رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Empratur.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: مصطفی 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب، درون گرا، احساساتی، قابل اعتماد، تابع قوانین، پر انرژی، دارای روابط عمومی بالا، با دقت، دارای حافظه ی ماهی، منطقی، با سواد، با استعداد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت خوبی میباشد. علاقه ی زیادی به این اقلیت دارم و میخواهم خرج و مخارج زندگیم رو از این راه تأمین کنم و به بازیکنان دیگر نیز از این راه کمک کنم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+ بار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: McClane.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: امیدوار مهربان باهوش خونسرد خوش اخلاق با تجربه تلاش و کوشش کننده جهت رسیدن به هدف ها, علاقه مند به پیشرفت و ترقی, صبور در انجام امور مختلف و پایبند به وظایف و اموره سپرده شده چه از سوی دیگران و چه به صورت طبیعی و علاقه مند به فکشن ویژه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 تا 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 4:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های ویژه و همچنین اقلیت مناسب  دسته ویژه  و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت در این اقلیت را مناسب میدانم تا موجب پیشرفت در این دسته شود و همچنین بودن دوستان در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hox.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:فعال جدی پایبند به قوانین سر تو کار خودمه به کسی کاری ندارم _ عاشق این فکشن _ عاشق رنگ این فکشن _ با ممبر های این فکشن رفیقم _  کم حرف _ با تجربه _ باحال _ رفیق باز _ از حیوانات خوشم میاد _ آرساکیا رو دوست دارم _ بی استرس _ مودب _ از بد دهنی بدم میاد.
 • روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 الی 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای خراب کردن راب ها _ برای رنک گرفتن _ برای کمک به این فکشن _ درآمد خوبی داشته باشم _ برای علاقه به این فکشم _ برای آشنا شدن به دسته ویژه. 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم فعالم با تجربه هستم و سرم تو کار خودمه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 50+

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PlMAX.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: سجاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:شوخ،صبور،با معرفت،خوش اخلاق،متین،خوش اخلاق،کار باکسی ندارم و سرم تا کار خودمه،شجاع،مهربون،دوست داشتنی،جذاب،خوش برخورد،منظم و مرتب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00-22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای آمدن به اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد به این فکشن دارم و میتونم موثر باشم برای این فکشن و این فکشن رو خیلی دوست دارم و میخوام از این فکشن درامد کسب کنم و میتونم برای این فکشن خیلی مفید باشم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟6بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Opener.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: رضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: 

امیدوار، دست و دل باز، مهربان، باهوش، قدرشناس، با اعتماد به نفس، خونسرد، خوشحال، خوش صدا، زیبا، خوش اخلاق، زرنگ و اما دلسرد، با تجربه، با ادب، مسئولیت پذیر، جدی در مواقع نیاز، شوخ، فروتن، شجاع، وایستادن جلوی ظلم، خوش برخورد، جاه طلب، شجاع، روشنفکر، آرام، دقیق، جذاب، باوجدان، با ملاحظه، غمگین، قابل اعتماد، و همیشه از پنجره ی زیبایی به دنیا نگاه میکنم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 تا 5 ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8:00 - 15:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شده بودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون بهش علاقه دارم و فکر میکنم با اومدن من وضعیت فکشن خوبتر میشه و میخوام تجربه داشته باشم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بدلیل اینکه فکشن خوبی هست و باعث برقرار شدن نظم در سرور میشود
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +۲۰

𝕀 𝕒𝕞 𝕟𝕠𝕥 𝕒 𝕡𝕝𝕒𝕪𝕖𝕣…𝕀’𝕞 𝕥𝕙𝕖 𝕘𝕒𝕞𝕖

4c3204_24%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

TomyShelby.png

• سن واقعی: 20

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - ارزش قائل شدن- متحد به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی فکشن - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4-5

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 09:00 و 23:00 - 04:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه قبلاً داخل همین فکشن فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی انجام بدم. با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم وانتد های بازی رو جمع کنم و سریعا تمام وانتد ها جمع شوند.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه با این فکشن آشنایت کامل دارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5+

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Bogart.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: ماهان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از پلیس بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت FBI و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت FBI خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم دزد هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه HM رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان پلیس بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت FBI و کلا دسته ی ویژه رو ببینم -  میخوام بیشتر با جو Cop و FBI آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 15+

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RememberMe.png
• سن واقعی: 24
• اسم واقعی:  علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  از بازیکن های قدیمی این سرور هستم سال ورود به سرورم به میلادی 2014 بوده و بسیار با تجربه در دسته ویژه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  5 الی 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  19:00 تا 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:  نزدیک به یک سال فکشنی نبودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  بسیار با تجربه هستم در دسته ویژه اگر بخش اقلیت رو بنده رو چک کنید نزدیک 6 صفحه هست هم PD  بودم هم NG
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟تجربه بالا
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  3 الی 5 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل :
MooN.png
• سن واقعی: ۲۰
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باهوش،قوی،علاقه،علاقه به این فکشن،باادب،مسئولیت پذیر،بامزه،عاشق ،عاشق گیم،عاشق حیوانات،عاشق طبیعت،مهربان،عاشق کمک کردن به کسایی که دارن میمیرن،صبور،به قانون ها احترام میزارم،عاشق اسکین این فکشن،عاشق ماشین این فکشن،به کسی فوش نمیدم،با کسی کاری ندارم،خوش خنده، بامزه،زیبا،عاشق فشاری کردن پلیر ها،مغز،توانایی اومن به این فکشن رو دارم،عاشق PC،عاشق دوستامم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  16:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:چون فکشنش باحال نبود.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق رنگ این فکشن،من همه ی فکشن هارو دوست دارم،عاشق ماشین هاش، عاشق کمک کردن به دیگران،حال میده این فکشن،میتونم با حقوقش پول در بیارم و این خیلی خوب هستش،عاشق اومدن به این فکشن، کار با این فکشن راحت هست،میتونم فرد مفیدی باشم واسه ی این فکشن،تایم دارم واسه ی اومدن به این فکشن.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خوشم میاد ازش و دوستام اونجاست.
روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟ 5بار

لینک به دیدگاه

Aria.h.png

• سن واقعی: 25

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، خوش اخلاق، باهوش و علاقهمند به هدف های خود و با تلاش برای رسیدن به هدف، بی ازار و با دیگران کاری ندارم و سعی میکنم دیگران از خود راضی نگه دارم تا کسی را ناراحت نکنم و همیشه برای پیشرفت تمام تلاشم را خواهم کرد.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: تنوع

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون می خواهم علایقم را دنبال کنم و با استفاده از اختیاراتی که دارم نظم درست را ایجاد کنم و در کنار بقیه بازیکنان و به کمک انان یک محیط خوب را فراهم کنم و گاهی با اعمال قانون افراد را متوجه اشتباه خودشان کنم تا سعی کنند با رعایت قوانین، بازی را فرا بگیرند

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تلاش میکنم که باشه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۵بار

ویرایش شده توسط Sobi

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

DefenD.png

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LiN.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: مهدی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مشغول کار های خودممو مهربون، خوش اخلاق، باهوش، زیرک، شوخ طبع، و برای رسیدن به هدفام تمام تلاشمو میکنم تجربه دارم در دسته ویژه، فردی فعال و سخت کوش هستم در مسائل اقلیت واقعا جدی ام، قابل اعتماد، سخت کوش منظم بی حاشیه و خونسرد در کارهامم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 الی 4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از 18:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری بی دلیل

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دارای سابقه حضور در این اقلیت هستمو همه کسایی که در آن حضور دارند رفیقای قدیمی و خوبم هستند، و سابقه خوبی در این اقلیت داشتمو به نظر میرسه که نظم خوبی هم داشته باشد و جو صمیمت درش بالا باشه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون در کنار رفقا هستم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +2 بار

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Empratur.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: مصطفی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از پلیس بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد-فعال هستم

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 تا 11 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 00:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت PD 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت PD خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم دزد هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه PD رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان پلیس بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت PD و کلا دسته ی ویژه رو ببینم -  میخوام بیشتر با جو Cop و PD آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 15+

Empratur.png

RyzenBoT.png

WildSon.png

❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖                                          

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترنacigar.gif

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Yarta.png

• سن واقعی:17 

• اسم واقعی:امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوش اخلاق-صبور در انجام کار-بامرام-با معرفت-لوتی-خرخون-عشقماشین-متعهد-اجتماعی-کاربلد-پایبند-کمک رسان به دیگران-مدافع سرزمینم-توانا بر انجام وظیفه و اکتیویتی زدن-علاقه به دوستی بااعضای اقلیت ها-با جنبه-کنجکاو-قانون مدار-رفیق باز-آدم فان-عشق به میهنم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):از 16:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: حوصله نداشتم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):چون از آن روزی که وارد سرور خوب ارساکیا شدم خدا خدا میکردم کهروزی عضو اقلیت اف بی ای بشم و کمک رسان باشم و به خواست خدا انشاالله بشوم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟چون از اول دوست داشتم وارد اقلیت اف بی ای بشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:AmirHide.png

• سن واقعی: 16

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال خوب کاربلد با ادب 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 20:00 - 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دسته ویژه سرگرم کننده هست و تجربه خوبی میشه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون عالی هست

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 52 بار

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━

اگر از بلندای آسمان بترسی،       نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! ?✨

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━

LajBaZ.png

لینک به دیدگاه

Robert.png

• سن واقعی: ۲۶

• اسم واقعی: سیدعلی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی بی اعصاب که هرکیو ببینم توهین میکنم 

صبور هستم علاقه زیادی دارم که قوانین رو رعایت کنم اما متأسفانه یک سری جاها مجبور به زیر پا گذاشتن قوانین بودم و مجازات شدم که این باعث شده کمی دل سرد بشم

صادق و رک هستم و تمام حرفم رو کامل به شخص مقابل میزنم و این یکی از خوبی های منه

اجتماعی هستم و به خوبی میتوانم با دیگران ارتباط برقرار کنم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۸ ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از ۱۴ تا ۵ صبح روز بعد

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بازیکن قیلون با من خصومت شخصی داشتند و منو اخراج کردند.

برای چه می‌خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل ۳۰ کلمه): بیام داخل این اقلیت تحربه کسب کنم و مجرمین رو به بدترین روش ممکن بکشم جوری که دیگه آنلاین نشوند

اشنا شدن با اعضای این اقلیت و فریسک کردن افراد

و دریافت رنک ۵ این اقلیت و سپس دریافت لیدری این اقلیت 

علاقه زیاد به رنگ ابی و دستورات این اقلیت که منو جذب میکنه 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون مهارت خاصی در گانری دارم

روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟ ۲۵ بار

لینک به دیدگاه

Arda.png
• اسم واقعی: آردا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی صبور هستم اما در صورتی که عصبی بشم خیلی بی ادب میشم

و چیزی به نام ادب نمیشناسم اجتماعی هستم و دوست دارم با بازیکنان خوش و بش کنم 

با معرفت و با حوصله و دوست دارم کاری رو که بهم سپرده میشه رو به درستی انجام بدم در حدی که رو دستش نباشه قوانین رو تا جایی که بتونم رعایت میکنم و نمیزارم قانونی زیر گذاشته بشه و تمام تلاشمو میکنم که در سرور فردی مفید باشم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: وقت کافی برای حضور در فکشن را نداشتم 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیادی به این اقلیت دارم و دوست دارم با تمامی اعضای این اقلیت آشنا بشم و تجربه کافی رو در این اقلیت کسب کنم 

همچنین دوست دارم بازیکنان رو جریمه کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ اشنا شدن با اعضای اقلیت و کسب تجربه کافی 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۴ بار

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

یه خنیاگر یه هدفونِ بی ترانست...

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Arda.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    You are my everything

لینک به دیدگاه

Ramtin.png
• اسم واقعی: رامتین 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مودی صبور و با حوصله و برخورد درست و به جا با سایر بازیکنان دارم. علاقمند به اعضا و همکاران مهربون هستم. صادق، ادیب، اخلاق نیک، متعهد به کاری که بهم سپرده بشه، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر هستم. سریع در انجام فعالیت های مربوطه. در کل کاری به کار کسی ندارم و سرم تو کار خودمه.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 13 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 - 16:00 و 19:00 - 05:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مشکلات و ناراحتی های بوجود اومده باعث شد که اقلیت رو ترک کنم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه قبلاً داخل همین فکشن فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت و قوانین سرور آشنایی کامل دارم و میتونم دشمن مردم رو خیلی راحت بکشم تا بهشون حس خوبی القا بشه و اینکه دوست دارم مردم رو به صورت کاملا نامحسوس بکشم و مهارت خوبی در انجام اینکار و سایر امور مربوط به هیتمن دارم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قبلا در این اقلیت حضور داشتن و ممبر های این اقلیت همه دوستانم هستند

همچنین مهارت خوبی در قتل دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۲۵ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kiyarsh.png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: کیارش
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب و مهربان
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 19:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتن تایم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه زیاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Inevitable.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون سر به زیر با همه رفیق میشم کم حرفم با سابقه ام و علاقه زیادی به فکشن گارد ملی و لیدر و ساب لیدره عزیزش دارم، امیدوارم بتونم دوباره برگردم بهش، از کوره ممکنه در برم ولی کنترلم رو دارم و بیشتر وقتا خنده رو و با حوصله ام، سعی میکنم بازی رو جای بهتری کنم برای پلیر ها و وظیفه شناسم و بیشتر اوقات آنلاینم و به کمک پلیر ها میرم، قدر شناس و قابل اعتمادم، خوش قلبم و سعی در حرفه ای شدن دارم و همچنین گانر تقریبا خوبی هستم و دوست دارم موفق عمل کنم، خونسرد ام،زرنگ ام، با ادب و جدی، شوخ و خوش برخورد
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 -  10:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:مشکل شخصی و خانوادگی شدید و ناگهانی 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شخصی به اقلیت های ویژه از جمله گارد ملی، و داشتن تجربه و سابقه در این اقلیت ها و شناختن و آگاهی از شرایط کنونی  سرور و داشتن کنترل روی اقلیت ها و نحوه کارکردشون، و دلم میخواد سرور رو جای بهتری کنم به عنوان یه عضو از اقلیت ویژه 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بدلیل داشتن تجربه و اینکه قبلا امتحان کردم ویژه رو و شک ندارم توش موفق میشم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 9 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Elyas.png

• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: الیاس
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سرم تو کار خودمه علاقه مند به کار گروهی شوخ طبع و اهل صمیمیت منظم در انجام امور و وظایف و به شدت رفیق باز و تحت هر شرایط سعی میکنم تایم آزادمو با رفقا بگذرونم

عاشق گیم و همچنین دوست دارم با همه رفیق باشم و به دور از هرگونه بحث و حواشی هستم 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۲ الی ۳ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از 20:00 تا 24:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نبودن صمیمیت در فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دارای سابقه حضور در این فکشن هستم و اکثر افرادی که در آن حضور دارند رفیقای قدیمی خودم هستن و خب طبیعتا هرجایی که رفیقا باشن حال میده . همچنین مسلط به قوانین فکشن هستم و بنظر میاد که وضعیت فکشن بسیار خوبه و میشه در آن حال آدم خوب باشه .
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون در کنار رفیقام هستم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5 بار

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CIGARETTE DREAMS THAT ARE ROLLED BETWEEN THE PAPERS

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elyas.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل:.DarkHeart..png

سن واقعی:۱۴

• اسم واقعی: محمد طاها

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال صبور شوخ احترام به دیگران سلام زیاد میدم صدقه میدم نماز میخوانم نون میخرم مسجد میرم فحش نمیدم دوست دارم به بقیه کمک کنم زیاد بازی میکنم عصبی نیستم از بیرو رفتن بدم میاد 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۴ الی ۵ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۳ الی ۲۲

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: حرکت به سمت دسته متوسط

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد به دسته ویژه و متوسط و drugs کلا رفیقام تو این فکشن هستند fps بالایی دارم و میتوتم تو وار ها کمک کنم و علاقه به دسته متوسط 

و ادم کشی

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون میخوام گانری تمرین کنم و احساس میکنم جای خوبی باشه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۱۰۰۰ بار

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nemesis.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: مهرزاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: گدرتمند، به دختران اهمیت نمیدم، رو خودم تمرکز میکنم، سیگمای زمانه، در کنار باشگاه گلنارم ادامه میدم، رفتم تجربی کنارش هنرم ادامه میدم، دوستدار پول، عاشق بازی، قویم، فن رضا گلزار هستم، آرزوی فیت در کنار استاد گلزارو دارم، کلاس های خصوصی تفسیر قرآن برای سنین زیر دوازده سال برگزار میکنم، باهوش، مهربان در عین حال خشن، بخشنده،
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00- 19:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نمیاد
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام انقدر تو این فکشن بمونم که لول پنج بشم گدرتمند بودن اعضا، گدرتمند بودن لیدر عزیز، حقوق بسیار بالا برای اعضای گرامی، جنگیدن با دشمنان ، از رنگ آبیم خوشم میاد
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

لینک به دیدگاه

mohsenmomeni.png

•سن واقعی: 22

• اسم واقعی: محسن

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باهوش وظیفه شناس

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 الی 4

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00 تا 15:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:نداشتن علاقه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیادی دارم به این فکشن

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ داشتن علاقه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2 الی 3

mohsenmomeni.png

لینک به دیدگاه

• سن واقعی: ۱۵
• اسم واقعی: امیر 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کاری، صبور، گیمر، فعال، جذاب، خوش تیب، مهربون، حرفه ای، دوستدار محیط زیست، دوستدار دنیای گیم، عاشق ارساکیا،آرزوی موفقیت، علاقه به خدمت و کمک، عاشق رانندکی و دعوا
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۲
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲ بعدظهر تا ۱۲ شب 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:امدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه به رانندگی و کمک به مردم و خلاف کارارو دستگیر کنم 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ در کنار لیدر با تجربه تجربه کسب کنم 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SPECIAL_AGENT.png

• سن واقعی: ۱۶

• اسم واقعی: طاها

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کاری، صبور، گیمر، فعال، جذاب، خوش تیب، مهربون، حرفه ای، دوستدار محیط زیست، دوستدار دنیای گیم، عاشق ارساکیا،آرزوی موفقیت، علاقه به خدمت و کمک، عاشق رانندکی و دعوا

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۲

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲ بعدظهر تا ۱۲ شب 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:امدن به این فکشن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیادی به فکشن دارم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ برای اینکه به این فکشن علاقه دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10

SPECIAL_AGENT.png

Everyone has weaknesses

But I'm not Everyone

هرکسی یه ضعفی داره

اما من هرکس نیستم

SPECIAL_AGENT

28dc05_24294.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...