رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر taxi

2yrgbn34nhdfcghHDFDV

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 2yrgbn34nhdfcghHDFDV.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XFactor.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: aria.ghadiri.pngehsannopo.pngMeHDiShoNaM.png

• توضیحات:

با عرض سلام 

من در ساعته 11:50 که در ساعت 12:00 meeting  بود راهی HQ TAXI LV شودم در بین مسیر در F/ پرسیدم که چه کسی در HQ  هست MeHDiShoNam اعلام کرد که من در hq هستم و من گفتم که الان می ایم در مسیر aria.ghadiri را دیدم و به او گفتم سوار شو می برمت که ehsannopo  اعلام کرد من اریا را میبرم منم به تنهایی راهی HQ LV  شدم در مسیر تقریبا ساعت حدودی 11:53 بود که برق محل زندگیم رفت و تنها نت مورد استفاده من wifi است قطع شد و تا 14:30 برق وصل نشود منم هیچ راه ارتباطی با فروم نداشتم.

و وقتی وارد اکانتم شدم دیدم fw  را گرفتم و خبری از حقوقم نیست 

آیا مقصر من هستم که برق ایران دائما قطع و وصل میشود؟  آیا حق من بعد از این اتفاق این بوده؟  آیا من که یک هفته تلاش کردم و 216 گزارش سالم دادم نباید هیچ حقوقی در یافت کنم؟

من درخواست پیگیری این موضوع را دارم 

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم 

شما برای دریافت حقوق باید به میتینگ هفته بیاین و فکر نکنم  مشکلی در روند کاری بنده وجود داشته باشه.

باتشکر موفق باشین.

• هاها 1

XFaCToR.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کار لیدر مورد نظر درست بوده و اطلاعی راجع به قطعی برق شما نداشتند و شکایت شما رد شد.

با این حال جهت برسی و حل مشکل و پاک شدن FW و دریافت حقوق خود در بازی از دستور /Report استفاده کنید.

+ بسته شد

Arian.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...