رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: GodLife.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: ali_smartboy_..png

• توضیحات: لاین مخالف میرفتن!

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم: gta_sa_2018_08_12_13_30_47_138.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@SiNaGaMeR شکایت شما رد شد.کار افسر مورد نظر درست بوده است.

@FireFox شکایت شما تایید شد.افسر خاطی اخطار لفظی دریافت خواهد کرد.

TreaKing.png

????????!

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: _stalker.png
عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: king_idmm.png
توضیحات: من وسط خیابون بود اخطار 2 داد امدم کنار باز اخطار داد بعد وانتد داد دنبال اینن که الکی وانتد بدن اس اس بگیرن یکی با خودشون این کار بکنه خوششون میاد.
شاهد ها: -
مدرک/عکس یا فیلم: sa_mp_019.png

لینک به دیدگاه

با سلام:

@yaqoobkolehabadi طبق مدارک ارسالی ، کار افسر مربوطه صحیح بوده، شکایت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Daenerys.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: king_idmm.png

• توضیحات: من 1 wanted داشتم به خاطر murder که ایشون بدون هیچ اخطار یا حرف خاصی اقدام به کشتن من کردن!

مورد اول با وجود حدود 5 عضو PD آنلاین، یک عضو FBI به چه حقی به در 1 wanted دخالت میکنه؟

مورد دوم اینکه ایشون فرق کسی که حق تسلیم شدن داره یا نه رو تشخیص نمیده چطور عضو FBI شده؟

از لیدر محترم FBI درخواست میشه آموزش های لازم رو به اعضای خودشون بدن. با تشکر

• مدرک/عکس یا فیلم: 

wanted screen shot

kill screen shot

chat-log film

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Daenerys

طبق مدارکِ ارسالی شما و حرف های افسر مربوطه، شکایت شما پذیرفته میشه و فرد خاطی یک اخطار اقلیت دریافت میکند.

ویرایش شده توسط ehsanzizigolo20

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: _ARIYA_.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: OverIord.png

• توضیحات: ایشون 2 کاره اشتباه کردن

1- فریسک کنار گان شاپ

نقل قول

- شما حق استفاده از این دستور را در اطراف و یا داخل Drug House و Gun Shops را ندارید.

2-فریسک کردن وقتی من AFK بودم (میتونید تایم استمپ رو بعد از اخرین چت و فریسک ایشون و همچنین زمان /MS های پی در پی و زمان SS گرفتن رو چک کنید)

نقل قول

- شما نمی توانید کسی که AFK است را Frisk کنید.

• شاهد ها:  Timestamp/

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_039.png

http://s8.picofile.com/file/8334961000/sa_mp_040.png

http://s9.picofile.com/file/8334961300/sa_mp_042.png

!It's not over until I say the Game is over

%5BR%5Dazor.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MaRkeR.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Mr.Strange.png

• توضیحات: با سلام ما داشتیم راب میزدیم بعد /Getcp زدیم رفتیم رسیدیم به /Getcp که یکی تایم اوت شد و راب فایل شد بعد @Strang الکی الکی میاد 6 وانتت میده

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s9.picofile.com/file/8335150292/Strang.png

ویرایش شده توسط Roozbeh85
درست کردن کنترل پنل شخص مورد نظر
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Roozbeh85

DNA شما به هر نحوی توسط افسران ریخته شده و با کمک گرفتن از دستور Getsample/ شما وانتد گرفتید، کار افسر مربوطه صحیح بوده و شکایت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Daenerys.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: pouria_tkd2.png

• توضیحات: طبق قانون اعضای FBI هر دو دقیقه 1 بار میتونن از دستور frisk/ استفاده کنند. ولی در screen shot ها میتونید ببینید که ایشون در کمتر از دو دقیقه 3 نفر رو frisk کردن!

یعنی 15:20:34 - 15:20:47 - 15:21:16

مورد دوم من همراه خودم materials داشتم ولی ایشون بعد از frisk درخواست sl نکردن!

نقل قول

- شما هر 2 دقیقه امکان استفاده از این دستور را بر روی افراد دارید.

- اگر بازیکن Frisk شده دارای Materials بود، باید از او بخواهید که با استفاده از دستور ShowLicenses/ مجوز حمل Materials خود را به شما نشان دهد و در صورتی که بازیکن این مجوز را نداشت، به او 4 Wanted Level بدهید.

• شاهد ها: 

samphoni.png

AceAlireza.png

• مدرک/عکس یا فیلم: 

screen shot 1

screen shot 2

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Daenerys

طبق مدارکِ ارسالی شما و افسر مربوطه، اشخاصی که در اسکرین شات هستند افسر مربوطه از اینکه اون ها اسلحه دارند با خبر بوده و مجازات رو اعمال کرده.(شکایت شما در این باره رد شد)

امّا اینکه افسر، شما رو فریسک کرده و از شما درخواست نکرده که SL/ کنید، یک اخطار لفظی دریافت میکند.

@Heydar شکایت خود را به در بخش پلیس مطرح کنید.

ویرایش شده توسط ehsanzizigolo20

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: SHayAnb.png

• توضیحات: 

از ایشون چندین شکایت داریم و درخواست بررسی کامل دارم 

1 - من از دستور /throwguns استفاده کرده بودم و تفنگی نداشتم ، با این حال ایشون /frisk کردن و با اینکه گان نداشتم بهم 3 وانتد حمل اسلحه دادن ! از ایشون میخوام مدرک بدن که در frisk ایشون نوشته من تفنگ دارم !(مجازات: Faction Warn)

2- ایشون بعد از /frisk از من درخواست نشون دادن لایسنس نکردن ! (مجازات: اخطار لفظی )

3- ایشون بنده رو در حالت AFK  کیل دادن ! (از قبل پیش من نبودن - من بعد از گرفتن وانتد اومدم شکایت کنم دیدم رفتن کیل دادن ! ) (مجازات: Faction Warn)

4-ایشون فقط به من یک اخطار دادن  و بعد کیل کردن (البته همون اخطار دادن به فرد afk هم جرمه )  (مجازات: Faction Warn)   !

نقل قول

نکته: قوانین مربوطه بر روی افراد AFK قابل اجرا نیست.(مجازات: Faction Warn)

• شاهد ها: ---

• مدرک/عکس یا فیلم: 

Screenshot_513_.png

Screenshot_514_.png

Screenshot_515_.png

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @shayanb

در مورد نکته ی اوّل (شماره 1) شما دارای اسلحه بودید که وارن Throwguns/ برای افسر مربوطه به نمایش در می آید و بر این اساس شما وانتد حمل اسلحه گرفتید، چرا که اگر اسلحه نداشتید وارن نمیومد.

(شماره 2) وقتی که شما اسلحه داشتید دلیلی بر این نیست که افسر از شما درخواست SL/  کند! و باید در وحله ی اوّل وانتد مربوط به حمل اسلحه را به شما بدهد.

(شماره 3) شما به دلیل AFK  کردن در هین وانتد کیل شدید، که خود بنده شاهد AFK و کیل شدن شما بودم که افسر مربوطه، AFK کردن شما را در چت درپارتمنت اعلام میکند!

(شماره 4) طبق گفته های افسر خاطی، شما در پشت دیوار بودید و افسر متوجه یِ AFK کردن شما نشده، که متاسفانه یک اخطار به شما میدهد، امّا وقتی شما رو میبند که AFK  کردید دیگر اخطار نمیدهد! توضیحات لازم به افسر داده شد!

شکایت شما رد شد!

لطفا از شکایت بیخود و بی جهت جدا خودداری کنید!

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Aria.Ry.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

• توضیحات: بیرون بانک اگر رانر رو بزنن 6 وانتد میشه من نمیدونم چرا سه تا سمپل بیرون بانک ریخته که دو تاش مال دو هکر یعنی من و Saul_Goodman بود ما هیچگونه تیر اندازی نکردیم اما سمپل ما رو هم ریختن. سمپل سوم هم مال گانر ما بود خیلی جالبه که هیچ کدام از پلیس ها این قانون رو رعایت نمیکنن و به همه تیر میزنن.

• شاهد ها:
 Saul_Goodman.png
Amir%5BH%5DosseiN.png

• مدرک/عکس یا فیلم: کلیک

ویرایش شده توسط Wanted
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ehsanzizigolo20 گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم @shayanb

در مورد نکته ی اوّل (شماره 1) شما دارای اسلحه بودید که وارن Throwguns/ برای افسر مربوطه به نمایش در می آید و بر این اساس شما وانتد حمل اسلحه گرفتید، چرا که اگر اسلحه نداشتید وارن نمیومد.

(شماره 2) وقتی که شما اسلحه داشتید دلیلی بر این نیست که افسر از شما درخواست SL/  کند! و باید در وحله ی اوّل وانتد مربوط به حمل اسلحه را به شما بدهد.

(شماره 3) شما به دلیل AFK  کردن در هین وانتد کیل شدید، که خود بنده شاهد AFK و کیل شدن شما بودم که افسر مربوطه، AFK کردن شما را در چت درپارتمنت اعلام میکند!

(شماره 4) طبق گفته های افسر خاطی، شما در پشت دیوار بودید و افسر متوجه یِ AFK کردن شما نشده، که متاسفانه یک اخطار به شما میدهد، امّا وقتی شما رو میبند که AFK  کردید دیگر اخطار نمیدهد! توضیحات لازم به افسر داده شد!

شکایت شما رد شد!

لطفا از شکایت بیخود و بی جهت جدا خودداری کنید!

• توضیحات: 

دوست عزیز 

1- اگر شما چتر نجات هم همراه خود داشته باشید ارور throwgun  میره (تست کنید) ! این چه دلیلی هست که میارید نشون میده من گان داشتم  ؟ 

نقل قول

درجات تحت تعقیب فقط باید زمانی داده شوند که مدارک و شواهد کافی توسط شما و یا سایر عضو دسته موجود باشد (مجازات: Faction Warn).

2- بنده متریال هم داشتم ، طبق قانون ایشون مجبور بودن /sl بدن ببین من لایسنس متریال داشتم یا نه ! و این حرف شما اصلا درست نیست ! 

نقل قول

- اگر بازیکن Frisk شده دارای Materials بود، باید از او بخواهید که با استفاده از دستور ShowLicenses/ مجوز حمل Materials خود را به شما نشان دهد و در صورتی که بازیکن این مجوز را نداشت، به او 4 Wanted Level بدهید.

3- دقت کنید طبق قوانین !

نقل قول

قبل از مجازات یک فرد شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید، و در صورتی که بازیکن ایستاد شما همچنان باید 30 ثانیه قبل از مجازات فرد صبر کنید (مجازات: Faction Warn).

ایشون زمانی که دیدن من حرکتی نداشتم و afk بودم حق کشتن بنده رو نداشتن (کجای قوانین ذکر شده که زمانی که وانتد داریم حق afk نداریم ؟؟؟ ) باید صبر میکردن از afk دربیام یا کیک بشم  !  چون من هیچ اخطاری از ایشون دریافت نکردم در اون زمان تویه صفحه من یا اصلا نزدیک من نبودن ! دوست عزیز ایشون 4 دقیقه بعد به محل رسیدن (میشه بگید دقیقا چطور ایشون نزدیک من بودن و من از عمد afk کردم ؟ ) !  این هیچ چیزی رو توجیه نمیکنه ! به تایم اخطار دقت کنید ! بنده ساعت 00:20 afk شدم ایشون ساعت 00:24 اخطار دادن !   (فیلم هم موجوده در صورت درخواست آپلود میشه )

منتظر بررسی درست هستیم ! اگر نمیتونید تا بدیم به ادمین 

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Wanted

طبق مدارکِ ارسالی شما و افسر، به صورت تصادفی و غیر عمد هکر یا گانر بهشون تیر اندازی میشه که داخل فیلم مشخصه! که خود شما هم جلوی تیر افسر قرار میگیرید!

لذا تذکرات لازم به افسر مربوطه داده میشه!

شکایت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره خدمت @shayanb

در 2 ساعت قبل، shayanb گفته است:

1- اگر شما چتر نجات هم همراه خود داشته باشید ارور throwgun  میره (تست کنید) ! این چه دلیلی هست که میارید نشون میده من گان داشتم  ؟ 

شمایی که میگی چتر نجات هم داشته باشی وارن Throwguns/ میاد، یعنی چی دقیقا؟ شما مثلا چتر نجان داشتید؟ اگر چتر نجان داشتید چرا Throwguns/ کردید؟

بنده متریال هم داشتم ، طبق قانون ایشون مجبور بودن /sl بدن ببین من لایسنس متریال داشتم یا نه ! و این حرف شما اصلا درست نیست ! 

من نمیگم حرف شما اشتباهه! ولی وقتی افسر وارن Throwguns/ رو میبینه دیگه به شما نمیگه که SL/ کنید، شاید از قبل شما رو فریسک کرده باشه و بدونه که مجوز دارید!

ایشون زمانی که دیدن من حرکتی نداشتم و afk بودم حق کشتن بنده رو نداشتن (کجای قوانین ذکر شده که زمانی که وانتد داریم حق afk نداریم ؟؟؟ ) باید صبر میکردن از afk دربیام یا کیک بشم  !  چون من هیچ اخطاری از ایشون دریافت نکردم در اون زمان تویه صفحه من یا اصلا نزدیک من نبودن ! دوست عزیز ایشون 4 دقیقه بعد به محل رسیدن (میشه بگید دقیقا چطور ایشون نزدیک من بودن و من از عمد afk کردم ؟ ) !  این هیچ چیزی رو توجیه نمیکنه ! به تایم اخطار دقت کنید ! بنده ساعت 00:20 afk شدم ایشون ساعت 00:24 اخطار دادن ! 

شما وقتی هین داشتن وانتد AFK کنید بعد از چند دقیقه کیک میشید!

امّا وقتی افسر بیاد پیش شما ببینه که AFK کردی، داخل چت D/ اعلام میکند، و بعد گذشت 2 الی 3 دقیقه میتونه شما رو کیل بده!

از شکایات بیهوده پرهیز کنید!

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Sajjad.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Mr.Strange.png

• توضیحات: وقتی وانتدم Clear شد Relog/ دادم و بعد بهم وانتد 6 داد.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s8.picofile.com/file/8335478142/sa_mp_000.png

http://s9.picofile.com/file/8335478234/sa_mp_001.png

ویرایش شده توسط Terible

اولویت اول زندگیت خودتی 🤍

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Terible

شکایت شما پذیرفته شد و افسر خاطی اخطار اقلیت دریافت کرد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: mahdi0910.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

• توضیحات:  اقای تورنادو به من kill cop دادن که مجاز  نبودن بنده گانر داخل راب بودم

• شاهد ها:  اعضای cr  میدونن که گانر بودم

• مدرک/عکس یا فیلم: killcop.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @mahdi0910 

متاسفانه مدارکِ شما کافی نیست، لذا اگر مدارکِ بیشتری دارید، در یک پست جداگونه اون رو قرار دهید، شکایت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: wanted.png

• توضیحات: من وانتد 1 بودم منو Heliblade کرد

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s8.picofile.com/file/8335915976/gta_sa_2018_08_31_12_51_37_689.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: ali_smartboy_..png

• توضیحات:

بنده در حال tow کردن ماشین بودم ، ایشون با یک infernus خودشو محکم کوبوند به ماشین من ! بنده حتی از ماشین هم پیاده نشدم و به راهم ادامه دادم ، دیدم ایشون وانتد کاپ کیل داده .

از افسر درخواست ارائه فیلم دارم که من کیلشون دادم و برای بنده هم مدارک رو ارسال کنند ! در صورتی که ارائه ندن ایشون باگ یا چیت استفاده کردن و از طریق مدیریت شکایت میشه !

• شاهد ها: 

Screenshot_630_.png

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Wanted

متاسفانه مدارکِ شما کافی نیست، لذا اگر مدارکِ بیشتری دارید، در یک پست جداگونه اون رو قرار دهید، شکایت شما رد شد.

@shayanb

طبق مدارکِ ارسالی افسر، شما موجب کیل دادن افسر شدید، بنابراین شکایت شما رد خواهد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...