رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FunnyBoY.png

• سن واقعی: ۱۶

• اسم واقعی: علیرضا 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق صبور گانر با انگیزه اجتماعی پسره خوب با مرام خاکی وظیفه شناس تجربه دار کار خودمو بلدم به کسی هم بی احترامی نمیکنم سرم تو کاره خودمه با کسی کاری ندارم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۶

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00-2:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به ویژه اما فدرال هدفم نبود اما از آنجا که NG خیلی شلوغ نمیشه رفت 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): کاپ دوست دارم خیلی خوبه و اولین بارم نیست میتونم از پس همچی بر بیام و علاقه خیلی زیادی دارم که شوق منو بیشتر میکنه به ویژه 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون اولین بارم نیست و اینکه شایستگی همچی رو دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۶

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TigoniS.png
• سن واقعی: 24
• اسم واقعی: حسام
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: اخلاق مدار
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ زیاد
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): زیاد
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نمیاد
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه به دسته ویژه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

TigoniS.png
!?What about day dreaming

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Automat.png
• سن واقعی:  17
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: ادم باحال با معرفت عاشق دسته ویژه مودب مهربون علاقه مند به تاریخ گیمر باهوش فعال اکتیویتی خوب میزنم عاشق ارساکیا علاقمند به بازی های جهان باز و شوتر عاشق سری بازی های جی تی ای و اینکه ادم جدی میشم بعضی مواقع و پایه تموم دیوونه بازی های ممکن
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 18:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای اینکه دیوونه FBI ام و خوب اکتیویتی میزنم همیشه دوست داشتم امار جرم و جنایت رو کم کنم و اینکه مجرمین دیگه نتونن به مردم اسیبی برسونن و همینطور میخوام رنک های بالا بگیریم که حقوق بیشتری دریافت کنم و بتونم کمکی به سرور کنم که جرم و جنایت درش کم شه و...
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه شدید دارم بهش

•  روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 100+

_____

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cappuccino.png
• سن واقعی:  17
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: ادم باحال با معرفت عاشق دسته ویژه مودب مهربون علاقه مند به تاریخ گیمر باهوش فعال اکتیویتی خوب میزنم عاشق ارساکیا علاقمند به بازی های جهان باز و شوتر عاشق سری بازی های جی تی ای و اینکه ادم جدی میشم بعضی مواقع و پایه تموم دیوونه بازی های ممکن
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 18:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای اینکه دیوونه FBI ام و خوب اکتیویتی میزنم همیشه دوست داشتم امار جرم و جنایت رو کم کنم و اینکه مجرمین دیگه نتونن به مردم اسیبی برسونن و همینطور میخوام رنک های بالا بگیریم که حقوق بیشتری دریافت کنم و بتونم کمکی به سرور کنم که جرم و جنایت درش کم شه و...
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه شدید دارم بهش

•  روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 100+

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Andro.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: مهیار

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سخت کوش ، خوش اخلاق ، به موقع اش جدی و فعالیت خیلی زیادی دارم ، وظایفم رو به خوبی انجام میدم ، حواسم به همچی هست ، سرم تو کار خودمه ، با همه خوبم ، با هیچکس مشکلی ندارم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00-24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: FP80 شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون که گانریه خوبی دارم ، حواسم جمع ، لیدره خوبی داره ، چن تا از دوستام اینجان ، همچنین سابقه حضور رو توی این فکشن دارم ، متعهد به قوانینم ، سرم تو کاره خودمه و در کل فکشن خوبیه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون فعالیت زیادی دارم و گانری نسبتا خوبی دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

ویرایش شده توسط Andro

چاقالا شما همه تیم بشید من تک!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Solo.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:.Hossein..png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: حسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باهوش ام خیلی پر اشتیاق و با حوصله و صبور و عاشق سرور ارساکیا هستم هیچ کدوم از قوانین را سرپیچی نمیکنم و به پرسنل های بازی احترام زیادی میگذارم و خیلی هم مهربون ام
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00-01:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:نبودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون خوبه رفیقام توشن اشنایی با FBI دارم  و خیلی عاشق پلیس شدن مخصوصا FBi هستم و کمک کردن به مردم و حقوق خوبش باعث شدن من علاقه زیادی به این فکشن کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10+

ویرایش شده توسط NightLight
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Digger.png
• اسم واقعی: علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: علیرضام دوست دارم به این فکشن بیام . کاربلدم به قوانین پایبند هستم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه کسب تجربه و کمی هم درآمد
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم گانریم خوبه نسبتا.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Mandi.png

• سن واقعی: 24

• اسم واقعی: مهدی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال، مهربان، صبور، عادل، عاقل، قانع، وظیفه شناس، مسئولیت پذیر، بخشنده، بردبار، منطقی، کم حرف، شوخ، درمواقع کار جدی، بامرام، بامعرفت، دوست دار صلح، با اخلاق، دوست دار خانواده، محترم، با ادب. 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-8 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00 - 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اخراج شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه ای که به این فکشن دارم و بعضی از دوستانم اینجا هستن، و میتونم به خوبی به این فکشن خدمت کنم. 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون میدونم میتونم به خوبی اکتیویتی بزنم. 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 99+

MySelf

Mandi.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Bogart.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: ماهان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از پلیس بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت FBI و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت FBI خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم دزد هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه HM رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان پلیس بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت FBI و کلا دسته ی ویژه رو ببینم -  میخوام بیشتر با جو Cop و FBI آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 15+

ویرایش شده توسط illusion

National Guard - Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JIMAX.png
• اسم واقعی: محمد جواد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر خوب اروم عاشق دسته ویژه مخصوصا اف بی ای و خیلی هم علاقه دارم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 9:00-22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون فکشن خوبی هست و چون علاقه خودم زیاده به دسته ویژه به خاطر همون میام دسته ویژه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Ara.png

• سن واقعي: 18

• اسم واقعي: آرا

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 8

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: استفا و اومدن به اين اقليت

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ تجربه و علاقه به اقليت

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 3

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir_HosseinNN.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: امیر 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب، خوش اخلاق، مهربون، گاهی عصبی، و اهل خشونت نیستم، از کینه ای بودن متنفرم، پایبند به قوانین هم هستم، با مرامم هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:تنوع

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون ک پلیس شدن یکی از اخلاق شخصی من هستش و خیلی دوست دارم cop رو تجربه کنم و کمک اعضای FBI باشم و اینکه دوست ندارم مجرم آزاد بمونه و مجرم را دوست دارم بگیرم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه زیادی دارم به FBI 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟30 الی 50 بار  

«زنٌّدگُيي مِّٓیکٍّٰنم با قٍّوانٍیٍن خْٰٰودم!» ️ 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Death.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: سینا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر خوب اروم عاشق دسته ویژه مخصوصا اف بی ای و خیلی هم علاقه دارم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 9:00-22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون فکشن خوبی هست و چون علاقه خودم زیاده به دسته ویژه به خاطر همون میام دسته ویژه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 بار

Hiner.png   

Death.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Morant.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: رامتین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال، مهربان، صبور، عادل، عاقل، قانع، وظیفه شناس، مسئولیت پذیر، بخشنده، بردبار، منطقی، کم حرف، شوخ، درمواقع کار جدی، بامرام، بامعرفت، دوست دار صلح، با اخلاق، دوست دار خانواده، محترم، با ادب. 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 - 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: استعفا دادم 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه ای که به این فکشن دارم و بعضی از دوستانم اینجا هستن، و میتونم به خوبی به این فکشن کمک کنم. 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون میدونم میتونم به خوبی اکتیویتی بزنم. 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 9+

ribar.png

Morant.png

لینک به دیدگاه

درخواست هایه 

@CLown با 70

@lAMlR  با 57

@FriendOfGod با 120

@FBI با 188

@Guard با 14

@LoverBoy با 94

@Spederr  با 100

@Darcy با 34

@Ali13gg با 29

@FunnyBoY با 57

@Andro با 99

@NightLight با 71

@AlirezaRahmani با 70

@Mandi با 69

@illusion با 73

@Ara با 80

@313 با 31

@Morant با 84

ساعت تایم در ماه قبول شدند.

◘◘

درخواست هایه

@Bardiyam

@HesamTigoniS

به دلیل اشتباه پر کردن فرم

@Automat

@Lamp01846

به دلیل محرومیت از سرور

@Automat

@AmirHossienN

به دلیل حضور در اقلیت

مورد قبول قرار نگرفتند.

اولیت بندی;

01- Marcterstegen.png

02- FriendOfGod.png

03- Speder.png

04- Andro.png

05- LoVerBoy.png

06- Morant.png

07- Ara.png

08- Bogart.png

09- .Hossein..png

10- its_Clown.png

11- Digger.png

12- Mandi.png

13- lAMlR.png

14- FunnyBoY.png

15- Shovel.png

16- Death.png

17- McClane.png

18- Pierson.png

در صورت صلاحدید و وقت کافی برای تست، شخصاً با شما تماس خواهم گرفت،

لذا هرگونه تماس یا کنجکاوی در فرآیند تست ها طبق قانون سرور منجر به نادید گرفته شدن درخواست عضویت شما خواهد شد،

سپاس.

•سِتاره‌ی‌مشکیِ‌آسمونِ‌مَردم•

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Rotex.png

• سن واقعی:17 

• اسم واقعی:امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوش اخلاق-صبور در انجام کار-بامرام-با معرفت-لوتی-خرخون-عشقماشین-متعهد-اجتماعی-کاربلد-پایبند-کمک رسان به دیگران-مدافع سرزمینم-توانا بر انجام وظیفه و اکتیویتی زدن-علاقه به دوستی بااعضای اقلیت ها-با جنبه-کنجکاو-قانون مدار-رفیق باز-آدم فان-عشق به میهنم و عاشق دسته ویژه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):از 16:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای ورود به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):چون از آن روزی که وارد سرور خوب ارساکیا شدم خدا خدا میکردم کهروزی عضو اقلیت اف بی آی بشم و کمک رسان باشم و به خواست خدا انشاالله بشوم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟چون از اول دوست داشتم وارد اقلیت اف بی آی بشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arsonist.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاقم و همه عزیزانه سرور رو دوست دارم و آدم مشتی هستم‌ و به قوانین سرور اخترام میزارم و با بازیکنان خوب و بد، بد هستم و اینکه علاقه بسیار زیادی به سرور و قابلیت های جذاب آن‌ دارم و معمولا زود عصبانی میشوم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00 - 18:00 و 20:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:بخاطر اومدن به دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دسته ویژه هست و دوست دارم و کلا فکشنه جالبیه و میتونی افرادو بگردی و دستگیرشون کنی و دوست دارم این کارا رو انجام بدم و میتونی /ram هم بدی و راب بانک رو فیل یا 6 وانتد کنی 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  علاقه زیادی دارم و چون توش /frisk و /ram داره خوشم میاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+

سکوتـ قـوے تریـن فریاد است.

:Mҽ

Jules.png‌‌

:ᴍʏ ʙʀᴏᴛʜᴇʀ

Luigi.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LighTNighT.png
• سن واقعی: امین
• اسم واقعی: 16
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: میتونم رفیق خوبی باشم گیمر خوبی ام یکم درس میخونم ولی خیلی درس برام مهم نیست طرفدار اندروید و Xbox علاقه مند به سرور ارساکیا گیم و بازیهای Pubg Clash of clans call of duty ولی فعلا سرور معتادم کرده نمیتونم اینا رو بازی کنم علاقه مندم به فکشنهای دسته ویژه ارساکیا گیم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ سه الی شش ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00-14:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: معلم مدرسه بود فشاری شدم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون این فکشن و این دسته رو دوست دارم رفیق های زیادی تو این فکشن و کلا کاپ دارم به اکتیویتی کاپ علاقه دارم و الان بهترین کاپ فدرال هستش چون اعضا و لیدر بهتری از نظر من داره امیدوارم بتونم بمونم توی این فکشن و با اعضا رفیق شم و خوش بگذره
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم به اینجا و رفیق های زیادی دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ یک الی دو 

|_____🔷💙💎Number One Family🔷💙💎_____|

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ErPHuN.png

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش رفتار،اعتماد به نفس بالا، با حوصله

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +5

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 02:00 تا 12:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: گرفتن رنک ۲

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه و عشق و کمک و همراهی و اینکه فعال ام هستم میتونم مفید باشم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بخاطر اینکه هست

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +

abcc11_23watermark.jpg 

لینک به دیدگاه

متقاضیان عزیز؛

ظرفیت 
FBI تکمیل می باشد، لذا درخواست ها نادید گرفته خواهد شد، درصورت تغییر وضعیت متعاقباً در همین تاپیک اعلام خواهد شد.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت متقاضیان عزیز FBI؛

لازم به ذکر است که فکشن به عضو متعهد، فعال و سخت کوش نیازمند است، در صورتی که شرایط لازم را در خود میبینید به ارسال درخواست عضویت اقدام کنید.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir_HosseinNN.png

• اسم واقعی: امیر 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب، خوش اخلاق، گاهی عصبی خشن، پسر آرومی هستم. و بسیار بسیار مودب و پایبند ب قوانین هستم کاری ب کسی ندارم مشکلی در بازی با کسی ندارم سعی میکنم با همه دوست باشم و به کسی بی احترامی نکنم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:تنوع ک بیام دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): پلیس دوست و پلیس شدن یکی از اخلاق شخصی من هستش و دوست دارم کمک اعضای محترمه FBI باشم و همه از لیدرش حرف میزنن بچه بامرامی هست دوست دارم کمکشون باشم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه خیلی زیاد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 25 بار الی 35 بار 

«زنٌّدگُيي مِّٓیکٍّٰنم با قٍّوانٍیٍن خْٰٰودم!» ️ 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Terror.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام و با معرفت و خوش قلب کسی بهم خوبی کنه خوبی میکنم بدی کنه بدی .

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 الی 21

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): گانری خوب و فعال با استعداد پایبند قوانین

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  هست , شک نکن !

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8+

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Azhir.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: مجید
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باحال بی حال خلاص در همه حال
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 الی 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2:00 تا 5:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ می‌دونم هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: HuE.png

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: lamlr.png

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Krillz.png

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: TravisScott.png

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
OveRage.png
• سن واقعی: 22
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باحال بی حال خلاص در همه حال و با جنبه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2:00 تا 5:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه و علاقه به فکشن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه بسیار زیادی به این فکشن دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +12

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...