رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

Spider شکایت شما رد شد. دلیل: مدارک ارائه شده توسط ممبر صحیح است.
S.Shadow.fight.f  شکایت شما رد شد. دلیل: مدارک ارائه شده توسط ممبر صحیح است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MaXiMov.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .Warlord..png

• توضیحات:ایشون به من 4تا وانتد DM دادن من از ایشون فیلم میخام که DM کردم و بعدش من رو کشتن بدون اینکه ms/ بدن

• شاهد ها: ariyaa.png

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s8.picofile.com/file/8311104100/sa_mp_063.png    http://s8.picofile.com/file/8311104700/sa_mp_064.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Puss.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: King_RaGnaR.png

• توضیحات: پلیس مربوطه بدونه هیچ دلیلی در منطقه امن شروع به تیر اندازی کردند!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 
http://s8.picofile.com/file/8311298276/sa_mp_983.png
http://s8.picofile.com/file/8311298476/sa_mp_984.png
http://s9.picofile.com/file/8311298568/sa_mp_985.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Puss.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Alikerman1.png

• توضیحات: گشتن بنده در حال رانندگی و در ماشین! ، رانندگی در لاین مخالف

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: sa_mp_029.png
sa_mp_031.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ExamPle.png

• توضیحات: با سلام و عرض ادب . بله همونطور که در تصاویر میبینید ایشون از رویه مسخره بازی از دستور هایه Tazer/ و Cuff/ و Hcu/ سوء استفاده میکنن و میخندن ( D: ) ازتون درخواست دارم به شدت رسیدگی کنین و به ایشون اخطار فکشن بدید . با تشکر . یا حق

• شاهد ها: اگه لازم باشه فیلم رو هم قرار میدم

• مدرک/عکس یا فیلم: gta_sa_2017_11_10_05_19_31_508.jpghttp://s8.picofile.com/file/8311441150/gta_sa_2017_11_10_05_19_09_575.jpg 

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  JaNSoN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  .Warlord..png

• توضیحات:  سلام ایشون با ماشین پلیس با سرعت به سمت بنده اومدن و ماشین بنده رو تا مرز ترکوندن بردن اما بعد از این که نترکید دوباره حمله ور شدن و من زود اسکرین گرفتم از دفعه ی دوم

• شاهد ها:  -

• مدرک/عکس یا فیلم:

9o6o_sa-mp-262.png

zy99_sa-mp-263.png

icyn_sa-mp-264.png

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:   JaNSoN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  mahyar021.png

• توضیحات:  با سلام. اولا بنده f زدم و ایشون از موتورشون افتادند بیرون موتور پلیس بود. بعدش به بنده وانتد دادند واسه موتور دزدی در حالی که اصلا مگه میشه موتور پلیس رو راند ؟ 

و ایشون که اف بی ای هستند باید وانتد 3 و 4 رو دستگیر کنند اما ایشون خودشون بنده رو بردن زندان ! 

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

t8n1_sa-mp-266.png

4oo9_sa-mp-267.png

Father.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:   JaNSoN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:   .Warlord..png

• توضیحات:  با سلام. این اقا به دوست بنده برای حمل اسلحه وانتد دادند درست. اما بعدش با ماشین شخصی به ایشون گفتند G or get wanteds و تا جایی که من میدونم با ماشین شخصی مجاز نیست.

و اگر به صورت /s گفته و پلیر نباید سوار میشده اما دیگه فکر می کنم cuff کردن کجاز نیست در ماشین شخصی ! 

• شاهد ها:  -

• مدرک/عکس یا فیلم:

7md8_sa-mp-287.png

Father.png

لینک به دیدگاه

Janson شکایت شما رد شد. دلیل: کار ممبر مورد نظر Warlord درست بوده است و استفاده از ماشین شخصی مجاز است.
Janson شکایت شما رد شد. دلیل: مدارک شما علیه ممبر Warlord کافی نمی باشد. 

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:    JaNSoN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:    .Warlord..png

• توضیحات:  با سلام.

1.این اقا بنده رو در چهارراه گشتن درحالی که دسته متوسط هستم !

2. این اقا به صورت اشتباه  چند بار گفت /sl و ایدی بنده رو نمی گفت.

3. وقتی که اقای MaMMaDSparow به ایشون گفت که عدد رو داره اشتباه میزنه باز هم اشتباه زدن

4. وقتی که ایشون درست زدن ایدی بنده ر. در /say بود و در /m نبود و طبقه گفته ی اقای Nervous فقط درصورتی باید حرف اف بی ای رو اجرا کنیم که یا در /m باشه یا در /s

5. وقتی که گفتم تا در /m نگی منم /sl رو نشون نمیدم میخوای وانتد بده بعد 2 تا وانتد دادن.

بنده 3 تا شکایت از ایشون کردم کسی نیست جواب بده ؟

• شاهد ها: MaMaDSPaRRoW.png

• مدرک/عکس یا فیلم:

ax2w_sa-mp-300.png

kevl_sa-mp-301.png

xlrv_sa-mp-302.png

52d5_.warlord..png

ویرایش شده توسط JanSoN

Father.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  JaNSoN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  .Warlord..png

• توضیحات: با سلام. بنده داشتم با دوستم __[zeu[s__ شوخی میکردم و با مشت زدن اهنگ میزدم و ایشون Duty هم نبود در حد 4 تا مشت زدم بعد دوستم گفت نزن. پس اگه باز میزدم این دوستم باید می بود که بهم وانتد میداد نه اقای اف بی ای .warlord. بعد به من وانتد دادند و دوستم هم غش کرد از خنده که فاز این اقا چی بوده... بعد میتونستن بگن تسلیم شم اما سریعا بنده رو کشتن و فرصت ندادن . بنده داشتم با دوستم ک خودشون پلیس هستند شوخی میکردم و فکر نمیکنم ربطی به اقای اف بی ای داشته باشه ؟ خود دوستم میتونست وانتد بده !!! این بچه بازیا واقعا عجیبه از ایشون...

• شاهد ها:   __Zeu%5BS%5D__.png

• مدرک/عکس یا فیلم

h5cl_sa-mp-317.png

dg5s_sa-mp-318.png

6hq_sa-mp-319.png

Father.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:   JaNSoN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  .Warlord..png 

• توضیحات:  سلام. این اقا دیگه شورش رو در اورده !!. دیگه جونم به لبم رسیده از دست این اقا و کاراشون.. لطفا این پست رو با دقت بررسی کنید 

1. این اقا در ساعت 11:59 در سیستم بنده. منو گشتن و گفتن /sl و بنده /sl رو همون لحظه زدم. برای دیدن گواهینامه حمل متریالس و بنده داشتم.

2. در ساعت 12 در سیستم بنده اقای sweet. گواهینامه حمل متریالس بنده رو گرفتند. و در همون لحظه اقای .warlord. گفتند /sl درحالی که 1 دقیقه پیش نشون داده بودم به ایشون.

3. از اقای sweet. پرسیدم چرا گواهینامه متریالس بنده رو گرفتی ؟ ایشون گفتند  FBI گفت گواهینامه ات رو بگیرم !!!!!!!

4. بنده چون 1 دقیقه قبل گواهینامه رو نشون داده بودم دیگر نشان ندادم و سریعا از اقای .sweet پرسیدم چه کسی بهت گفت sus کنی و گفتند .warlord.

5. بعد با اینکه بنده به ایشون گواهینامه رو نشون ندادم ایشون به بنده 4 وانتد دادند و تمامی متریالس هایه بنده رو گرفتند که 400 هزار تا بود.

6. حالا شما بگین... این دشمنی نیست ؟ این یعنی رعایت قانون ؟؟ ایشون به تنهایی گند زدن به بازیه بنده با این کاراشون و لیدر هیچ کاری نمیخواهد بکند ؟ 

7. چطور است که در بار قبلی که من به ایشون /sl رو نشون ندادم 2 وانتد دادند اما این بار که نشون ندادم 4 وانتد ؟

8. در اسکرین شماره 5 میبینین که ایشون به بنده میگن : با بد کسی در افتادی

9. و در اسکرین شماره 6 میبینین که بار قبلی ایشون به علت نشون ندادن /sl 2 تا وانتد دادند و این دفعه....

10. ایشون اگر از فکشن اخراج نشند به این کاراشون ادامه خواهند داد تا اخر میزان پول بنده رو هم به 0 برسونن... تقاضای کیک شدن ایشون رو دارم. با تشکر

• شاهد ها:  خدا

• مدرک/عکس یا فیلم: 

wy1_sa-mp-333.png

7r68_sa-mp-334.png

inve_sa-mp-332.png

ymcl_sa-mp-336.png

g5bg_sa-mp-338.png

6u2a_sa-mp-303.png

Father.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۶/۸/۱۹ در 08:11، Example گفته است :

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ExamPle.png

• توضیحات: با سلام و عرض ادب . بله همونطور که در تصاویر میبینید ایشون از رویه مسخره بازی از دستور هایه Tazer/ و Cuff/ و Hcu/ سوء استفاده میکنن و میخندن ( D: ) ازتون درخواست دارم به شدت رسیدگی کنین و به ایشون اخطار فکشن بدید . با تشکر . یا حق

• شاهد ها: اگه لازم باشه فیلم رو هم قرار میدم

• مدرک/عکس یا فیلم: gta_sa_2017_11_10_05_19_31_508.jpghttp://s8.picofile.com/file/8311441150/gta_sa_2017_11_10_05_19_09_575.jpg 

بررسی نشد؟!!

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: saeed_Alpha.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5BP%5Drincess.png

• توضیحات: با سلام من گان داشتم سوار ماشین شدم این دوستمون اومد car jacker  کرد بعد Take  کرد تو فیلم معلومه

• شاهد ها: خدا

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s8.picofile.com/file/8312019842/avc_gta_sa_2017_03_13_21_37_21_303.mp4.html

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: AterThiN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Jason_.png

• توضیحات: وانتد دادن اشتباه

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s9.picofile.com/file/8312104176/sa_mp_171.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:   JaNSoN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  GhosTMaN.png

• توضیحات:  با سلام د درود خدمت لیدر محترم. من یک گله زیادی از ساب لیدرتون در نحوه تست گیری دارم. ایشون وقتی نمیخواد کسی بیاد تو فکشن به هر نحوی تلاش می کنند پلیر رو رد کنند و سوالاتی می کنند که اصلا در فوروم ذکر نشده است. خوب مطلب اول

1. ایشون سوال پرسیدند جریمه سو استفاده از مای رفرال چیست ؟ خوب اگر در بن هیستوری بنده نگاهی بندازین میبینین به خاطر همین موضوع بن شدم در سال 2015 و اکانتی اصلی Sasueke بود که واسه همیشه بن شد و این اکانت که مولتی بود 5 روز بن شد. و من این مورد رو به ایشون گفتم و /av دریافت کردم ( اون موقع لول اکانت اصلی 9 و این اکانت 7 بود ) که یکیش برای برادرم بود و یکیش خودم.

2. ایشون در سوال 4 پرسیدند جریمه توهین در /ad که در فوروم نوشته توهین در /ad از 1 تا 30 روز بن داره اما ایشون گفتند از kick تا 30 روز که پس باید میپرسیدن /ad اشتباه جریمه اش چیه نه توهین در /ad و ایشون /av دوم رو دادند.

5. توهین در چت هایی که برای تمام بازیکنان قابل دیدن است. (ad، /live، /news، /gov، /e/، ...)

محرومیت 1 تا 30 روز. (بسته به شدت توهین)

3.  ایشون در سوال شماره 7 پرسیدن که ماشین های رنک 1 تا 5 رو نام ببر ! در حالی که من هیچوقت و هیچوقت در فکشن پلیس نبودم و اسماشو بلد نیستم و بر اساس چیزی که در سایت زده عکسشونه که من میتونم تشخیص بدم و وقتی اسمش رو یاد میگیرم که وارد فکشن شم. وقتی خواستم در فکشن دسته متوسط برم لیدر محترم گفتن ماشین های رنک 1 تا 5  رو تیر بزن بهشون مصلا گفت رنک 3 ! و من تیر زدم و نشون دادم و اصلا اسم مطرح نبود چون در سایت اسم نیست.  و av سوم رو دریافت کردم

4. ایشون سوالی رو پرسیدن که حتی ممبر های لول 3 فکشنشونم نتونستن جواب بدن ! پرسیدن cmd دسبند زدن کسایی که سوار ماشین نیستن چیه !!!! علاقه مندم بدونم در کجایه فوروم اینو نوشته ؟ و وقتی اینو گفتم ایشون فقط گفتن در فوروم نوشته بدون هیچ مدرکی ! حالا به هر ضربو زوری بود جواب دادم بعد ایشون سوالو ادامه دادند و گفتن خوب حالا چطوری دسنبند باز کنیم ؟؟ هرکی در نگاه اول که اینو میخونه میگه خوب معلومه /uncuff. من این. گفتم و غلط بود و جواب میشد /hucu که در تمامی دوران که سمپ بازی میکنم این رو ندیده بودم !

5. بنده سخت ترین سوالات ایشون رو جواب دادم ( که در فوروم بود ) اما این سوالاتی که تعداد محدودی جوابش رو میدونن رو بلد نبودم.  بنده 1 هفته روزی 3 بار فوروم رو خوندم از کارو زندگی افتادم و در اخر ایشون میاد از ذهن خودشون سوال میده نه از سایت. اسکرین ها از چت لوگ هستش اگر حتی 1 کلمه از حرف های بنده دروغ بود میتونن اقای ghostman اسکرین های خودشون رو بدن

6. از لیدر محترم درخواست دارم از بنده دوباره ( خود لیدر محترم ) تست بگیرن و اونجا بتونم خودم رو ثابت کنم.  و این همه زحمتی که کشیدم هدر نره.

• شاهد ها:   -

• مدرک/عکس یا فیلم: 

j4t_ghostman1.png

cqfz_ghostman2.png

2mp1_ghostman3.png

4pd2_ghostman4.png

t5f_ghostman5.png

Father.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

BlueOut.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

PoweR_.png

• توضیحات: با سلام بند 3 وانتد داشتم با هلیکوپتر بودم که ایشون با وسیله شخصی امدن به من اخطار دادن و بعدشم وانتد دادن کجایه قوانین نوشته میشه با وسیلیه شخصی میشه اخطار داد اگه اینجوری باشه دیگه کسی با ماشین های پلیس نمیاد دنبال وانتد همه با ماشین های خودشون میدن وانتد میگیرن لطفا رسیدگی کنید

• مدرک/عکس یا فیلم: 
gta_sa_2017_11_24_14_43_07_837.jpg

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 
BlueOut.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 
Nina.png

• توضیحات: با سلام ایشون به من وانتد حمل اسلحه دادن میشه مدرک فریسک ایشونو ببینیم ؟ ایشون بدون فریسک کردن وانتد دادن میگن چون تو دستون اسلح دیدیم شاید من اسله رو بعد این که شما دیدین انداختم اگر اینجوری بود دیگه دستور فریسک رو برای چی برای اف بی ای گذاشتن؟ یعنی چون اسحه دستش دیدی باید وانتد بدی و از لیدر محترم خواهش میکنم تویه قوانین اگر چنین قوانینی هست به منم نشون بدین که بخونم یاد بگیرم 

• مدرک/عکس یا فیلم: 
gta_sa_2017_11_24_14_37_56_804.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...