رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:
Rename.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاقم و همه عزیزانه سرور رو دوست دارم و آدم مشتی هستم‌ و به قوانین سرور اخترام میزارم و با بازیکنان خوب و بد، بد هستم و اینکه علاقه بسیار زیادی به سرور و قابلیت های جذاب آن‌ دارم و معمولا زود عصبانی میشوم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00 - 18:00 و 20:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:بخاطر اومدن به دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دسته ویژه هست و دوست دارم و کلا فکشنه جالبیه و میتونی افرادو بگردی و دستگیرشون کنی و دوست دارم این کارا رو انجام بدم و میتونی /ram هم بدی و راب بانک رو فیل یا 6 وانتد کنی 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  علاقه زیادی دارم و چون توش /frisk و /ram داره خوشم میاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+

سکوتـ قـوے تریـن فریاد است.

:Mҽ

Jules.png‌‌

:ᴍʏ ʙʀᴏᴛʜᴇʀ

Luigi.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Boold.png
• اسم واقعی: محمدرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام مشتی با کسی کاری ندارم سرم تو کاره خودمه زرنگ کم حرف ولی دانا.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00 ظهر تا 00:00 شب 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:همین FBIبودم fp80 شدم.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه دارم کاری با کسی ندارم می خوام بیام لذت ببرم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  علاقه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4+

بَِسَِــَِوَِزَِ تَِـاَِ بَِسَِــَِاَِزَِیَِ

DeXa.png

Boold.png

MoNg.png

92c030_24c737d2fd-dedd-434d-b0af-457eb4f

ز گهواره تا گور ماشین پرست ام.❤️

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" 

ALI.SID.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق. بامرام. وجدی و احل کار 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10الا5ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00و20:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اینک به فدرال بیام

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون که مدیک یک فکشن واقعن عالی هست و قدرت مند و اینکه به مردم کمک میکنه و از فکشنم دفاع میکنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که روحی زیادی دارم و زحمت زیادی برای فکشن میکنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+7

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" 

EzraeeI.png

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق. بامرام. وجدی و احل کار 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10الا5ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00و20:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اینک به فدرال بیام

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون که مدیک یک فکشن واقعن عالی هست و قدرت مند و اینکه به مردم کمک میکنه و از فکشنم دفاع میکنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که روحی زیادی دارم و زحمت زیادی برای فکشن میکنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+7

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

به آدما به اندازه شعورشون

اعتماد کن

نه شعارشون

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Sargurd.png
• سن واقعی: 18
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی آرام و شوخ هستم و در فضای بازی تجربه های زیادی دارم، رانندگی رو بخوبی بلدم و دنبال تنوع همیشگی در بازی هستم، به اقلیت دسته ویژه علاقه فراوانی دارم و همچنین به دنبال کردن افراد خلافکار
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): همیشه به دسته ی ویژه علاقه داشتم و مدتی هستش که قصد اومدن به این اقلیت رو داشتم، برای اینکه نظم رو در سرور برقرار کنم و خلافکاران رو دستگیر کنم و همچنین به روش خاص خودم به مجموعه کمک کنم، قصد اومدن به اقلیت رو کردم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟2

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Automat.png 

• سن واقعی: 18

•اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: منطقی صادق با ادب با فکر احترام میذارم کم حرف پر تلاش صاف و ساده خوش اعصاب آرام گاهی از کوره در میرم ولی کنترل خودمو دارم، بیشتر اوقات ساکتم و بیشتر به حرف بقیه گوش میکنم مهربونم و خوش قلب و بیشتر مواقع جدی.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 ظهر الی 00:00 شب

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بی حوصلگی و تکراری بودن فکشن و اینکه میخواستم بیام ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): واقعا به دسته ی ویژه به خصوص همین فکشن FBI علاقه ی زیادی دارم و عاشق گشتن افراد و کارای دیگه ی این فکشن هستم و فکر میکنم در حال حاضر با توجه به شرایط سرور و اقلیت ها،میتونم مناسب باشم و مفید واقع بشم و امیدوارم که طرز تفکرم درست باشه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکر میکنم علاقه ی زیادم به این دسته و مخصوصا FBI باعث بشه بتونم ممبر خوبی باشم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 50+

ویرایش شده توسط Automat

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Desimon.png

• اسم واقعی: امیر محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از دسته متوسط بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت FBI و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت FBI خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم پلیس هارو - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه Cop رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان دسته ویژه بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت FBI و کلا دسته ی ویژه رو ببینم - میخوام بیشتر با جو Cop وFBI آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Inevitable.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربونم و سرم به کار خودمه با گذشتم و دنبال درگیر شدن با آدما نیستم و بیشتر پلیرا رو نشناخته دوست دارم و سعی میکنم با همه خوب باشم،سر به زیرم و منطقی،بیشتر وقت ها جدی ام و کم حرف،کار درست رو تحت هر شرایط انجام میدم و به حرف آدمای با تجربه تر از خودم گوش میدم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 الی 12 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8:00 الی 22:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:کمبود وقت داشتم در اون بازه زمانی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه دارم در این فکشن و توی اقلیت های ویژه از همه بیشتر این فکشن رو دوست دارم،امیدوارم توش بدرخشم و تجارب گذشته به دردم بخوره و بتونم شرایط سرور و تجربه بازی دیگران رو به نوبه ی خودم بهبود بدم که همه ی پلیر ها به راحتی از تحربه ی بازی کردن با حس خوب لذت ببرن و بتونن توی این بازی رشد کنن و دوست دارم بتونم این حرکتم رو عملی کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بخاطر سابقه و تجربه و روحیه خودم که قبلا به خودم ثابت شده ایشالا توفیقی بشه به دیگرانم ثابت شه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10-12 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hunter_Killer.png
• اسم واقعی: حمید
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان , گانر , دلسوز , بی اعصاب , رفیق , فشاری اما نه زیاد , زیاد شوخی میکنم با رفیقام اما نه تا حدی که ناراحت بشن بچه درس خوان کسی نیست جلومو بگیره , خودم تکی یه ارتشم سکوت رو بیشتر از صحبت کردن را دوست دارم بچه با معرفتی هستم به رفیقام پشت نمیکنم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:استفا دادم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دوسش دارم رفیقام اینجان میخوام خودم تجربه کسب کنم به رنک 2 ام ازش بگیرم دوست دارم دیگران رو بگردم و وانتد بدم بهشون و کیلشون کنم و در کل هیجان فکشن های دپارتماند رو دوست دارم و تعقیب  و گریز زیاد.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکشن خوبیه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

The Killers

:My accounts

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

_HaMiD_%5B2%5D.png

:My Friends

Terrminator.png

Fayez.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Farbod.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: فربد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و پر انرژی

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  13:00 تا 18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکشنه خوبیه قبلا هم تو این فکشن بودم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Vince.png
• سن واقعی: 23
• اسم واقعی:  وحید 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب فعال با مرام مشتی 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +7 ساعت و متغیر
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  16:00 تا 23:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: عدم دسترسی به سیستم 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  فشکن خوبیه و عملیاتی و هیجان
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ باهاش اشانییت کامل دارم و فکشن خوبیه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +11

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: AnDRiaS.png
• سن واقعي: 20
• اسم واقعي: نیما
• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: اخلاق خوب , خوش رفتار , گانری خوب , فعال , با معرفت , مهربون , با استعداد , علاقه مند به بازی , بیکار , خون گرم , با شخصیت , مغرور , اجتماعی , بامرام , احترام به قوانین و رعایت قوانین , با کسی دشمنی ندارم , وقت های خالیم زیاده , اهل تلاش , پرانرژی  , با جنبه , اهل شوخی , رفاقت با همه , قابل اعتماد , ادم منظقی هستم , جدی در کار , مسئولیت‌ پذیر در کار ها , .وظیفه شناس
• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 8
• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15.00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: نداشتن وقت کافی و عدم دسترسی  
• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): برایه تجربه  , گانریم خوبه , علاقه به این فکشن , حقوق خوبی داره , افرادی که در این فکشن هستن افراد خوبی هستن , داشتن وقت لازم برایه اکتیویتی و فعالیت در فکشن , فکشن با هیجانی هست و من هیجان رو دوست دارم , قاتل خوبی میتونم باشم و کمک کنم به مردم که دشمنشون رو از بین ببرند 
• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟  علاقه به این فکشن و داشتن تایم زیاد برای کمک کردن به همکار ها
• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 4

AnDriaS.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Desimon.png

• اسم واقعی: امیرمحمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از دسته متوسط بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت FBI و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی متوسط

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی متوسط آشنا بشم - از اقلیت FBI خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم مجرم هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه Cop رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان دسته متوسط بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت FBI و کلا دسته ی ویژه رو ببینم - میخوام بیشتر با جو Cop و FBI آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Poetry.png

• سن واقعی:17

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب - سیگما - قدرتمند - پرجذبه - پیامبر دوره جدید - فیلسوف - شاعر - بچه‌ها رو خیلی دوست دارم - سنگین‌ سوار - پیر - حامی حقوق حیوانات - فراتر از خدا - دوستی - شفاعت - عسل - مهربان

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 00:00 تا 15:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ سرگرمی

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

𝐟𝐚𝐭𝐞 𝐝𝐨𝐞𝐬 𝐧𝐨𝐭 𝐨𝐩𝐩𝐫𝐞𝐬𝐬 𝐚𝐧𝐲𝐨𝐧𝐞, 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐞 𝐰𝐡𝐨 𝐨𝐩𝐩𝐫𝐞𝐬𝐞𝐬 𝐩𝐞𝐨𝐩𝐥𝐞 𝐢𝐬 𝐚 𝐡𝐮𝐦𝐚𝐧 𝐛𝐞𝐢𝐧𝐠

تقدیر کسی پر ظلم نہیں کرتی، لوگوں پر ظلم کرنے والا انسان ہے:)

4f6927_24BackgroundEraser-%DB%B2%DB%B0%D

Tygr.pngPoetry.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: McClane.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: امیدوار مهربان باهوش خونسرد خوش اخلاق با تجربه تلاش و کوشش کننده جهت رسیدن به هدف ها, علاقه مند به پیشرفت و ترقی, صبور در انجام امور مختلف و پایبند به وظایف و اموره سپرده شده چه از سوی دیگران و چه به صورت طبیعی و علاقه مند به فکشن ویژه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 تا 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 4:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های متوسط و همچنین اقلیت مناسب  دسته ویژه  و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت در این اقلیت را مناسب میدانم تا موجب پیشرفت در این دسته شود و همچنین بودن دوستان در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LoverGod.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: سعید 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آروم صبور کم حرف، همیشه سعی میکنم از قانون پیروی کنم، پرتلاش و دارای پشتکار زیاد برای انجام کار ها و با انگیزه هستم و برای ریسیدن به اهدافم تلاش میکنم فردی کنجکاو هستم دوست دارم چیز های مختلف رو تجربه کنم و برای همین میخوام در این فکشن عضو بشم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 7تا 8ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):2:00تا10:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینجوری 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون لیدر خیلی خوب و قانونمندی داره و تجربه جدیدی هست برام تاحالا در این فکشن حضور نداشتم دوست دارم بتونم برای سرور مفید باشم و وظایفم رو به خوبی انجام بدم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10+

LoverGod.png

'صبر داشته باش. گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین‌ها برسی.:)🖤

━━━━━━──── ⇆ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ ㅤ↻️                            

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Fayez.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب، درون گرا، احساساتی، قابل اعتماد، تابع قوانین، پر انرژی، دارای روابط عمومی بالا، با دقت، دارای حافظه ی ماهی، منطقی، با سواد، با استعداد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت خوبی میباشد. علاقه ی زیادی به این اقلیت دارم و میخواهم خرج و مخارج زندگیم رو از این راه تأمین کنم و به بازیکنان دیگر نیز از این راه کمک کنم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Wagner.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: آرمین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب، درون گرا، احساساتی، قابل اعتماد، تابع قوانین، پر انرژی، دارای روابط عمومی بالا، با دقت، دارای حافظه ی ماهی، منطقی، با سواد، با استعداد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از 12:00 تا 17:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شده بودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون با این اکانت تو این فکشن تجربه ندارم و میخوام طولانی مدت داخل فکشن بمونم و یه سرگرمی جالبی داشته باشم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4بار

ویرایش شده توسط Wagner
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iElyas.png
• اسم واقعی: الیاس
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران - دوست دار مردم - رو راست - صلح طلب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 6 ساعت ثابت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به اقلیت FBI.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زیرا این فکشن یکی از فکشن های دپارتمنت هست؛ اکتیویتی خوبی رو نسبت به سایر اقلیت های دسته ویژه داره و به این فکشن علاقه دارم. همچنین بر انجام وظایف این اقلیت توانا و پایبند هستم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو به همراه خودش داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +3 بار.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلUnCerTaiN.png:

• اسم واقعی: طاها
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق، سیگما، مستر بوبستیک، ادیتور، سلحشور، مهربان، عسل، شیرین، خدا، خدا پرست، مسیحی، عیسایی، عاشق کتابانه پیامبرنانه اولولعزم، قران، تورات، انجیل، بدنساز، فوتبالیست، هندبالیست، والیبالیست، بسکتبالیت، مسلمان
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00 - 18:00 و 20:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:بخاطر اومدن به پلیس 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون فکشنی هست که میتونی مردمو فشاری کنی، عشق فیل کردنه JB و راب، فیل میکنی مردم فشت میدن اخخخ، حسه تنفر نسبت به من پیدا میکنن، عاشقه دستوراته فکشن،  Mfrisk /ram /Wa /Frisk/
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  علاقه زیادی دارم و چون توش /frisk و /ram داره خوشم میاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+

TerrorisT BaX Is BesT                  8fc512_2433f502-24image-gif-ba819066df29

UnCerTaiN.png

8fc512_2433f502-24image-gif-ba819066df29

:My Bro

Terror.png

2024 - 2022 ©

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Brayden.png

• اسم واقعی: طاها

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:جدی،آرام،فعال 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2تا3

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):(14:30-16) 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:آمدن به این فکشن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): کسب تجربه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ دوست داشتن

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟3تا4

ولا تَـهِـنـوا وَ لا تَحزَنوا وَ اَنتُمُ الاَعلَونَ اِن کُنتُم مُوٌمِنینَ

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PlMAX.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: سجاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:شوخ،صبور،با معرفت،خوش اخلاق،متین،خوش اخلاق،کار باکسی ندارم و سرم تا کار خودمه،شجاع،مهربون،دوست داشتنی،جذاب،خوش برخورد،منظم و مرتب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00-22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای آمدن به اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد به این فکشن دارم و میتونم موثر باشم برای این فکشن و این فکشن رو خیلی دوست دارم و میخوام از این فکشن درامد کسب کنم و میتونم برای این فکشن خیلی مفید باشم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟6بار

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Ara.png

• سن واقعي: 18

• اسم واقعي: آرا

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 8

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: استفا و اومدن به اين اقليت

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ تجربه و علاقه به اقليت

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 3

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28Cailo%29.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: محمدرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان خوش اخلاق
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): (05:00 - 12:00)
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای امدن به دسته ویژه 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه ی زیاد من به این اقلیت و اینکه دوستام در این اقلیت حضور دارن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ برای علاقه شدید من به اقلیت فدرال 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

Oxygen

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

StuXnet.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال, با شعور, با جنبه, درست کار, با ادب, کمک کننده, عاشق بازی, صبور, با فکر, دور اندیش, محتاط, عاشق موسیقی, تابع قوانین, دوست دار عدالت, پر تلاش, خودآموز, با استعداد, کم حرف, پر کار, منظم, متعهد, با اعصاب, با تعصب, مسئولیت‌ پذیر, جدی, پاک, ساده, خودمونی, با مرام, آروم, وطن پرست, دوست دار طبیعت, زود رنج
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر از 8 ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی زیاد و تکراری شدن کار در اون فکشن.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای اجرای عدالت در سطح شهر و برقراری نظم لازمه در زندان که یکی از اهداف اصلی این اقلیت است. قبلا مدتی در این فکشن حضور داشتم و خودم رو مناسب برای این فکشن میدونم و باتوجه به وقتی که میتونم بزارم به نظر خودم برای این فکشن شخص مناسبی هستم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ اول علاقه بعد هم تجربه ای که قبلا در اون داشتم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +12

StuXnet.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ALI.SID.png

• اسم واقعی: علی رضا 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مشتی.بامرام لوتی قانون مدار هستم و عاشق کمک به جمع آوری مجرم ها هستم وکمک به دیگران را دوست دارم و مودب و صبور هستم در شرایط خاص یکم افسرده میشم ولی بازم خوبم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5الی10ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15.22

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: واسه فدرال 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دسته ویژه هست و دوست دارم و کلا فکشنه جالبیه و میتونی افرادو بگردی و دستگیرشون کنی و دوست دارم این کارا رو انجام بدم و میتونی /ram هم بدی و راب بانک رو فیل یا 6 وانتد کنی 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه زیادی دارم و چون توش /frisk و /ram داره خوشم میاد

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ میدونم که هست 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2بار

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...