رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تبلیغات-AlFeReDo

Lammar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Lammar.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AlFeReDo.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل:--

• توضیحات: با سلام و درود خدمت اقای @rezamohebbi و شما ادمین عزیز. ایشون یک برنامه رو داخل چت نوشتند و میخواستن من رو به این برنامه دعوت کنند. لطفا سریع تر پیگیری شه. 

• مدارک (فیلم یا عکس):a4af17_24AG-SA-0000.jpg

• چی چی 1

:MyAcconts

202417_24669c18-24e0a516-245799074598252

Lammar.png

Faild.png

Profile.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

22 دقیقه قبل، Lammar گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Lammar.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AlFeReDo.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل:--

• توضیحات: با سلام و درود خدمت اقای @rezamohebbi و شما ادمین عزیز. ایشون یک برنامه رو داخل چت نوشتند و میخواستن من رو به این برنامه دعوت کنند. لطفا سریع تر پیگیری شه. 

• مدارک (فیلم یا عکس):a4af17_24AG-SA-0000.jpg

سلام خدمت ادمین های محترم . اقای Lammar  داخل چت نوشت که شهر عجیبیه دقیقا مثل میم های اینستاگرام . من هم حرف ایشون رو به تمسخر گرفتم و گفتم داداش اینستا داری؟ در جواب نوشت (Y) منم نوشتم اینا چیه اخه . ممنون میشم پیگیری کنید تا حق و نا حق نشه        با تشکر  ❤️

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد اون (Y) که گفتم Arqavan که مایکش هم توی عکس هست یک سوال از من پرسیده بود و من به اون جواب دادم و هنووز پیام شما را نخوانده بودم. 

با تشکر. 

:MyAcconts

Lammar.png

Faild.png

Profile.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Lammar

شکایت شما رد شد.

تبلیغی از طرف بازیکن مربوطه صورت نگرفته است, اسم بردن از شبکه های اجتماعی به تنهایی تبلیغات محسوب نمی شود و نخواهد شد.

نقل قول

تبلیغات:

شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌ هایی که ارتباطی با مجموعه آرساکیا گیم ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت)

شما مجاز به دادن آیپی/لینک/آیدی به سرور/گروه/کانال/صفحه ها در شبکه های اجتماعی (مثل تلگرام، تیم اسپیک، دیسکورد، چت روم و ...) نیستید، البته به اشتراک گذاشتن لینک سایت هایی که معروف هستند (مانند google.com، آپلود سنتر ها و ...) مشکلی ندارد. (مجازات: 14 روز محرومیت)

شما مجاز به اشتراک گذاری آیدی/شناسه خود در صفحه های مجازی میان 2 الی 3 نفر در بازی هستید و مجاز نیستید آیدی خود را در صفحه های شبکه اجتماعی میان تعداد زیادی از بازیکنان به اشتراک قرار دهید. (مجازات: 14 روز محرومیت)
در صورت تکرار موارد بالا، مجازات به محرومیت دائم افزایش می یابد. (ممکن است تمامی اکانت های شما هم به همراه اکانت اصلیتان محروم دائم شود)
مجازات حساب‌ های کاربری با سطح کمتر از 5 مستقیماً محرومیت دائم حساب کاربری خواهد بود.

+موفق باشید.

+بسته شد.

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه

• Martyn موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...