رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ بیمه ماشین

DoNaLd

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: ArLo.png

- توضیح کامل باگ: با سلام این باگ اینطوریه که بدون ترکیدن ماشین بیمه ازش کم میشه.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 1-با ماشین برین داخل آب جوری که بتونید دوباره هلش بدید بیاد بیرون (موتور روشن باشه)

2-موتور ماشین که خاموش شد، پیاده بشید ماشین رو هل بدید بیاد بیرون از آب و سوارش بشید موتور رو روشن کنید.

3-میبینید که بیمه ازش کم شده. (این حالت برام پیش اومد، وارد interior شدم و با /G بیمه خریدم، اومدم دیدم Respawn شده!! )

ArLo.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پارسا جان وقتی بردیش تو آب Positionش تو آب با سرور Sync شده و وقتی هلش می‌دی انگار داری هیچ کاری انجام نمیدی (این قابلیت رو گذاشتن به این دلیل که اگه کسی تو ماشین نباشه و بهش آسیب بزنیم از HPش کم نشه)

Dream as if you’ll live forever, live as if you’ll die today

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، AdmBoT گفته است:

پارسا جان وقتی بردیش تو آب Positionش تو آب با سرور Sync شده و وقتی هلش می‌دی انگار داری هیچ کاری انجام نمیدی (این قابلیت رو گذاشتن به این دلیل که اگه کسی تو ماشین نباشه و بهش آسیب بزنیم از HPش کم نشه)

عزیزم بحث بعد هل دادن و سوار شدن به ماشینه! اگه اینطوریه ماشین همون لحظه باید Despawn بشه و نشه داخلش سوار شد. بعد اینکه سوار میشی برو داخل یه بیز ماشینتو بیرون بیز بزار. داخل بیز براش بیمه بخر بیای بیرون میبینی ماشینت Despawn شده

ArLo.png

لینک به دیدگاه

سلام پارسا جان برای بیمه تنها نیست برا کلیه ماشین هاست من دیشب با ماشین اقلیت رفتم تو اومدم بیرون پیاده شدم بعد 10 ثانیه Respawn شد😂

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، DoNaLd گفته است:

عزیزم بحث بعد هل دادن و سوار شدن به ماشینه! اگه اینطوریه ماشین همون لحظه باید Despawn بشه و نشه داخلش سوار شد. بعد اینکه سوار میشی برو داخل یه بیز ماشینتو بیرون بیز بزار. داخل بیز براش بیمه بخر بیای بیرون میبینی ماشینت Despawn شده

آها معذرت می‌خوام اشتباه متوجه شدم

در اصل باید با رفتن بیمه وسیله نقلیه، مستقیماً Despawn بشه یا به حالت Unsync در بیاد که با یک بار تلاش برای نشستن در آن (به عنوان Driver یا Passenger) ارور This vehicle isn't synced from server رو بده و از بین بره

• دوست دارم که 1

Dream as if you’ll live forever, live as if you’ll die today

لینک به دیدگاه

اره این قسمتش خیلی دور از واقعیت میشه و باید درستش کنن و یه ذره به واقعیت هم نزدیک تر بشه

4d4520_2434a505-24a13614-24AdmBoT-Cover.

TheParsa.png

4d4520_2434a505-24a13614-24AdmBoT-Cover.

7bb728_24InShot-20240828-130117050.jpg

لینک به دیدگاه

(+)

6 ساعت قبل، DoNaLd گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: ArLo.png

- توضیح کامل باگ: با سلام این باگ اینطوریه که بدون ترکیدن ماشین بیمه ازش کم میشه.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 1-با ماشین برین داخل آب جوری که بتونید دوباره هلش بدید بیاد بیرون (موتور روشن باشه)

2-موتور ماشین که خاموش شد، پیاده بشید ماشین رو هل بدید بیاد بیرون از آب و سوارش بشید موتور رو روشن کنید.

3-میبینید که بیمه ازش کم شده. (این حالت برام پیش اومد، وارد interior شدم و با /G بیمه خریدم، اومدم دیدم Respawn شده!! )

Michael.png

ME.OW.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، LordMeysam گفته است:

سلام پارسا جان برای بیمه تنها نیست برا کلیه ماشین هاست من دیشب با ماشین اقلیت رفتم تو اومدم بیرون پیاده شدم بعد 10 ثانیه Respawn شد😂

دقیقا

ArLo.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود، این مورد باگ نیست.

این سیستم به منظور جلوگیری از برخی سواستفاده ها اینگونه طراحی شده،

و موقتا با توجه به محدودیت های کنونی امکان بهبود بیشتر این سیستم وجود ندارد.

• دوست دارم که 1

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...