رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست گرفتن از هم کلن خودش فقط/AlwayS

Woodi

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WooDi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AlwayS.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: الله 

• توضیحات: با سلام و احترام این لیدر عزیزمون که موقع الویت بندیی و تست گرفتن این دوستمون فقط از ازی کلن خود شون گرفت یعنی کلن M2Sواز مبرایی که توی اولویت بندی بودن تست نه گرفت فقط از همون کلن امتوس گاد داداشمون الان باید نفر 13یا12بود که نفر اول بوده بخاطر چیی چون لیدر کلن هسته کیشیدش بالا واون ترفیی ام که ازمن پاین تر بود اونم توی همون کلن بوده نفر 33هم بوده که 13تا پاین تر ازمن گرفته بود بهش تو بازیی هم زنگ زدم گفت نبت نه شده بعد شکایت کردم ایشون منو گفت شکایت پس بگیر تست رو می گیرم من گفتم نه بعد دیدم رفیقم زنگ زد گفت بورو شکایت پس بگیر گناه داره منم گرفتم وگفتم تستم بگیر باز بهانه در کرد گفت ساعت 10شب و ساعت 10زنگش زدم گفت بور بابا شکایت کردی تست نمی گیرم داخل فورم بقه پستام فرستادم لطفاً رسیدگی کنید بعد یک چیزی یاد گرفته به ادمین گفتم 2افلاین بودین بااینکه من هر روز آنلاین هستم بعد می فت برم بعدیی می رفت از هم کلن نیاش می گرفت لطفاً بگین تمام مدارک کلن M2Sرو از مبراش که تست گرفته بفرست سپاس گذارم لطفاً رسیدگی مثولین عزیز خواهس می کنم اینایی که بلد نیستن لیدریی کنن نیارین تورو قران لطفاً رسیدگی کنید باتشکر Woodi

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://uplod.ir/wvxk6q25ja99/IMG_۲۰۲۴۰۸۲۲_۲۰۱۲۴۷.jpg.htm

https://uplod.ir/7ceqkovln3oa/IMG_۲۰۲۴۰۸۲۲_۲۰۱۱۵۵.jpg.htm

• هاها 1

⚔️🛡️⚔️                                                  AghaAbolfazl.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم 
شکایت شما رد / تایید شد
زیرا راجب این موضوع پیگیری شده و شما هم راجب خودتون شکایت پس گرفتید
پس نمیتونین راجب اون موضوع شکایت کنید
به هر حال ما اقدام لازم انجام میدیم
موفق باشید
بسته شد.

Mamad.png
 ما از آن  پاک دلانیم که زکس کینه نداریم 
همه شهر دشمن یک دوست نداریم☠️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...