رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Taligh الکی Kamyab

arcikagame

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

N4ji.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kamyab.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:هاستر بودم که بخاطر تانک اشتباهی انداختم دوباره میخاستم Dv کنم دیموت شدم که تقریباً 3 روز داشتم بنده اصلاً کاری نکردم پلیر ازیت نکردم که Taligh شم بنده تو cnn داشتم اد میزدم که کامیاب Kick بی دلیل کرد دوباره اومدم Cnn HWBAN کرد تا 10‌ دقیقه تو گیم نتونستم بیام بعد 10 دقیقه اومدم گیم دیدم Taligh بخاطر ازیت کردن پلیر ها  لطفاً پیگیری کنید ممنون میشم

ویرایش شده توسط arcikagame
  • چی چی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود

در مرحله‌ی اول بابت همکاری در آزار بازیکنان، کوبیدن به ماشین بازیکنان، تلپورت کردن کسی که وانتد داشت به صورت متعدد؛ 5 روز از روزهای هاستری ایشان کم شد.

در مرحله‌ی بعدی با وجود اخطارهای لازم در حالی که 3 روز از روزهای هاستری باقی مانده بود، با گفتن این جمله: «3 روز از هاستریم مونده میخوام برم کرم بریزم» تانک Spawn کردید 🤔 این یعنی اشتباهی تانک ننداختید! برای جلوگیری از خرابکاری شما دیموت شدید.

در واقع به جای تعلیق که مجازات واقعی شما بود، شما را دیموت کردیم. اما با توجه به اینکه خرابکاری‌های شما حتی بعد از هاستری هم ادامه داشت:

xcaahsloiq9i.png

تصمیم گرفتیم مجازات واقعی شما را اعمال کنیم.

بماند که همزمان با فحاشی ناموسی به بنده دنبال گلد بودید که پس از بن شدن مجدد آنبن شوید.

مدرک تمامی موارد بالا به صورت Staff note

ویرایش شده توسط Kamyab
  • دوست دارم که 12
  • مرسی 2
  • هاها 1

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

• Kamyab موضوع را قفل کرد
  • مؤسس

درود.

شما از این موقعیت که تعداد روز های کمی از هاستریتان باقی مانده نهایت سو استفاده را کردید و با بی توجهی به قانون زیر اقدام به ایجاد خسارت و اذیت های متعدد برای بازیکنان کردید:

در ۱۳۹۸/۲/۳ در 18:43، Glares گفته است:

در صورتی که در روز های آخر از دستورات خود سوء استفاده کنید و Days به اندازه کافی برای کم کردن نباشد Permanent Ban و در شرایط خاص Taligh خواهید شد.

دفاع از حق بازیکنان اولویت ماست و ما واهمه ای از برخورد با هاستر هایی که قصد ایجاد مزاحمت در روند بازی دیگران دارند نداریم.

شکایت شما رد شد.

موفق باشید.

• دوست دارم که 9
  • مرسی 2

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...