رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اکانت اصلیم خرابه!

PennyWise

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همگی! 

من چند ماهه که نیومدم سراغ اکانت اصلیم. وقتی اومدم میگه رمزت اشتباهه. نمیدونم چرا اینو میگه، من همیشه از یه پسورد برای رفتن به اکانت هام استفاده میکنم. الان با این اکانت اومدم که اکانت اصلیم رو برام درست کنید. اسم اکانت اصلیم IR_Gamer هستش. و در ضمن از روش ادمین jason استفاده کردم که میگفت: برو توی UCP و اکانت رو recovery کن. منم رفتم UCP و نام کاربری اکانت اصلی و رمزم رو وارد کردم میگه نام کاربری درست نیست ، پس ایمیلم رو وارد کردم و وارد شدم و بعد دقت کردم که با اکانت دومم یعنی این اکانت کنونی وارد شدم. انگار اکانت اصلیم به فراموشی سپرده شده. :| و در ضمن اینم بگم که پسوردم حرف توش نیست. پس تقصیر caps Lock نیست. اگه میشه کمکم کنید. ممنون میشم :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام!

@PennyWiseلطفا "عکس کوچک از اطلاعات کاربری" اکانت هاتونو بزارید تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم.

در در 7/2/2018 در 01:51، PennyWise گفته است:

منم رفتم UCP و نام کاربری اکانت اصلی و رمزم رو وارد کردم میگه نام کاربری درست نیست

به این قسمت برید [Arsacia account recovery]

مشخصات لازم رو وارد کنید:

Step_1.JPG

سپس ایمیل خودتونو چک کنید:

Step_2.JPG

در در 7/2/2018 در 01:51، PennyWise گفته است:

پس ایمیلم رو وارد کردم و وارد شدم و بعد دقت کردم که با اکانت دومم یعنی این اکانت کنونی وارد شدم. انگار اکانت اصلیم به فراموشی سپرده شده.

1. اکانتی کلا "به فراموشی سپرده نمیشه"

2. با ایمیل به هیچ وجه نمیتونید واردِ اکانتتون بشید. (چه UCP چه سرور)

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

از این روش شما استفاده کردم. میگه ایمیل یا نام کاربری شما غلط هستش ، ولی من هردو تا رو درست وارد کردم و مطمئن هم هستم. نمیدونم چرا اینطوریه؟ اگه میشه کمکم کنید. با تشکر! :(

لینک به دیدگاه

متاسفانه راه دیگه ای برای بازیابیِ اکانت وجود نداره.

شاید ایمیل دیگه ای استفاده کردید و شاید نام کاربری یا ایملیتونو غلط وارد میکنید، ایمیل دیگه ای رو امتحان کنید شاید درست بشه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط NavidSilent

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام به همگی من ماهان هستم. من اولین باری که وارد forum سدم نام کاربری خودم رو زدم و رمز ورود رو هم زدم ولی همه انا رو تو گوشیم زدم الان هم من میخوام وارد اقلیت بشم و میخوام برای گزارش کار با pc وارد forum بشم . ولی من نام کاربری نام کاربری و رمز ورود رو هرچی میزنم میگه رمز اشتباهه. من تاحالا یک بار پین و دو بار پسورد رو عوض کردم. و همه اونارو امتحان کردم ولی بازم میگه اشتباهه الان من باید چیکار کنم ؟؟ خواهش میکنم یک راهی رو بهم بگید.ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 7/15/2018 در 06:58، azaz0909 گفته است:

سلام به همگی من ماهان هستم. من اولین باری که وارد forum سدم نام کاربری خودم رو زدم و رمز ورود رو هم زدم ولی همه انا رو تو گوشیم زدم الان هم من میخوام وارد اقلیت بشم و میخوام برای گزارش کار با pc وارد forum بشم . ولی من نام کاربری نام کاربری و رمز ورود رو هرچی میزنم میگه رمز اشتباهه. من تاحالا یک بار پین و دو بار پسورد رو عوض کردم. و همه اونارو امتحان کردم ولی بازم میگه اشتباهه الان من باید چیکار کنم ؟؟ خواهش میکنم یک راهی رو بهم بگید.ممنون

با سلام

شما میتوانید با لینک زیر از طریقِ ایمیلِ وارد شده بر روی اکانتِ خود در فروم پسوردِ جدیدی برای اکانتتون وارد کنید.

نقل قول

Magnito.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...