رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد مزاحمت-Radikal

PabloEscobar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SaliMaroni.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%5BR%5DADIKAL.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: بنده زمانی که این پلیر در هیتمن بود هم به دلیل ایجاد مزاحمت شکایت کردم ، مدارکش در گزارش اعضای اون اقلیت موجوده ، و احتمالا به دلیل فشاری که بابت اون گزارش متحمل شده بود ،تصمیم به ایجاد مزاحمت گرفت

همونطور که مشخصه سرویس تاکسی داد و ازون بالا شروع به تیراندازی کرد ، بنده بعد از کشته شدن دور زدم و از پشت رفتم سراغش که مشخصه به بقیه پلیرها هم تیر اندازی میکنه و صدای تیرش و همچنین آتش تفنگش تو دایره قرمز رنگ مشخصه

درخواست دارم این پلیر طبق قوانین یک وارن دریافت کنه با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 

فیلم کشتن من

فیلم مزاحمت برای بقیه

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچنین قبل از اینکه برای من ایجاد مزاحمت کنه ، تا خانه 392 رسوندمش و وقتی دیدم پیاده نمیشه و بمن گفت "چاقال" از دستور eject/ استفاده کردم

مدرک

سپس تفنگ Combat Shotgun رو ساخت تا به من تیر بزنه ، ولی وقتی دید من در رفتم بلافاصله سرویس تاکسی داد که در عکس مشخصه و من هم میدونستم قصدش چیه برای همین whokill/ رو زدم که بی ثمر بود و در چت باکس نشون نداد که این پلیر من رو کشته

مدرک

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @SaliMaroni.

شکایت شما پذیرفته شد اما ، در رابطه با ایجاد مزاحمت این بازیکن باید همون لحظه از Report/ استفاده کنید و از بابت توهین ، این بازیکن به مدت 1 روز از سرور محروم شد ، سربلند باشید.

+بسته شد.

ویرایش شده توسط FerDinaND

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...