک من هم Keshish, Chanleo, Farhan و ArianDead شاهد بودن که من گفتم کار فیلم ها تموم شه بن میدم خودتم بودی :) خسته نباشی اینم از داداش حسن 3> D:

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، RoMeL گفته است:

اول اینکه من شمارو بن نکردم چون داشتم صحنه هایی که تیم حریف ازتون خواستن رو نگاه کنم و اگه مشکوک بود از شما بگیرم

مگه من گفتم بن کردی؟

دوم شما که به ظاهر دوست در میای و جلو ادم یجوری پشت ادم یجور دیگه تورو با این خصوصیت تنها میزارم

شما دوست بودین منم اوکی بودم از وقتی که نازلی اودم فحش داد حرمت هارو که پوری می گفت شکسته شد.

شما دوستِ منی چرا کسی که بهم فحش میده رو بن نمی کنید؟

سوم من گفتم دلیل بن نکردنم اینه که میخوام از شما فیلم بگیرم و اگر شمارو بن میکردم نمیتونستم فیلم بگیرم

چرا منو از تی اس بن کنید؟

من فحش مادر میدادم بهتون؟

چهارم من نگفتم رنک ندارم و شما گفتی password دادی امدن داخل اول اینکه password من ندادم دوم اینکه چنل ادمین کس دیگه هست و چنل ایشون بود میخواست کیک کنه میکرد

پس الکی رنک ادمینی تی اس دارید.

ششم من که نزدیک به 2 یا 3 صحنه خودم ازت فیلم گرفتم بعد من هیچکاری نیمکردم؟

اینجا کارت درستِ داشِ گلم نکه هیچی نگی پوری هرچی میخواد بگه یا نازلی فحش هاشو بده؟

_ من به شما فحش ندادم و اینکه لطفا لطفا یه شکایت میکنی کامل توضیح بدین مدرک من هم Keshish, Chanleo, Farhan و ArianDead شاهد بودن که من گفتم کار فیلم ها تموم شه بن میدم خودتم بودی :) خسته نباشی اینم از داداش حسن 3> D:

شما که فحش نمیدی داداش گلم منظورم نازلی هست نه شما مشکل اینجاست که ایشون فحش دادن بن نشدن!

بعد میخواید منو از تی اس بن بدید واقعا که!

حسن شما دوستِ بنده هستین من کاری به کارای که شما کردید ندارم مشکل نازلی هست!

و نکته جالب اینه که بجای اینکه اونارو ساکت کنی تایم بدن داری گوش میدی! (که تهمتِ چیت میزدن! فحش میدادن و .. . . . . . . . . . 

وقتی کسی به مادرِ خودت فحش بده ناراحت نمیشی؟

حتی رفیقت 

اگه قوانینو رعایت می کنید از پوری فیلم بگیر از وار بک اتک بده علی ببینه کی چیت ان کرده!

لینک به دیدگاه

عزیز یه کار تموم بشه میرم سراغ کار بعدی

و اینکه شما اگر از Keshish شکایتی دارین تایم بگین من ازش بگیرم 

اینو همه کسایی که بهم نزدیکن میدونن من بیشتر مواقع وقتی میام TS رو اسپیکر هست و سره این مجبور میشم بعضی اوقات Mute کنم طرف مقابلمو تا کارمو کنم

کسی فحش بده باهاش برخورد میکنم طبق قوانین اگه جای دیگه باشه که شخصا به حسابش میرسم و اینکه Nazli بن شد از Ts اگه تنها دلیل شکایتت اینه.

بعد اینکه Keshish مطمئنم توهین نکرد فقط داشت توجیح میکرد که اخرشم فکر کنم معذرت خواهی کرد

از خودشم بپرسین تو pv Ts گفتم بهش که چیزی نگه و وقتی اینو گفتم چیزی نگفت لطفا اگه درخواست فیلم از وار دارین بیاین بگین توی شکایت نگید چون من اونشب هی حاضر بودم منتظر بودم تیم شما بگه چه صحنه ای میخواد بگیرم 

وقتی کارم اونجا تموم شد Nazli بن کردم و رفتم کاش بجا شکایت کردن از خودم یه سئوال میکردی 

• دوست دارم که 1

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

خب خدارو شکر که مشکل حل شد.

من از کشیش شکایتی ندارم و از نازلی شکایت داشتم.

کشیش اخرش معذرت خواهی کرد و گفت اون چیزیو که میخواست توی فیلمِ من دیده.

بچه ها رو نمیدونم ولی من از کشیش شکایت ندارم

مرسی حسن :D

ببخشید فکر کردم بنش نکردی.

ولی این شخص هنوز ساب لیدرِ بالاس هست

لینک به دیدگاه

با سلام

با بررسی هایی که بنده انجام دادم فردی که توهین کرده بودند از تیم اسپیکِ مجموعه محروم شدند و ادمینِ موردِ نظر مجازات رو اعمال کردند.

با تشکر، بسته شد.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...