رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در تست | Bogart

AmiRKomando

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Komando.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Bogart.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل:  -

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید 

من در حال تست دادن بودم ایشون سوالی از من پرسید که من دوتاشو درست گفتم و اومدم سومی رو جواب بدم گفت تایم تموم شده و 1Av داد با اینکه اگر سوالی بپرسی که 3گزینه داشته باشه و دوتاشو جواب درست بدی  0/5 Av. که بعد ادمین Dawn اومد درستش کرد. 

2- من دارم سوال جواب میدم و سوالی که از من پرسیده بلد نبودم و, 2Av داشتم و ایشون سر تست بی دلیل Reject داد و تست رو برد. 

3- اصلا من جواب سوال رو ندم لیدر باید به دلیل عدمه تمایل به تست رد کنه شاید من اون سوالو بلد نباشم با 2Av Reject کنی؟  

لطفا رسیدگی شه من درخواست تست دوباره رو دارم

با تشکر. 

• مدارک (فیلم یا عکس): برای ادمین مربوطه ارسال شد. 

• هاها 4
  • چی چی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 ساعت قبل، AmiRKomando گفته است:

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Komando.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Bogart.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل:  -

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید 

من در حال تست دادن بودم ایشون سوالی از من پرسید که من دوتاشو درست گفتم و اومدم سومی رو جواب بدم گفت تایم تموم شده و 1Av داد با اینکه اگر سوالی بپرسی که 3گزینه داشته باشه و دوتاشو جواب درست بدی  0/5 Av. که بعد ادمین Dawn اومد درستش کرد. 

2- من دارم سوال جواب میدم و سوالی که از من پرسیده بلد نبودم و, 2Av داشتم و ایشون سر تست بی دلیل Reject داد و تست رو برد. 

3- اصلا من جواب سوال رو ندم لیدر باید به دلیل عدمه تمایل به تست رد کنه شاید من اون سوالو بلد نباشم با 2Av Reject کنی؟  

لطفا رسیدگی شه من درخواست تست دوباره رو دارم

با تشکر. 

• مدارک (فیلم یا عکس): برای ادمین مربوطه ارسال شد. 

و بعدی قوانین جدید اضافه شده که با 2 تا Av. ریجکت میدید؟ 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم شکایت شما رد شد
اول از همه شما با ایشون تماس گرفتین که همون به تنهایی باعث رد شدن شما از تست میشد 
جهت رفع ابهام

تست رو با AV های داده

شده ادامه دادین, و در ثانیه های آخر Voice Record, که موجود هست به سوالات پرسیده شده جواب نخواهید داد و تست دوباره رو میخواهید

لیدر عزیز هم بهتون گفتن برایه ادامه تست گفتن جواب بدین وگرنه , رد میشید, باز روی حرفتون ایستادید که من به سوالات پاسخ نمیدم
موفق باشید 
بسته شد.

• دوست دارم که 2

Mamad.png
 ما از آن  پاک دلانیم که زکس کینه نداریم 
همه شهر دشمن یک دوست نداریم☠️

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...