رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تهدید - Terible

HajHassan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Haj_Hassan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Terible.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: shirmoz_YT.png

• توضیحات: با سلام و درود، بنده درحال FTP بودم و هنو‌ز 6 وانتد نشده بودم که ادمین Terible سلاحمو ازم گرفت، تلپورت و تهدید کرد، گفت که اگه بخوای به این کارت ادامه بدی بن ۷ روزه میزنم برات. بی دلیل. حتی هنوز هم 6 وانتد نشده بودم! در طول روز Materials و Trucker افرادی هستن که به صورت دسته جمعی FTP میکنن! با اینکه 6 وانتد دارن بازم FTP میکنن ولی کسی نمیاد پیگیری کنه! اما بنده با 5 وانتد در حال FTP کردن اون هم خلوت ترین تایم روز! تهدید میشم از سوی ادمین! این حجم از ناعدالتی‌ غیر قابل هضمه! 

• مدارک (فیلم یا عکس): https://uploadkon.ir/uploads/7fa520_24Screenshot-2024-09-20-04-54-47-324-ir-arsacia-sa.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود و وقت بخیر خدمت شما بازیکن گرامی @HajHassan

شکایت شما رد شد.

عملکرد ادمین مربوطه صحیح بوده و به درستی اسلحه شما گرفته شده.

طبق مدرک ارسالی از شما، آنجایی که هستید محل عبور و مرور شغل کامیون هست و فقط از این راه امکان عبور دارند که ما به دلیل حساسیت این راه امکان مجازات کردن افرادی که اقدام به بستن راه آنجا یا کشتن کارکنان آن شغل میکنند را داریم که مجازاتی که روی شما اعمال شده کم ترین نوع مجازات بوده.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با بنده داخل بازی در ارتباط باشید.

بسته شد.

Morteza.png

🇺🇸❣️ God Bless Great America 🇺🇸

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...