رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Warn الکی

Tornaaado

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amin202.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SepehrHSM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: کل سرور

• توضیحات: بنده یه /ad ارسال کردم ، اول که شاکی هستم چون چرا اگه تبلیغ بنده غلط بوده ، تبلیغ رو حذف نکردید که حداقل بدونم درستش کنم

بعدشم ، این اولین /ad من بود توی کل امروز ، از هر هلپر و ادمینی که پرسیدم گفتن مجازات این تبلیغ کیک از سرور بوده و در صورت تکرار همین اشتباه شده یک اخطار دریافت میکنید، والله من موندم اولین تبلیغ یه نفر توی روز چرا باید هم مجازات kick و هم warn داشته باشه ؟

از ادمین مورد نظر تقاضای دلیل و ارائه مدرک هستم ، بعد از این که توی سرور لاگین کردم ، دیدم که آقای M[o]si و sepehrHSM دارن با هم حرف میزنن ، بعد از اون بنده اخطار دریافت کردم .

متن تبلیغ بنده : 

Mosi For sell.

لطفا رسیدگی کنید که عده ای از مقامشون دارن سوء استفاده میکنن!

• مدارک (فیلم یا عکس): Capture.PNG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 دقیقه قبل، Tornaaado گفته است:

تبلیغ رو حذف نکردید که حداقل بدونم درستش کنم

مرسی از اینکه خودتون جزئیات رو فرمودید، این تبلیغ رو با هر عقلی حساب کنی کاملا توهین به اون شخص حساب میشه. (از این در تعجب هستم که چرا خودتون اینو نمیدونستید)

اطلاعیه‌ها و تبلیغات عمومی (ad/):

موارد غیرمجاز (مجازات: Kick):
- استفاده از نام بازیکنان بدون کسب اجازه از آنها.
- برگزاری مسابقات.
- استفاده از شکلک‌ها (مانند: ":D"، ":))"، ":|"، ...)، کلمات مختصر (مانند: mat, inf, fs و ...) و استفاده بیش از حد از نشانه‌های نگارشی (مانند: !!!!!!!!!!!).
- Caps Lock بیش از حد.
- تبلیغات ساختگی و آزاردهنده.
- تماس گرفتن شخصی با بازیکنان.
- ترویج کانال‌ها یا لینک‌هایی که متعلق به خود سرور نیستند (مانند تبلیغات برخورد خواهد شد).
- پیدا کردن دوست.
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...).
- التماس کردن.

در صورت تکرار مستقیماً مجازات فرد اخطار خواهد بود.

در اینجا حرف شما درسته، اول کیک سپس اخطار.

اما...

و. چت‌های عمومی

چت‌های عمومی چت‌هایی هستند که توسط عمده بازیکنان قابل مشاهده هستند (مانند /ad، /live، /e، /news، /gov و...).
استفاده از کلمات ناپسند در این چت‌ها ممنوع (مجازات: اخطار) و در صورت توهین با شدت زیاد (مجازات: 3 روز محرومیت) است.

امید است با مطالعه کامل قوانین سرور، از بازی کردن در سرور لذت کامل را ببرید.

• دوست دارم که 4
  • هاها 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

میشه شما بفرمایید در جمله ی ( Mosi For Sell ) چه کلمه ی نا پسندی بیان شده؟
@Bihan کاملا بستگی به ذهن فرد داره که چجوری نگاه کنه متاسفم براتون.

لینک به دیدگاه

پس بگذارید اینطوری بگم، در بازی کالا و یا آیتمی به نام "Mosi" نداریم، و کاملا واضح هست شما به این شخص بعنوان یک کالا و یا آیتم قابل تبادل در بازی نگاه میکنید که یک نوع توهین شدت پایین محسوب میشه!

و بنده نیز برای شما متاسف هستم که به افراد بعنوان یک کالا و یا آیتم درون بازی نگاه میکنید!

GLHF

• هاها 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

تاسف شما برای من فایده ای نداره!

شما میتونستید درست و طبق قانون عمل کنید ، توهین شدت پایین مجازات متفاوتی از Warn داره 

بنده از شما واکنشی نخواستم که جواب میدید .

امیدوارم مدیریت خودشون مشاهده کنن.

کسی که قانون رو بلد نیست باید یاد بگیره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...