رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیل دادن بی دلیل در اونت | SeyedErfan

Jackson

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Jacop.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SeyedErfan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام. ایشون در اونت بنده رو بی دلیل کیل دادن و احساس میکنم میخواستن کس دیگه ای رو برنده کنن. درخواست فیلم اونت رو دارم و دلیل ایشون برای کیل دادن بنده چی بود؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 435721_24AG-SA-0024.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود مدارک خدمت ادمین مربوطه ارسال میشه. و اینکه من وقتی جوین رو باز کردم و بستم قبل از شروع کردن به همه گفتم که اگه کسی توهین یا مسخره کنه کیل میدم ونمیدونم تویه رکورد افتاده یا نه چون صدای من تو رکورد نیست و اینکه من کلی شاهد دارم تویه اونت خیلی ازونایی که join دادن میدونن گه من همچین حرفی زدم و حتا هلپره های اونت مثلCarios وLiFT شاهدن. مدرک ارسال شد

برای Neverlose فرستاده شد

دعاتون ‍قوی ، ‍مُحتوا ‍ضعیف...!️

SeyedErfan.png

c63706_24InShot-۲۰۲۴۰۵۰۶-۲۰۵۷۲۷۲۲۵.jpg

لینک به دیدگاه

حرفتو با مدرک اثبات کن برادر. کدام توهین؟ کدام بی احترامی؟
باز هم تاکید میکنم احساس میکنم ایشون میخواستن کس دیگه ای رو برنده کنن و در اونت ناعدالتی رخ داده . درخواست دارم طبق قوانین با ایشون برخورد بشه با تشکر از ادمین محترم.

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Jackson گفته است:

حرفتو با مدرک اثبات کن برادر. کدام توهین؟ کدام بی احترامی؟
باز هم تاکید میکنم احساس میکنم ایشون میخواستن کس دیگه ای رو برنده کنن و در اونت ناعدالتی رخ داده . درخواست دارم طبق قوانین با ایشون برخورد بشه با تشکر از ادمین محترم.

من از امد نمیخواسم کسی برنده شن اگه اینجور که تو میگی ثابت کن احساس مهم نیست اگه احساس مهم نبود که من الان داشتم ۱۰۰ تا اونته دیگه میزاشتم. با منطق صحبت کن نه با درغویی و فریب.

SeyedErfan.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی عریزم شکایت شما در حال برسی می باشد @SeyedErfanمدارک را تا 24 ساعت اینده برای بنده یا @Neverloseعزیز ارسال کنید

Be the one that nobody‌ thought you could be

💀

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Abys گفته است:

سلام خدمت شاکی عریزم شکایت شما در حال برسی می باشد @SeyedErfanمدارک را تا 24 ساعت اینده برای بنده یا @Neverloseعزیز ارسال کنید

برای Neverlose ارسال شد

SeyedErfan.png

لینک به دیدگاه

در دست بررسی...

تو اگه ما نباشیم...

جَلد می شی مثل کفتر،

یعنی آخراشه گند زدی دم رفتن

رو اسمت می خوره یه ضربدر

تو اگه ما نباشیم یعنی اخراجی.

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما شاکی عزیز @Jackson

شکایت شما رد شد

مدارک شما کافی نیست، شما باید از اینکه دستور [Event/] رو زده بودید مدرک ارسال می‌کردید

+ بسته شد.

لینک به دیدگاه

• Fayez موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...