رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم رسیدگی | Kamyab

Mastery

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mastery.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kamyab.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت @Ali عزیز امروز نزدیک به ۱۵ روز هستش که بنده به دلیل Contact manager تعلیق هستم و در این ۱۰ الی ۱۵ روزه هر روز بنده هم داخل گیم و هم داخل Forum در حال پیگیری بودم و هیچ گونه پیگیری صورت نگرفته بوده @Mortezaa هم در جریان هستنند.

• مدارک (فیلم یا عکس): برای @Ali ارسال شد.

• مرسی 5
  • هاها 3
  • ناراحت 2

Maybe you would be a better person if only your father  was more careful in choosing his wife

53aa01_24GIF-20241002-013952-976.gif

mastery.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود

عدم رسیدگی‌ای رخ نداده است.

شما با وجود آنکه می‌دانستید مشکل پیش آمده با همکاری حل خواهد شد، اطلاعات غلط به ما دادید و پنهان‌کاری کردید و در نتیجه تا زمان حل مشکل محروم خواهید ماند.

مسئولیت حل مشکل پیش‌آمده با بنده نیست و همانطور که در پیام‌ها به شما گفتم باید صبور باشید:

27bokwyotrx2.png

b0rcvw5qjcu2.png

مدارک بالا نشان‌دهنده‌ی آن هستند که «عدم رسیدگی» صورت نگرفته.

• دوست دارم که 4

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، Kamyab گفته است:

درود

شما با وجود آنکه می‌دانستید مشکل پیش آمده با همکاری حل خواهد شد، اطلاعات غلط به ما دادید و پنهان‌کاری کردید و در نتیجه تا زمان حل مشکل محروم خواهید ماند.

مسئولیت حل مشکل پیش‌آمده با بنده نیست و همانطور که در پیام‌ها به شما گفتم باید صبور باشید:

27bokwyotrx2.png

b0rcvw5qjcu2.png

بنده هیچ اطلاعی از باگ زدن طرف مقابل نداشتم و اون شب داشتم لیست اموال را میگفتم لیکن که شما گفتین تعلیق بمونید بهتره من هم مشکلی با این قضیه نداشتم ولی عدم رسیدگی فقط به معنی جواب دادن نیست ، بلکه وقتی شما فقط به بنده میگین صبر کنید و در نهایت میگید پروسه دست بنده نیست عدم رسیدگیه ، شما داخل پیام ها هم گفتید که باید اموال را حساب و بعد کسر کنیم الان که لیست اموال را دارید پس مشکل چیه ؟ من حتی به @Mortezaa هم گفتم که با @Kamyab صحبت کنید و یک تایم به بنده اعلام کنید برای رفع تعلیق چون داخل گیم هیچ جوره نمیشه با شما ارتباط گرفت که من حداقل الکی نه وقت مجموعه و نه وقت خودم رو بگیرم.

۱ ساعت قبل، Kamyab گفته است:

درود

27bokwyotrx2.png

b0rcvw5qjcu2.png

و اینکه هیچ اطلاعات غلطی داده نشده من اون شب حتی چند عدد ماشین هم گفتم که شما Take کردید تنها مشکل این بود به دلیل حجم زیاد اموال بنده کامل یادم نمیومد و شما گفتید تعلیق بمونید بقیش رو خودمون چک میکنیم.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2

Maybe you would be a better person if only your father  was more careful in choosing his wife

53aa01_24GIF-20241002-013952-976.gif

mastery.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت
1 ساعت قبل، Kamyab گفته است:

مسئولیت حل مشکل پیش‌آمده با بنده نیست و همانطور که در پیام‌ها به شما گفتم باید صبور باشید

تا پاسخ نهایی تاپیک بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

• Kamyab موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...