رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

آموزش اینکه چطوری از ما دزدی و کلاهبرداری نشه.

AkbarGta

ارسال‌های توصیه شده

1- سلام به همه ی دوستان عزیز تو این آموزش قرار نیست CMD یا چیزی از خود بازی یاد بگیرید در خصوص کلاهبرداران گرامی و مال خوردگان عزیز هست پس خیلی توجه کنید مخصوصا تازه وارد ها و اعضای جدید. ببینید ما توی بازی یه CMD به اسم Pay/ داریم که برای پول دادن به صورت دستی هست که خودمون می دونیم ولی یه CMD به اسم Sell/ و Acc/ داریم دوستان دقت کنید برای خرید و فروش ماشین حتما از دستور Sellcarto ID Price/ و برای تایید Acc Personalcar ID/ هست و هر چیزی خارج از این دو CMD کلاهبرداری هست. برای ترید ماشین هم از دو دستور Tradecar ID PriceSar/ هست و برای تایید Acc Tradecar ID/ پس یادتون باشه که غیر از این ها کلاهبرداری هست.

2- مورد بعدی حتما برای معاملات گلد مثل تردید با گلد یا خرید یا فروش ماشین یا خونه با گلد حتما حتما Report/ بزنید تا ادمین باشد و معامله امنی صورت گیرد و کلاهبرداری نشود.

3- به دوست و رفیق خودت در حد دوستی و رفاقت باشه مثلاً : آقا بیا برام گلد بزن بعد پولش رو می دم  ما که دیگه رفیقیم کمتر هم حساب کن الان بده بعد بهت می دم ، حالا ما که باهم رفیق شدیم دیگه آخه این چه حرفیه من که دزد نیستم ، ببین ما که دوستیم الان رفیق هستیم الان دیگه Slot نداری بده به من من برات ماشینت نگه می دارم و... هر گونه گفت و گو که تهش به دادن ماشین با قیمت کم و خرید و فروش گلد با قسمت کم بشود کلاهبرداری هست پس مراقب دوستتون باشید.

4- برای خرید و فروش همیشه قیمت Standard Price ماشین را نگاه کنید که اول Dl/ و بعد با Showcarinfo CarID/ می تونید بینید و بعد ازش 200k یا 300k کم کنید قیمت خرید ماشین از بازیکن به دست می آید اگر دیدی کسی بالاتر میگه قبول نکنید چون دزد و کلاهبردار هست.

5- همیشه از قیمت ماشین ها و Gold های بازی باخبر باشید چطوری ؟ هم از بازیکن های دم CNN  از چند نفر بپرسید و هم از Helpme / ها.

6- اگر کسی ترید می خواد بزنه با ماشینتون حتما Standard Price را چک کنید و بعد ببینید داره کلاهبرداری می کنه یا نه یعنی مثلاً می خواد NRG-500 را با Infernus بدون Sar و با قیمت مفت با ماشین شما که Infernus هست ترید بزنه رو بگیره خوب اینجا ما کلاهبرداری و دزدی داریم چون قیمت Nrg-500 کم تر از قیمت Infernus هست و باید Sar یا Gold اضافه بدهد و بهتر است اینجا به ادمین ها Report/ بزنید.

7- رمز اکانت را حتما برای War دسته متوسط و هر مورد دیگه که بود به هیچ کس نمی‌دید مگر اینکه واقعاً طرف رو خوب می شناسید.

8- حتما Validate/ بزنید و ایمیل خود را تایید کنید خیلی ها موقع ثبت نام اصلا این کار رو انجام ندادن خیلی ضروری هست.

فکر کنم بیشتر نکات مهم رو گفتم و این رو به همه ی کلاهبرداران عزیز و گرامی میگم قانون می گه :

نقل قول

با اموال:

کلاه‌برداری و یا تلاش برای کلاه‌برداری از بازیکنان به وسیله اموال داخل بازی ممنوع می باشد (مجازات: 14 روز محرومیت)
مجازات تکرار آن برای بار دوم 30 روز محرومیت و برای بار سوم محرومیت دائم می باشد.
مجازات حساب‌های کاربری با سطح کمتر از 5 مستقیماً محرومیت دائم حساب کاربری خواهد بود.

توجه، ما سهل انگاری های افراد را در استفاده از دستورات مانند عدم توجه به اسم، قیمت و... تضمین نخواهیم کرد. همچنین اعمال یا معاملاتی همچون قرض دادن پول و یا ارائه وام را به رسمیت نمی‌شناسیم و پشتیبانی در این موارد ارائه نخواهیم کرد.

بدون اموال:

کلاه‌برداری و یا تلاش برای کلاه‌برداری از بازیکنان به روش‌هایی که مشمول پول نمی شوند ممنوع می باشد (مجازات: اخطار)
کلاه‌برداری و یا تلاش برای کلاه‌برداری از سایر بازیکنان در مسابقات ممنوع می باشد (مجازات: 3 روز محرومیت)

شاید بگی آقا کسی مچ من رو نگرفته و نمی گیره دوستان یه بار جستی ملخک دو بار جستی ملخک دیگه بار سوم یا چهارم دیگه نمی تونی در بری پس بهتره کاری به کاره کسی نداشته باشید. انقدر دزدی هست که حتی پاش داخل بازی هم اومده زشته آخه.

در آخر هم بگم لطفاً هر گونه تجربه‌های دزدیدن اکانت و کلاهبرداری چه افراد کلاهبردار چه مال خوردگان عزیز دارن بگن که مردم دیگه گول نخورن. تشکر بابت وقتی که گذاشتید.

ویرایش شده توسط AkbarGta

غیر ممکن وجود نداره. فقط انجامش بده! و از هیچ چیز نترس.

:My Accounts

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه نکته لازم دونستم که بگم...

وظیفه‌ی هلپر و ادمین این نیست که قیمت ایده‌آل برای معامله رو تایین کنه

قیمت‌ها توسط بازیکنان مجموعه تنظیم میشوند (برای ماشین تنها شرط کمتر از قیمت فروشگاه وجود داره)

تو اگه ما نباشیم...

جَلد می شی مثل کفتر،

یعنی آخراشه گند زدی دم رفتن

رو اسمت می خوره یه ضربدر

تو اگه ما نباشیم یعنی اخراجی.

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Neverlose گفته است:

یه نکته لازم دونستم که بگم...

وظیفه‌ی هلپر و ادمین این نیست که قیمت ایده‌آل برای معامله رو تایین کنه

قیمت‌ها توسط بازیکنان مجموعه تنظیم میشوند (برای ماشین تنها شرط کمتر از قیمت فروشگاه وجود داره)

صحیح 😘 پس حواستون باشه.

غیر ممکن وجود نداره. فقط انجامش بده! و از هیچ چیز نترس.

:My Accounts

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...