رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بستن هلپمی_Tankebipelak

TheParsa

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheParsa.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TankeBiPelak.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: --------------

• توضیحات: سلام. 

من هلپمی میدادم و دوبار روی ایشون اقای Tankebipelak افتاد من با اول که اصلا به سوال من جواب ندادند و هلپمی را بستند بدون اینکه از من بپرسند که سوالی دارید یا نه. 

بار دوم جواب دادند ولی من یک سوال دیگر هم داشتم که اگر که بخواهیم پلاک گلدی ماشین رو عوض کنیم گزینه ای هم میاره که متن پلاک را عوض کنیم یا نه. 

که ایشون باز هم بدون اینکه بپرسند سوالی دارید یا نه هلپمی را بست. 

و جواب کامل میشد Colored vehicle plate که ایشون جواب نا کامل دادند گفتند Colored vehicle که من گیج شدم که کدام گزینه هست و خواستم بپرسم منظورتون با Colored vehicle plate هست که هلپ می را بست و اطلاعات غلط به من دادند. 

من بار اول Record نبودم و صحنه را نگرفتم. 

• مدارک (فیلم یا عکس): https://uploadkon.ir/uploads/a9f918_24Screen-Recording-20240818-131631-AGSA.mp4

ویرایش شده توسط TheParsa
  • هاها 1

4d4520_2434a505-24a13614-24AdmBoT-Cover.

TheParsa.png

4d4520_2434a505-24a13614-24AdmBoT-Cover.

7bb728_24InShot-20240828-130117050.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی نسبتاً محترم؛ 

شما با اینکه از جواب سوال خود مطلع بودید باز هم از دستور /Helpme استفاده کردید و در آن زمان هم تعداد کمی از هلپرا /SAR بودن که تیکت شما دوبار برای بنده باز شد، وظیفه‌ی هلپر تا همون /Shop بوده، چیزی هم داخل /Shop شبیه Colored Vehicle نیست که بخاطر نذاشتن یک Plate شما گیج بشید، لطفا الکی جو سازی نکنید

موفق باشید

• دوست دارم که 1
  • هاها 3

فدایی تانکِ بی پِلاکِه، لاتِ بی کِتابِه، یِه دینِ کامِل

TankeBiPelak.png

لینک به دیدگاه

درود

شکایت شما بابت جواب اشتباه رد شد جواب هلپر صحیح بوده و جواب مشابهی داخل Shop/ وجود نداشت که شمارو به اشتباه بندازه.

اما در ادامه ی شکایت همونطور که خودتونم اشاره کردید بخاطر بستن هلپمی بدون پرسیدن "آیا سوال دیگری ندارید" هلپر مورد نظر اخطارات لازمه رو دریافت خواهد کرد.

+بسته شد.

ویرایش شده توسط Roya
لینک به دیدگاه

• Roya موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...