رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

خارج شدن از Map هنگام Spawnchange

NickeL

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

NickeL.png

- توضیح کامل باگ:

با سلام، بنده در اقلیت خبر نگار هستم. زمانی که Spawnchange میکنم و محل Spawn خود را روی Main HQ تنظیم میکنم، زمان Spawn شدن پس از چند ثانیه از Map خارج شده و از آسمان به داخل آب پرتاب میشوم. اما میتوانم News های خود را ارسال کنم. ضمنا حتما باید پس از چند مرتبه خود را در آب غرق کنم و بکشم تا بتوانم به بازی ادامه دهم و در Map باقی بمانم! همانطور که در لینک عکس قابل مشاهده است بنده پس 1 بار خود کشی دوباره از Map خارج شدم. 

این باگ پس از آپدیت جدید سرور ایجاد شده و Main HQ قدیمی این اقلیت این مشکل را دارا نبود.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

https://uploadkon.ir/uploads/ceb520_24agsa-mp-2024-08-17-19-22-38-226191659.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):‌ ‌

وارد اقلیت خبر نگار شده و Spawnchange خود را از روی House بر روی Main HQ قرار دهید. حالا Relog کنید و پس از چند ثانیه از Map خارج شوید! 

ویرایش شده توسط NickeL
ضمنا فرقی در اینکه با لانچر یا AG.SAMP لاگین کنید وجود ندارد. اما در AG.SAMP این باگ رایج تر است.

NickeL.png

6c7018_24dorcci-%D8%AF%D9%88%D8%B1%DA%86

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مپ قبلی از خود بازی بود ولی مپ جدید به اینترنت وابسته هست

پس مشکل از اینترنت هست و کند عمل میکنه که باعث میشه دیر لود بشه

پیشنهاد میشه که اینترنت قوی استفاده کنید چون این مورد گزارش تکراری هست و دولوپر ها ممکنه این باگ رو درست کنند

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود، این مورد باگ نیست.

همچنین تاخیر هایی که به آنها اشاره کردید به دلیل نوسانات شبکه (از سمت شما، یا سرور) ممکن است رخ دهد و طبیعی است.

• دوست دارم که 1

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...