رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

داوری یکطرفه لیدر PD - Sauron

Shawyan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SHayAnb.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .SauRoN..png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: bigrober.pngrezaomrani.png

• توضیحات: 

من و @bigrober (برادرم )  چندین شکایت از افسر های PD داشتیم ! در عین اینکه این شکایت ها با قوانین مطابقت داشتن ولی لیدر محترم موارد رو کاملا یکطرفه در نظر میگیرن و رد میکنن ! من از این نا داوری ایشون شکایت دارم ! 

براتون چندتا از شکایت های خودم و @bigrober رو میدم تا  قضاوت کنید !! (البته این هم ذکر کنم من هرچی در دفاع از صحبت های ایشون پست کردم پاک شد ! ) 

1 - شکایت از وانتد بی مورد :  

همونطور که میبینید طبق قوانین  PD   :   

نقل قول

- زمانی که فردی با ماشینی بدون دلیل موجه در وسط خیابان ایستاده بود، به او با mv/ اخطار دهید تا در بغل خیابان پارک کند نه در وسط (یا حرکت کند و برود). (3 بار mv/ دهید با فاصله هر کدام 3 ثانیه و در صورت گوش نکردن 2 عدد درجه تحت تعقیب به دلیل Ignoring Cop به او بدهید)

در شکایت بالا ، پلیر در وسط خیابان نبوده !  و طبق قوانین افسر حق وانتد و اخطار نداشته ولی لیدر میگن کار ایشون درست بوده و شکایت رو رد کردن ! 

2 - شکایت از none-rp افسر 

خوده بنده رفته بودم جت بردارم ، که افسر با جت دیگه جلویه اشیانه واسادن و هرچی من w میزدم ایشون هم میزدن و نزاشتن بیام بیرون تا اینکه جت hp کم شد و باعث شد من کیل بشم ! در مدرک واضحه که ایشون جلویه من واسادن  و نمیزارن بیام بیرون و در timestamps هم زمان ها کاملا مشخصه ولی لیدر محترم به دلیل کافی نبودن مدرک شکایت رو رد میکنن -- در ضمن همین افسر در شکایت دیگر @bigrober همین حرکت رو دوباره تکرار کردن (فیلم موجوده  ) ولی با این تفاوت ک کسی در جت اون یکی نبود - (دلیل کار ایشون هم اینکه نزارن کسانی ک وانتد دارن فرار کنن با جت ! ) 

این امر با شبیه سازی کاملا قابل اجرا هست و میتونم ثابت کنم . 

لینک شکایت با فیلم کاملا واضح :  

شکایت بعدی از توهین و تمسخر توسط افسر هست ! بعد اینکه ایشون  من رو کیل دادن گفتن بخواب و خندیدن  این الان مسخره کردن افراد نیست پس چیه ؟  

نقل قول

تمسخر، بی احترامی و موارد این چنینی (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn).

تمامی موارد رو اگر کامل مشاهده کنید کاملا مطابق قوانین و درست هستن ! نمیدونم ایشون چطور موارد رو میکنن  و کاملا طرف افسرشون رو میگیرن - ممنون میشم رسیدگی بشه .

• مدارک (فیلم یا عکس): در بالا داده شده 

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز

راجب شکایت شما باید چند نکته نیز گفته شود.

1. شما گفتید وانتد بی مورد که این شکایت توسط لیدر قبلی پاسخ داده شده بود.

2. این که با جت جلوی کسی باشید Non-rp حساب نمیشه

3. کلمه "بخواب" توهین حساب نمیشود.

نکته: من هیچ وقت به تنهایی شکایت را قضاوت نمی کنم برای این کار از افرادی کمک میگیرم و ان ها نیز قضاوت بنده رو تایید کردند.

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

Mohammad.png

Magnito.png

(( یا حق ))

ویرایش شده توسط Sauron
  • دوست دارم که 2

When enough people make false promises words stop meaning anything

Then there is are no more answers

Only better & better lies

AraGorN.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sauron گفته است:

1. شما گفتید وانتد بی مورد که این شکایت توسط لیدر قبلی پاسخ داده شده بود.

خب ایشون هم اشتباه جواب دادن ! به همین خاطر من خواستم درست بررسی کنید ! من میگم پلیر تو خیابون نبوده ، چطور شما میگید کار افسر درسته  ؟! 

2. این که با جت جلوی کسی باشید Non-rp حساب نمیشه

اینکه با جت جلو کسی واسی none-rp حساب نمیشه ! اما اینکه از عمد - و قصد جلو کسی واسی و w هم فشار بدی تا جتش بترکه و کیل بشه none-rp حساب میشه ، درست میگم ؟ 

3. کلمه "بخواب" توهین حساب نمیشود.

تمسخر هم حساب نمیشه ؟  

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

http://s8.picofile.com/file/8332010768/avc_gta_sa_2018_07_17_14_43_39_301.mp4.html

این فیلم رو بررسی کنید ! کامل کارایشون به این صورت بود ک شبیه سازی کردم 

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...